0 oy
459 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından
1 saat onceye kadar kafamda boyle birsey yoktu bi anda 2. Brbek perileri geldi galiba kizim 22 aylik bir cocuk gorunce cok seviniyo hic dusunmuyodum aslinda ama birden isteyiverdim yasim 23 cogu srkadasim daha bekar ben 2. Cocugu yapsam cokmu aceleci davranirim eşim çok iyi birisi cocuguyla ilgilenir evi temizlememde felann herseyde yardimci cogu zaman kahvaltiyi hazirlar zorlancagimi dusunmuyorum aslinda annemde bizle kaliyo oda temizlige yardiim ediyo aslinda yapmamam icin bir sebep yok heyecanlandım valla yapsammiki sizce

27 Cevaplar

0 oy
(564 puan) tarafından
Ah ah canım o sevinen 1. Çocuk yani ablası varya kardeşi doğunca öyle kıskanç oluyor ki Bi bilsen gözümü ayırsam zarar vermeye çalışıyor. Benimki de aynıydı. Bebek göre çok sevinir hep arkadaşa olsun isterdi. Bizde kardeşi olunca çok sever diye 2. Yi yaptık. Aralarında 3 yaş var 2. Bebek zor değil ama 2. Doğunca büyükler daha zor. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla canim yanında isterse on kişi olsun emerse bebeğin gece her şekilde sen uykusuz kalacaksın..he ev işlerinde annem var diyosun o yapar yardım eder .kendine guvenmiyosan yap kardeş güzeldir .oğlum 3 yaşındaydı ben doğum yaptim. Kızım şimdi 11 aylık oğlum 4 yaşında ...görsen şuan bile oynuyolar evde..ama ben genelde tek. Başımayım çok zorlanıyorum hatta bazen sinir sistemin kaldirmiyo .ama şükür diyorum bunada..bnce çocuk sırf kardeş istiyo diye düşünme..anne sevgisini paylasmada kisksncta olabilir ..her cocuk Bir olmyo .
0 oy
(24 puan) tarafından
Sen bilirsin canım ben bi 5 sene düşünmüyorum çünkü çok zorlanıyorum kahvaltı yemek hazırlarken bi elimle yapıyorum bi elimle onu tutuyorum hasta oldu mutfakta ilaç kullanıyoruz şimdi oda fayda etmedi ☹️eşim yardımcı olmuyo bebek ağlıyo bi bakıyım demiyo bebeğime bakmaktan yiyemiyordum doğru düzgün 
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Maddi manevi hazırsan olabilir sen bilirsin kimsenin yap demesiyle yapma bence sen bilirsin istersen 1/2 sene daha da bekleyebilirsin yaşın gençmiş.
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Bende kardesler arası fazla yas farkı olmasa daha ıyı dıye dusunuyorum. Ilk kızımla kucuk kızımın arası 6 yas. Tam okula basladı bana enncok ıhtıyacı olan zamanda dıgerı cok kucuktu okula geyır gotur ders falan zorlandım. Ama kızımla oglumun arası 2 yas bırkukte buyuduler bırı okula basladı dıgerıde anaokula gıttı derken zorlanmadım. 2 3 yas gayet ıyı bence. Esınle annenlede ev islerine yardım edıyolarmıs zaten daha kolay olur senın ıcın Rabbım gonlune gore versın 
0 oy
(7,591 puan) tarafından
Annenin sizle kalması sana o güveni vermiş daha çok ama yaşın çok genç be canım daha bol bol vaktin var çocuğunu yıpratma derim ben o daha iki yaş sendromuna falan girecek tuvalet eğitimi var bide bebek olursa o çocuk hepten huy değiştirir başka çocuklarla evde daimi kalmaya gelen çocuk bir olmaz uzmanlar en iyi aranın dört yaş oldugunu söylüyor.

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 286 göst.
0 oy
10 cevap 98 göst.
29 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3cocuklumutluevli (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 485 göst.
22 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,359 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 430 göst.
17 Mart 2023 Aile kategorisinde 175766 (272 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...