0 oy
138 göst.
Aile kategorisinde (5,813 puan) tarafından
19 gündür doğum yaptım son 4 gündür sürekli mutsuzum dokunsan ağlayacak gibiyim herşey bana sinir bozucu geliyor lohusalıktan mı depresyona mı girdim anlamadım. Evimin temizliğine bebeğe yetişemiyorum hiçbişey yapmak gelmiyor içimden zaten.. Normal mi yoksa gidip bi psikolog yardımı almalı mıyım geçiyor mu bu durum? 

4 Cevaplar

0 oy
(15,609 puan) tarafından
Hepimiz yaşadık bunlari lohussalik canım sıkma kendini 
(5,813 puan) tarafından
Ne zaman geçer bu durum gerçekten tv bile izleyemiyorum odaklanma sorunu yaşıyorum resmen
(15,609 puan) tarafından
Senin elinde canım biraz daha pozitif düşün ve ailen yakının desyek versin sana
(5,813 puan) tarafından
Veriyorlar ama sanki herkes gözüme batıyor bıraksalar çocuğumu alıp odaya gircem ordan günlerce çıkmicam öyle düşün.. Eşimin çocuğu bırak bana git dinlen demesi bile gözüme batıyor niye çok mu kötü haldeyim diye kızıyorum ona :(
(15,609 puan) tarafından
Lohusalık tan ve çok düşünmekten
-Reklam-
0 oy
(683 puan) tarafından
Lohusalık canım geçecek az kaldı bende sürekli ağlıodm hemde hıçkıra hıçkıra devamlı ayy ne günlerdi 40ım çıktı bianda geçti 
(5,813 puan) tarafından
Ne bileyim kendimi çok kötü hissediyorum emzirdikçe yoruluyorum normal değil diye ağlıyorum herşey batıyor bana
0 oy
(7,545 puan) tarafından

Şuan herşey çok yeni daha bebekle bi düzen oturtamadın muhtemelen evin hiç olmadığı kadar dağıldı herşey üstüne üstüne geliyor çok normal herşey düzelecek merak etme güzel anne:)

(5,813 puan) tarafından
Topluyor annemle eşim ama düzen bozuldu benim istediğim gibi değil hiçbişey çok moralim bozuk sürekli yorgunum inşallah geçer bebeğime yetmiyorum diye korkuyorum
(7,545 puan) tarafından
O panik oluyor ilk başta bakamıycam beceremiycem sanıyor insan ama sonra geçiyor alışıyorsun.
(5,813 puan) tarafından
İnşallah ya düzelsin artık
0 oy
(15,033 puan) tarafından
Normal. Zamanla geçiyor. Herşeye yetişecek diye kendini paralama. Bebeğin uyudu mu sen de uyu. Bı de yemeğini yap. Temizliği de eşin geldi mi halledersiniz.olur biter. 
(5,813 puan) tarafından
Ya annemle eşim yardımcı ama onlar bile gözüme batıyor isteğim gibi olmuyor evin düzeni çünkü ben yorgunum ve mutsuz
(15,033 puan) tarafından
Valla ben kendime 40 gün sonra ancak geldim. Yavaş yavaş daha iyi oluyor. İnsanda bı sinir mutsuzluk, hayatın altüst olmuş hissi, pişmanlık, korku oluyor. Bende oldu en azından. Ama vücut da toparlanıyor psikoloji de. Herşey zamanla. Bebişim iyi ki doğmuş diyorum.  fırsat buldukça uyu.
(5,813 puan) tarafından
Hepsi var işte bendede aynı şekilde öyle yapıyorum zaten okadar yorgun hissediyorum ki

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 181 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Beyzanurw (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
0 oy
18 cevap 201 göst.

378,352 soru