0 oy
185 göst.
Aile kategorisinde (609 puan) tarafından
Kızlar bu sene yönetici biziz fakat girişte oturan huysuz teyze var yani hani derler bodrum katın üstü diye neyse ne aidatları düzgün ne de bina ve mahalleye huzur verir şekeri varmış çocuklar çok ses yapıyormuş onun çarprazında bodrumda oturan kadın kendi mutfak camını kapı yaptırdı çocuklar rahat girsin çıksın diye o huysuz kadın ve oğulları hep şikayet edip orayı kapattırıyorlar biz şimdi napalım kadın her misafirimiz geldiğinde asansöre biz binmiyoruz parasını veriyoruz diye e geçen bindin ya bana gelip bağırmak için ben çocuklara napabilitim çocuklar nerede oynasın kızlar ben bu kadına napabilirim aidati bile doğru düzgün veren insanlar degil en sorunlu onlar hatta gözümle görmesem de şüpheleniyoruz kayınpederim cok kez inşaat malzemelerini çaldılar çünkü binadakiler de bu yüzden şikayetçi napalım ya bi akıl verin 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Heryerde illa bı çıkıntı ters aksi bulunuyo ya. Napilir hiç bilemedim Allah yardımcın olsun
(609 puan) tarafından
Çıldırtıyor kadın beni ya geçen de geldi bir bağırıyor görsen neymiş çocuklar ses yapıyorlarmış söyle böyle ben kibarca dedim teyzecim ben napabilirim çocuklara dövümi kural mı koyalım ses yapmayın diye vs dedim o da habire bişiker söylüyor bende dedim artık babamla görüşün yani kayınpederimle görüşün o zaman iyi günler dedim kapattım suratına kapıyı
tarafından
Ne desen anlayacak tip değil mi. İşin olmasa bulaşma diyecem de mecbur muhatap olacak işte. Çocuk bu yapma etmeden anlamaz ki. Bizim burda da çok gürültü yapıyorlar çıkıp kızıyorum çocuk uyuyo vs gidin ötede oynayın diyorum daha balkondan girmeden bagirmaya başlıyorlar. Çocuk bu içleri kaynıyor yani. Ama o komşuna yapacak bişey yok cocukdan da daha laf anlamaz bişey anlattığım kadarıyla
(609 puan) tarafından
Kız birde beddua ediyor her gelen geçene ya
tarafından
Ay köpeklerin duası kabul olsa gökten kemik yağardı demişler boşver
-Reklam-
0 oy
(3,466 puan) tarafından
Bizim binada aidat parasını giriş katta oturan kişiler 10 TL eksik veriyo asansör kullanmadıkları için sizde böyle bir uygulama yapabilirsiniz, diğer herşeyde zaten haksizlar
(609 puan) tarafından
Aynen canım huzur yok binamızda ben kapımı kitleyip yatıyorum valla ya imza toplayıp ta cıkartamazmıyız baska evleri var oraya gitsinler
(3,466 puan) tarafından
Sanmıyorum öyle imzayla artırabileceğinizi, ev sahibi mi kiracı mi
(609 puan) tarafından
Malesef ev sahibi çıldırtıyor beni ya hamileyim düşük riskim var korkuyorum dışarı çıkmaya beddua ediyor onun istediği olmadı ya
(3,466 puan) tarafından
Böyle tipleri gormezden gelceksin ki iyice kudursun
(609 puan) tarafından
Görmezsen geldikçe cıldırıyor kadın ama sinir oluyorum her beddua edisinde gidip töbe ya köpeklerin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı diyesim geliyor ya
0 oy
tarafından
Eski binamda  en kaltta oturanlara asansör parası alınmıyorum sadece temizlik ücreti alınıyordu.  Eğer kullanıyorlardı aidstta dusmeniz gerekir. 

Bina dışında olan problemleri sizi ilgilendirmez ama onları arasında olan sorun bina içindeki problem.. yatatiyorsalar haklarında şikayetçi olabilirsiniz 
(609 puan) tarafından
Aynen canım bizi bina dışındakiler ilgilendirmez ama binaya kadar huzursuzluk veriyorsa sonuna kadar bizi ilgilendirir :)
(609 puan) tarafından
Aidat konusunda kayınpederim haksızlık yapmaz neyse o bizde ona göre davranıyoruz zaten :) burada her yönetmen olan kişi yapıyor zaten :)
0 oy
(7,792 puan) tarafından
Tüm bina sikayet edip imza toplarsaniz attirikiyo diye biliyorum.
(609 puan) tarafından
Nasıl yapalıcak ki
(7,792 puan) tarafından
Olayını tam bilmiyorum canim bekarken bizim ust kattan herkes sikayetciydi ve ev sahibiydi, biz de oyle babam imza toplansa cimartirlar diyodu ama digerleri arlalarindan kotu diyip yanasmadilar viz ev değiştirmiştik. Yani ordan biliyorum varmis böyle bir sey

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 511 göst.
28 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Ⓐⓝⓝⓔⓨⓘⓩ ∞ (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 310 göst.
11 Eylül 2024 Diğer kategorisinde DP (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 384 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.