0 oy
507 göst.
Diğer kategorisinde (699 puan) tarafından
Ya kızlar kızlarımın yattığı odaya elektrikli soba koydum hava çok soğuk usurler diye koydum neyse ay şimdi düşünüyorum. Bu gece devrilse hadi priz erirse hadi o ısıtan panel varya o patlarsa 1 saattir başında beklıyorum. 

27 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bence o riski göze alma. Yangınların çoğu bu şekilde çıkıyor Allah korusun.
(2,167 puan) tarafından
+++Katiliyorumm ustlerine bir yorgan daha at ama o sonayi kapatt kizlarinin da ulasamayacgi biryere koyy cocuk akli allah korusun uyanirlar flan
-Reklam-
+1 oy
(7,791 puan) tarafından
Oda isinicca ustlerine bi sey daha ortup sobayi kapat bence çünkü ihtimal gerçekten var.
0 oy
tarafından
Kız sen niye kötüyü çağırıyorsun
(699 puan) tarafından
Kız bende anksiyete vardı yenmiştim ama valla bu yüzden geri başladı
0 oy
(2,067 puan) tarafından
aklına  kötü seyler getirmesene canimmm 
(699 puan) tarafından
Ahh canım ah anksiyete var bende
(2,067 puan) tarafından
sen canım kötüye  düşünme  ıicn bir rahatlat Allahın izniyle birşey olmaz
0 oy
tarafından
Yatmdn önce açın ortam ısınsn en son siz yatmdn kapdin bnde çok korkrm öyle yaprdm
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Gerçekten tehlikeli.Ben odamda elektrikli soba kullanıyorum.Bi gece takır tukur sesler geldi baktım duman çıkıyor hemen fişi çektim.Şişi komple yanmış.Bide bi hafta önce priz eridi.Odada aşırı koku vardı zar zor bulduk prizin eridigini.Cok dikkatli ol canım  
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Herşey olabilir. Gece çocuk kalkıp kendisi odayı da yakabilir. Sabaha kadar  fiş prizde takılı kalmaz. Üzerlerine kalım şeyler ort. Allah'a emanet.  Elektrikli sobadan iyidir
0 oy
(5,132 puan) tarafından
İç sesin tamamen haklı valla,  kalın giydirip  sobayı kapat
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Riske girilecek bi konu değil bence yatarken fişini çek Allah korusun 

Tamamen doğru düşünüyorsun 
0 oy
tarafından
Yanına alsan olmaz mı sobalı ev mi 
0 oy
(845 puan) tarafından
Geece boyu prizde kalmamalı zaten yanar Allah korusun. ya sende yanlarında yat ara ara açıp kapatirsin ya da komple kapat öyle rahatça uyu bende yatamam öyle 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Bizde soba yakıyorz sabaha kadar evham yapma canim Ayetel Kürsi oku çocuklarina sobanın da bütün sislerini yakma birşey olmaz
0 oy
(616 puan) tarafından
Yanlarında yat sobayı yak
0 oy
tarafından
Köyde bizde yakıyoduk o cok ısıninca kendi kapananlar var senin ki de oyle mi bilmiyorum bide etrafında halı bırakma düşerse yere duser ki düşük bi ihtimal 
(699 puan) tarafından
Evet kapanıyor 3 4 dk ya bir. İlk defa kullanmıyorum 4 senedır bu sobayı kullanıyorum ve bir çocuk daha büyüttüm geceleri yanardı
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Sakın takıp yatmayın hersey olabilir 
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Kurduğun herşey olabilir tehlikeli bişey koyulmaz çocuk odasına
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Elektrıklı soba cok tehlıkelı canım ya. Asla prızde bırakma. Uyku tulumu falan al bence. Boyle seylerın gerı donusu yok. 
0 oy
tarafından
Kuzu sen uyurkn kapat 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Canım dedigin şeylerin hepsi olabilir allah korusun üzerlerine biraz daha birşeyler ört sobayı kapat
0 oy
tarafından
Bizim elektrikli sabah akşam hiç kapanmiyor içime kurt düşürdün ve anksiyete panik atağım var.... 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 183 göst.
22 Şubat 2023 Aile kategorisinde Ben (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 165 göst.
10 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 376 göst.
8 Aralık 2020 Diğer kategorisinde NAiF BiRi (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 80 göst.
31 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ezgic 211 (208 puan) tarafından soruldu

374,648 soru

11,206,297 cevap

34,507 kullanıcı

...