0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde (4,700 puan) tarafından

Kızlar ben asla gidip birileriyle hemen muhabbete girebilen biri degilim okulda da bir ortamda da birileri gelirse konusursa konusurum konusunda aslında insanlarla çok iyi anlasirim ama birileriyle ben gidip tanışmaya utanırım :))) insanların çoğu bu yüzden egolu der ama tam aksine utangaç olduğumdan kimseye yanasamam sizinde böyle yanlış anlasilmalariniz var mı 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende tam terisiyim canim ☺
(4,700 puan) tarafından
Çabuk mu muhabette girersin
tarafından
Evet kız ☺
(2,052 puan) tarafından
Belli zaten sıcak kanlisin canimmmmmmm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tanıştığım 10 kişiden 8 i biz seni çok burnu havada sanmistik der halbuki hiç değilim 
tarafından
Geldinde gelme mi dedimm oglimmmm ☺️
(1,191 puan) tarafından
Buluşacaktik☺ hain  niye buluşmuyorsun benle
tarafından
Kız tatile diye geldim taşınma işi çıktı be kicim ayrı başım ayrı döndü kimi gordumki aktepedemisin sen
(1,191 puan) tarafından
Şimdi ankaradayim  20 güne aktepeye geçiyorum
tarafından
Geçen geldim bende bakalım denk geliriz inşallah
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Tanımayanlar hakkımda herşeyi düşünebilir zerre umrumda olmaz

Bende hemen kaynaşmam biraz izler takip ederim kendime yakın bulursam muhabbet ederim 

Herkesle muhattap olacak kadar gönlü geniş degilim
(7,654 puan) tarafından
Selam veririm yani karşıdan aynı sıcaklığı görmem lazım yoksa bende yaklaşmam insan zehirlenmesi yaşamışım kafa dinliyorum
(4,700 puan) tarafından
:)) haha oda iyi benim taş catlasin lise dönemi boyunca bile iki arkadaşla iyi oldum sonra onlardan da kazık yedim öyle bir hayat
(7,654 puan) tarafından
Öyle arkadaslarim var memlekete gidince görüşürsek görüşürüz
Valla bende üni de cok kullanildim o yüzden insanlara olan güvenim sarsıldı bulunduğum yerde kimseyle yakınlık kuramiyorum sadece eski çalıştığım yerden arkadaslar var onlarla da ayda yılda bir herkes isinde gücünde
(2,052 puan) tarafından
Ooo ağır abla HML
(7,654 puan) tarafından
Ağırım
0 oy
(11,309 puan) tarafından
Aman takma kız bana da çok derlerdi sonuç hala aynıyım  :)
(4,700 puan) tarafından
Hahah ben de öyleyim bide kimseyle konusmayinca bazı tayfada sessiz saf falan görür onlara da ayrı gülüyorum
(11,309 puan) tarafından
Ne kadar az insan o kadar rahat kafa en güzeli yanasmamak heleki bu devirde :)
0 oy
(514 puan) tarafından
Bende utangacim ya hemen kaynasamiyorum
(4,700 puan) tarafından
:)) aslında bir yandan güzel ne kadar az insan o kadar az kazık
0 oy
(333 puan) tarafından

Ben yeni tanıştığım biriyle çok fazla konuşmam zamanla birbirimizi daha iyi tanıdığımız zaman konuşurum o yüzden beni ilk başta gördüklerinde pek sevmezler umrumda mı değil  :D

(4,700 puan) tarafından
Haha :) yok ya bana egolu dedikleri kadar bide yanasmaya çok fazla çalışırlar da ben çok insan sevmiyom
(333 puan) tarafından
Banada diyorlar ama hiç umursamam yani
0 oy
(119,355 puan) tarafından
keske azcik utansam
tarafından
Keşke herkez senin gibi samimi olsa canım yaaa
tarafından
Utanmaz arlanmaz  kari
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ozguvenliyim. Ama herkese yanasip tanismaya gerek gormem. 
(4,700 puan) tarafından
Ya mesela eşimin ailesinde bir gelin var herkesle samimi sohvett herkes çok sever onu kani çok tatlı derler ama ben öyle olamıyorum valla
(11,217 puan) tarafından
Bazi insanlar sicaktir hic birsey yapmasada isigi energisi vardir. Bazilarida cok soguk ve egolu durur. Mesela benle esim oyletiz. O cok sempatik cana yakin herkesi ceker. Bende cok soguk:)
0 oy
tarafından
Benim çenem calisir 10 dk da akraba cikabilirim ama karsimdan elektrik alman lazim. Yoksa oyle buzdolabi gibi otururum kenarda.
(4,700 puan) tarafından
Haha :) valla ben her türlü buzdolabiyim sanki
0 oy
(784 puan) tarafından
Ay bende çok patavatszm öyle herkesi kendim gibi görüyorum gülmeler şakalar 

Bazılari da anlamıyor sonradan çok pişman oluyorum ama napiyim

Evlendim herşeyden soğuttu kaynanam

Artık gulenn yüzüm asıldı :/ 
(4,700 puan) tarafından
Hahah :) kıyamam hayat enerjini mi çaldı
(784 puan) tarafından
Ah ah hemde nası
0 oy
tarafından
Ben de senin gibiyim tanışınca da çabuk kaynasamam hatta hiç kimseyle aşırı samimi olamam yapım böyle :)
(4,700 puan) tarafından
Ay valla bir yandan iyi bir yandan kötü oluyo :)
0 oy
tarafından
Ben yerine göre dvranırım ya  ortama girerim konuşurum falan ama mesela gıcık olduğum insan tipleri de var sanki 10 yıllık kankan gibi kendini ön planda tutmaya çalışan insanlara sinir olurum o samimiliği sevmiyorum 
(4,700 puan) tarafından
Bende pek haz etmiyorum galiba öyle insanlardan
0 oy
(780 puan) tarafından
Benim için eşimin ailesi milleti deyim daha doğrusu kendini beğenmiş kibirli falan diyolar mesela aslında öyle değilim ama kimseyle pek samimiyeti sevmiyorum eşimin amcasının oğluna gitmiştik Ankara'da işimiz vardı o kadar sasirmislardi ki senin karın bize gelir miydi flan diye geri çıkarken de gelin hanım seni yanlış tanimisiz demişti on yargili bazı insanlar anliycan
(4,700 puan) tarafından
Bende sessiz sakinim diye herkes beni saf falan sanıyo eşimin ailesinde dışarıdakiler de aşırı egolu :)
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ruh halime bağlı ama bnde pek ilk yaklaşan olmam.
(4,700 puan) tarafından
:) en iyisi kız
0 oy
tarafından
Ruhum akarsa samimi olurum 
(4,700 puan) tarafından
Ben aslında pek samimiyet sevmiyorum
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Valla bnde çok açığım. Gider tanışirim ama bana da çok kendini beğenmiş havalı derler. Yani bunun konuşmayla fan ilgisi yok.dis görünüşe bakarak karar veriyorlar 
0 oy
tarafından
Ben arsızım heralde ya. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 129 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 443 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde RoDestDaaa Kuzumm (319 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 560 göst.
14 Mart 2020 Diğer kategorisinde Zehra Kahrıman (1,908 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 204 göst.
14 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabia.12374 (184 puan) tarafından soruldu

380,334 soru

11,387,813 cevap

34,890 kullanıcı

...