0 oy
375 göst.
Diğer kategorisinde (1,298 puan) tarafından
Önceki gece söylemiştim kızım hasta dıye post açmıştım. Teste götürdük pozitif çıktı. Kaç gündür mahfoldu yavrum üstüne dıger çocuklarıma da bulaştı. Bende hasta oldum ayni onlar gıbı. Aşırı bulaş bı hastalık ve koronayı mumla aratıyor. Ne çektik kaç gündür Allah biliyor. Çocuklarınıza dıkkat edin ortalık çok kötü salgın 

11 Cevaplar

0 oy
(1,184 puan) tarafından
Benim eşimde  olmuştu 3 yıl önce yatak sırılsıklam ter oluyordu ateşi hiç duşmüyordu yemek yuyemiyordu çok kötüydü çok geçmiş olsun kuzuk
(1,298 puan) tarafından
Çok kötü yemın ederim bır ay önce kovid atlattık evet oda çok agır oldu ama bunun gibi olmadı çocuklar
-Reklam-
0 oy
(351 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Belirtileri ne canim cok gecmis olsun 
(1,298 puan) tarafından
Öksürük ateş grip gıbı aynı burun akıntısı tıkanıklık halsizlik uyku hali bıde akıl bulanıklıklığını berbat bişey. Rabbım kımseye vermesin
0 oy
(2,795 puan) tarafından
Allah şifa versin 
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Bende dün götürdüm test yapmadılar iki haftadır çektiğimiz halde canım.Antibiyotik verdiler. Sürekli kusuyo seninkide öylemi balgam geçmiyo.Bugün başladık antbiyotiğe. 
(1,298 puan) tarafından
Evet kusma da vardı kanına enfeksıyon geçmiş bız özel de yaptırdık devlet yapmadı
(1,786 puan) tarafından
Hangi ilacı verdiler şu an nasıl
(1,298 puan) tarafından
Ikı tane antibiyotik biri suda çözülen biri de şurup yavaş yavaş iyi gelıyor gıbı
0 oy
(12,926 puan) tarafından
Evet bizde yakalandık o salgına da ben kötü geçirdim kızım da öyle 
(302 puan) tarafından
Terleme oldu mu siDe
0 oy
tarafından
Bi bu eksikti yaaa
0 oy
(302 puan) tarafından
Nasıl atlattiniz
0 oy
(383 puan) tarafından
Benim oğlum 10 gün önce oldu sonra da 2 yaşındaki kızıma sonra da tüm aileye bulaştı canım. karın ağrısı kusma düşmeyen ateş ve gözde iltihap oldu bizde. onun ilacı tek zaten. ama evde kim varsa hastalık belirtisi olsun olmasın mutlaka tablet olanından alıp 5 gün kullanmalı. Ben kullandım bana geçmedi mesela. çok zor. biz korona da bile bu kadar zorlanmamıştık
(302 puan) tarafından
Şuan kardeşim de çok kötü serum taktirmislar antibiyotik kullanıo yıkandı şimdi terlio normalmi acaba
(383 puan) tarafından
Normal canım terlemesi. ya ishalle ya kusma ile ya da yer ile dışarı atacak demişti bize doktor. bizde terleme ve kusma vardı. sabaha kadar ateş içinde sayıklama ve terleme olarak geçti 3 günümüz. sabaha kadar kendi kendine konuştu oğlum mesela. çok korktum ben de ama şükür ilacı iyi geldi. siz yarına kadar bekleyin ama durum düzelmezse mutlaka yine gidin derim
(302 puan) tarafından
Kardeşim 30 yaşında küçük vebegim var gidemiyorum annemle konusuoz sürekli serum iyi geldi dedi antibiyotik vermis banyo yapmış şimdide terlio dedi valla çok rabbim bidaha kimseye göstermesin terlemesi iyidir inşallah
0 oy
tarafından
Ya ben de çocuğumu oyun alanına götürdüm baktım kadın hasta haliyle gelmiş neyse dedim ya sonra baktım şok oldum iki üç çocuk basbaya hasta yani bariz belli neden hasta hasta kapalı ücretli oyun ysrlerine getirirler anlamıyorum yani olur musun evde kalsan milletin hakkına giriyorlar işin sonu şuan çocuğum çok kötü hasta uyuyamiyor bile zavallı 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Hastaneler full dolu canım özel de devlette ben oğlumu 3 gün önce götürdüm gece öksürük ve gripdi eşime dedim siz bekleyin ben bir bakayım içeriye inan içeriye giremedim nefesimi tuttum o kadar kalabalık ki bir yandan kusan bir yandan öksüren hapşıran full çocuk hemen çıktım dedim eve gidelim ben hastaneye çocuğu sokarsam daha kötü hasta olur çıkarız dedim

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 83 göst.
13 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Shz (1,601 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
0 oy
0 cevap 15 göst.
20 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 69 göst.
23 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,367 puan) tarafından soruldu

378,129 soru

11,317,483 cevap

34,763 kullanıcı

...