+1 oy
76 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (24 puan) tarafından

Hayırlı akşamlar :) Merak ettim sormak istedim. Göğüs ucu kremi kullanan var mı ,hangi kremi kullandınız ? Lansinoh göğüs ucu çatlak kremi en çok satanlar arasında internette ama ml olarak az geldi fiyatına göre. 

Şuan 31 haftalık hamileyim

6 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Dogumdan 1 ay once lansinoh kullanmaya basladim hic yara olmadi göğüs ucum. Sonra biraktim disleri cikinca fena yapti tekrar kullanmaya basladm
(24 puan) tarafından
Ohhooo o zaman baya bir süre kullanmak mi gerekiyor :/
tarafından
Dogumdan snra baktim yara olmayinca biraktim canm ama dis zamanlarinda ısırmasi oldugu icin arada kullaniyorum :/
(24 puan) tarafından
Anladımm teşekkür ederim :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Lansinoh kullandım ama doğumdan önce gerek yok dedi doktorum. Çok şükür sıkıntı yaşamadim 3.4 kez anca kullandım ama avent göğüs kalkanı kullandım onun sayesinde yara falan olmadi. 
(24 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
tarafından
Rica ederim ☺️
0 oy
tarafından
Doğumdan sonra kullandım ama yara için ebe emzirme öncesi ve sonrası kendi sütümü sürmemi söyledi. Onu yapmaya başladıktan sonra daha rahat ettim. 
(24 puan) tarafından
Himm .. Valla ne yapsam bilemedim ,herkes bir şey söylüyor ,öyle kötü yaralar da gördüm ki korkuyor insan
0 oy
(1 puan) tarafından
Sana birsey diyim 10 gundur krem falan hic fayda etmedi neler aldim gumus kapak bilmem ne kelle yagi onerdiler onu surekli surup strec sardim 1 gunde gecirdi 
(24 puan) tarafından
Kelle yağı mı ?
0 oy
(2,795 puan) tarafından
Doğuma 10 gün kala kullandım doğumdan sonra da bir hafta kullandım hic yara çatlak olmadı cok şükür 
(24 puan) tarafından
Öncesi sonrasi toplamda 20 gün yeterli oldu mu yani daha sonra hiç gerek kalmadı mı dişi çıktı falan ?
(2,795 puan) tarafından
Yetrli oldu canım  bebeğim 4 aylık daha dişi çıkmadı kremim kaldı gerek olursa yine sürerim
(24 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(2,795 puan) tarafından
Rica ederim:)
0 oy
(1,359 puan) tarafından
Canim o krem cok bereketli.ben dogumdan once basladim hic yara olmadi.

Yara olursa  da agrisini tahin yağı  cok iyi geliyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 111 göst.
0 oy
2 cevap 36 göst.
18 Aralık 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Melodiii (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 101 göst.
0 oy
11 cevap 388 göst.
1 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Berf (6,360 puan) tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,622 cevap

34,745 kullanıcı

...