0 oy
2,052 göst.
Aile kategorisinde tarafından

5 yasinda kizim var 17 haftalik hamileyim esim sehir disinda calisiyor aslinda 3 saat uzaklikta ama haftada bir gun gelip gidiyor cok zor benim gibi olan varmi artik dayanamiyorum hamilelik psikolojiside var sanirim agliyorum bikacgunde bir ;(

5 Cevaplar

0 oy
(29 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Benim eşimde montaj isleri olduğu icin çoğu zaman evde değil bende cok zorlaniyorum hele ki hamileliğin son haftalarındayım asiri zor geliyor. Gerci bizimki burda olsa da evde durmadığı icin montajda olması daha hayırlı benim icin. En azından sinirlerimi bozamıyor.

tarafından
1 aydir o iste esim haftada bir gelmesi bize yetmiyor aile binasindayim burdakiler esimin aklini yikayip yok iste orda napcak hamile kiz kim bakcak ona falan diyolar sanki bana onlar bakiyor da gun icinde hatrimi soran yok ekmegin varmi soran yok ama is lafa gelince ....
(29 puan) tarafından
Lafa gelince herkes ahkam keser zaten ama icraat olmaz hicbir zaman. Valla surekli o işe devam edecekse esin sende yakinlarda ev tutup yanina git ama devamlı bi is olacaksa. Yoksa duzenini bozma. Bir de tabi bebegin olacak sana yardim edecek birileri gelecek mi yanina bu da önemli tek basina 2 cocukla zor olur. Eger her imkan varsa gitmen daha iyi esinin yanina en azindan ayri kalmazsiniz.
tarafından
Iki yil surcekmis bu is esim tam ev tutcagi gun kaynana kaynata kayin yok gitme etme napcan orda sonra geri gelirsinizz rezil olursunuz falan diyolar valla basim catliyor burda inanki kizimda agliyor baba baba diye artik dayanamiyorum
(29 puan) tarafından
Valla esin kimseyi dinlemesin zorluğu çeken sensin cünkü. Insallah en hayirli sekilde bi çözüm bulursunuz. Kizinda ister tabi babasini kiyilir mi o yavruya. Insallah gidebilirsiniz esinin yanına 2 yil.az bi zaman degil cünkü.
-Reklam-
0 oy
(432 puan) tarafından

Malesef benim eşimde bi hafta İstanbul da yani yanımda bi hafta seyahatte ikinci çocuk olunca nolucak blmyrz oda çok bunaldı.

0 oy
(141 puan) tarafından

Ah canım benim. Rabbim sabır versin . Kendini kızınla meşgul etmeye çalış. En azından o var yanında. Sana destek olur. Belli ki eşine çok düşkünsün.Rabbim muhabbetinizi daim etsin. 

(141 puan) tarafından
Eşinin bu işte 2 yıl devam edeceğini yazmışsın. 2 yıl uzun bir süre ama yaa. Bana sorarsan eşinin bulunduğu şehirde ev tutun canım. Ayrı kalıp her gün üzülmektense biraz ev taşımada yorulursun , sonra hep beraber olursunuz
0 oy
(6,360 puan) tarafından

Benim esim 2 ay icin sehir dışına gitmek zorunda kaldi normalde ben de gidecektm ama 13 saatlik yol ve dusuk tehlikem olunca gidemedim turizm rehberi ve isi cok yogun her goruntulu konustugumuzdan sonra agliyorum esim desen telefonu ope ope bi hal oldu :) ama mecbur dayancaz bizim icin calisiyo sonucta ama özlem dayanilmaz bisey neyse ki 1 ay kaldi gelmesine sabiriszlikla esimi bekliyorum deli gibi ozledim :) keske su 1 ay da hemen geciverse -,-

0 oy
(355 puan) tarafından

Suan esim yanimda ama kasimdaa askere qidecek we kasimda doqum yapcam Allah nasip ederse o zmn ne yapcam hic bilmiyorum kara kara dusunuyorum ben qunduzleri isteyken esimi ozluyorum awmde calisyo cat kapi qidiyorum yanina askerde nasil basedicem onsuzlukla hic bilmiyorum. Buyuk konusmk istemem ama esimi sehir disinda calistirmam herlde yani dayanilmasi en zor seydir bence cunku bazen mesela sebepsiz omzunda agliyorum bazen guluyorum ona yemk yapmk bile hosuma qidiyo esim baska ilde olsa ben tek basima ewde falan kafayi yerim. Allah yardimciniz olsn

tarafından
Bende hic istemiyordum ama suanki calistigiyla eskiden burda calistigi arasinda fark var orda daha cok kazaniyor soyledi bizi yanina alacak artik yapcak bisey yok zor olsada tasinmak falan katlancaz erkek kardesim geliyor o yardim eder bize insallah sag saglim geceriz yeni evimize .kirada olsa esimin yaninda olcam icin cok mutluyum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 585 göst.
14 Aralık 2020 Diğer kategorisinde dilan88 (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 51 göst.
4 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bahar_6565 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bahar_6565 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (782 puan) tarafından soruldu

377,082 soru

11,284,631 cevap

34,689 kullanıcı

...