0 oy
194 göst.
Aile kategorisinde (1,186 puan) tarafından
Kizlar.malesef kaynnam.eltimle.ayni.binada oturyrz eltim.yeni hamile merdivenler her hafta yikiyordk ben dedm yeni hamilesin sen yıkama ben yikarm bisiu olmaz dedm neyse pazar günü yıkadım heryeri kaynanm.bugun dedi merdivenler leş gbi oldu sinir oldm merdiven hergun yıkanmaz anlayış gosterdm eltime yikattirmadim ben yikarm dedm ozman eltime desin  merdivnler ne hale giryo kimse el atmuyo ben alt katta oturuyorum kaynanm hergun sabah arar kahvaltiya sana gelcz diye kaynanmla kayinpederm gelse tek eyw ama hergun hergun eltimde gelyo bu 3 senelik ewli bı kerede o dawet etse kesinlikle yeme içmesi zoruma gtmez ama insani ***** yerine koyar ewinde masraf olmasini istemez bu 3 senelik ewli daha bikere olan 1 ekmek almisligi.yk bna gelirken ee benm yukumde çok 2 cocgm war.kizm.okula gdyo oğlum yuruyemiyo serebalpalsi yoğun oluyrm kaynnam o hamile diye her işini bnden bekler kahvaltıya gelmeyin desem sürat asar yedik desem küser napcami nasıl davrancagimi bilmiyorum elimde imkan olsa cikarm ama hayat şartları çok zor maalesef

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kimseye yüz verme niye yıkama yıkarım diyorsun ki ? Evet hamile olabilir ama zorlu değilse hamileliği her işi yapabilir, acıma acınacak duruma düşersin vallaha
(1,186 puan) tarafından
2 kere hamile kaldı bebekleri karnında öldü bu 3 cuye hamile ondan smdi kayar havada soğuk usuturse ben vicdan azabı cekerm
tarafından
Tamam Allah senden razı olsun ama sen eziliyorsun böyle farkında mısın
(1,186 puan) tarafından
Farkındayım ondan çok sinir oluyorum herşeyi gorevimmis gbi dawraniyorlar
tarafından
Acil mesafe koy yüzünü göster doğumdan sonrada bebeği bahane edecek o eltin
-Reklam-
0 oy
(683 puan) tarafından
Ahh canım malesef baştan alıştırmışsın, şimdide görevin gibi görüyorlar. Yavaş yavaş çaktırmadan mesafe koy 
(1,186 puan) tarafından
İşte nasıl koycam
(683 puan) tarafından
Zaten özel bi çocuğun varmış daha ne sebebin olabilr onunla ilgileniyorum ben hastayım vs.  Bahanelerle kötü olmadan ellerini çeksinler inşallah üzerinden. Maalesef iyi niyetle herşeye koşuosun sonra insanı bezdiriyorlar bide yapmayınca üstüne sen kötü oluyorsun eltin baya kurnazmş. Çok taviz verme karşılık bekle mutlaka Bi sen adım atıyorsan Bi o atsın hep bana hep bana demesin. Kusura bakmasın Kmse karşılıksız vermek Allaha mahsus. Diklenmeden dik dur. Çizgini koy. Onlar gelmeden sen ara evde çok bunaldım bugünde sizde kahvaltı yapalm mı de arsız ol. Bu devir böyle eltini ara sana kahve içmeye geliyorum de. Benim başıma hepimiz hamile olduk
(683 puan) tarafından
Yüzleri asılırsa asılsın sen tatlı tatlı şakayla söyle kahvaltıya geleceklernde tüh bizde erken yaptk çok işim var fln. Hatta yardıma çağır anne bugün yemek yapabilir misin temizlik yapıcam de sen söyle onlar yapmasa bile senden utanırlar Bi daha demeye.
0 oy
tarafından
Canim kendine bu kadar ezdirme ..herkes evinde kahvesini yapsin . Aradıklarını soyle ben yaptım kahvaltımı de surat asan assın . 

Eltin hamile qma.kurnaz biri ise de karışma işine ne yemege çağır ne işini yap. Yat dinlen keyfine bak kimseden çekinme bu zamanda insanları sömürmeye insanlar çok.meyilli
(1,186 puan) tarafından
Yaptm desem sürat ascak
tarafından
Assin kuzum 1 değil.2 degil.hergun hergun sen onlara kahvaltı hazırlamak.zorunda değilsin. Bir kerede eline gitsinler
.veya kayinvaliden hazırlasın. Esin ilede konus  surekli.surekli olmaz ayıp yani
(1,186 puan) tarafından
Eşimde istemiyo esim wardiyali calsyo çoğu zMn ewde kahvaltı yiyo oda sinir olyo başbaşa kahvaltı yapmak istyorz
tarafından
Esinde destekcin ise uyar kuzum hicde üzülme kırılır ederler diye  .
Millet üzülmesin diye ses ezileceksin ilerde psikolojik olarak sen yıpranmış olacaksın o yüzden kendin  nasıl mutlu olacaksan oyle yap.
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Baştan herşeye mesafe koymak en güzeli ya 
0 oy
tarafından
Aile apartmanında hep mesafeli dururum zaten her ailede seçilmiş bı sizin gibi kullanacak birini bulurlar. Alistirmissin baştan
0 oy
(448 puan) tarafından
Ben olsam yapmazdım canim yüzme verme
0 oy
tarafından
Kendimize değer vermedigimiz için bu durumlara düşüyoruz 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 174 göst.
10 Kasım 2023 Aile kategorisinde Mrvcckg (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 470 göst.