0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar iyi geceler 26 günlük lohusayim bugün aşırı bi tuhaflık var üzerimde oğluma karşı çok hassasım normalde ama çok aşırı şekilde kızıyorum ona küçük bebeğimle ilgileniyorum bi anda bişi oluyo elim ayağım bağlanıyor sanki ilgilenmek istemiyorum ikisiyle de mesela eşim bişi söylüyor tam patliycam kendimi tutuyorum gözlerim doluyo ağlamaya başlıyorum çok doldum baya haksızlık yapıldı doğumdan önce hepsi de unutuldu ben unutmam ama acaba ondan dolayı içime attığım için mi böyleyim bilemiyorum eşim yarın şehir dışına gidiyor ona da taktım kafayı çünkü bana destek olan çocuklarla ilgilenen tek kişi o kendimi yaşayan ölü gibi hissediyorum donuk donuk etrafımı izliyorum çocuklarımı çok seviyorum Rabbime şükürler olsun ki nasip etti ama üzerimde aşırı bi ağırlık hissediyorum nefes alamıyorum gibi oluyo depresyona girmiş olabilir miyim sürekli ölsem de kurtulsam lafını söylüyorum neden böyle oluyor anlamıyorum ne yapsam düzelirim yardımcı olur musunuz lütfen linçlemeyin elimde değil bu şekilde olmak

3 Cevaplar

0 oy
(3,127 puan) tarafından
Depresyon bence de zaten lohusalık zor bir de bir ikinci çocuk yalnızlık. Bence yanına birini çağır yalnız kalma. Sana iyi gelecek biri olsa daha iyi olur. Bende ikinci doğumu yapicam inşallah yakında. Umarım bende de olmaz ben asla yargilamiyorum zor bence doğumu lohusaligi hiç kolay şeyler değil. 
tarafından
Çok zorlanıyorum canım yanıma gelecek kimse yokki annem yok hayatta değil teyzelerim uzakta yani kaynanamla zaten iyi değiliz bana çok haksızlık yaptı bi erkek kardeşim var oda gelirse anca arada gece yanlız kalmiyim diye esim şehir dışına çıkınca gelir yanımda biri olsa iyi gelir belki
(3,127 puan) tarafından
Gelsin canım yalnız kalma en azından sohbet muhabbet biraz kafan boşalır. Erkek kardeşlerle sohbet filan iyi oluyor kafa dengi oluyorlar. İnşallah geçer bir an önce. Çocuklara da sinirlenince filan içinden 10 a kadar say geçiyor. Ben uykusuz gecelerde ne çektim hep öyle hiç kizmiyodum aşkım bebeğim hadi uyu filan. Allah yardımcın olsun gerçekten zor.
tarafından
Uykusuzluk inanki umrumda değil kuzum eşimin ailesi beni çok bunaltiyo damdan düşer gibi habersiz geliyolar annesi eşimi dolduruyor Allah'a şükür eşim dinlemiyor ama bazen de kavga ettiğimiz oluyo
(3,127 puan) tarafından
Allah ıslah etsin canım ya ne ritim. Geldiğinde iş yaptır ağrım var filan de belki gelmez boyle sık sık
-Reklam-
0 oy
(683 puan) tarafından
Canm lohusalık da bu duygular çok normal merak etme geçecek şuan  alışma sürecindesin 
tarafından
İnşallah canım çok zorlanıyorum geçecek biliyorum ama çocuklarıma yetemiyorum gibi hissediyorum vicdanen rahatsız oluyorum
(683 puan) tarafından
Zamanla düzene girecek herşey kzum
0 oy
(231 puan) tarafından
Lohusalıkta duygular böyle aşırı yaşanıyor normal canım ama geçicek merak etme 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 135 göst.
18 Ocak 2022 Aile kategorisinde Piskopos-_civciv-_ (5,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 177 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Beyzanurw (391 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 285 göst.
3 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canim (670 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.
24 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Betularglu21 (24 puan) tarafından soruldu

374,548 soru

11,201,801 cevap

34,497 kullanıcı

...