0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (218 puan) tarafından

Kızlar guzelmi annem kardeşimin çeyizi için alıcak kararsız kaldik uygun diye burdan alalım dedik 

image

14 Cevaplar

0 oy
(1,667 puan) tarafından
kiz kardesim cdyizine aldi hala evlenmedi yalniz 
(218 puan) tarafından
Benimkide ama annem şimdiden aliyo ceyizi
(1,667 puan) tarafından
ama aşiri kücukler  aldoginda foto atti bana ben bununla doymam evdekilere nerde pisirim ddim direk .2 kisiye anca yeter gelen misafirlere nerde yapcan ddim göndermedi yeni takim bakiyor kendine daha buyuk
-Reklam-
0 oy
(448 puan) tarafından
Var canim günlük yemekleri yapiyorum kullanilisli
(218 puan) tarafından
Buyukmu peki canim
(448 puan) tarafından
Orta canim ben 2 kişiyim ama 4 kişilik ailer için gayet uygun
(218 puan) tarafından
Tamam canım çok saol
0 oy
(450 puan) tarafından
Karaca olsun Kütahya olsun porselen takımı fln alabilirsiniz ama çelik tencere,granit almayın derim.Kaliteli değiller.En iyisi korkmaz 
tarafından
Kesinlikle katilmiyorum. Hele Karaca'nın graniti aman allahım. Daha 1. 5 yıl oldu evleneli hemen atti kendini.
(450 puan) tarafından
E ben de zaten kötü dedim Karaca ve Kütahya için
tarafından
Klavye hatası canım. Katılıyorum yazmak istemiştim fark etmemişim
0 oy
(119,526 puan) tarafından
fiyati cok uygun acaba cokmu minik tencere bunlar
0 oy
tarafından

Niye bu kadar ucuz :ermm: kullanmadım bilmiyorum canım

0 oy
(316 puan) tarafından
Bende 3 yıldır kullanıyorum gayet memnunum cnm aman aman büyük değil 4 kişilik aile için yeterli
0 oy
(13,113 puan) tarafından
Güzelmiş canım 
0 oy
tarafından
Bende var canım bi arkadaşın dediği gibi hem küçük hem hep tahta kaşık kullanmama rağmen çizilme dökülme yaptı hemde beğenemedim ya çok küçükler bi pilav tenceresi iyi tavası iyi 2 tencere küçücük keşke bunların yerine çelik alsaydım yani bin pişmanım
0 oy
tarafından
Kek kalıpları hariç olan seti bende var yeni kullanmaya başladım memnunum baya da ağır kalitesizlere göre
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bence guzel gözüküyo canim markasida iyi yani
0 oy
tarafından
Yorumlara bak beni yorum atan olmuştur fiyata göre sanki küçük 
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Karaca benim için pişmanlıktır cidden tahta kasık kullanmama ragmen cizikler oluştu 3-4 defa kullandım yani. Bende simdi korkmazın setlerine bakıcam karaca granitte iyi değil
0 oy
(4,270 puan) tarafından
Karacadan hic bisey almamanizi tavsiye ederim, mutfak ve tekstil urunleri dahil, 3 yil oldu evleneli tencereler cop oldu, nevresimlerin agzi yuzu kaydi 
0 oy
(66 puan) tarafından
Bu model değil ama bende karaca almistim, ilk senede içleri soyulmaya başladi ki kullanirken dikkat ettim, hep tahta kaşik kullanirim. İzgara tavasinin rengide daha ilk kullanimda koyulaşti :(

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 112 göst.
9 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nazli.51 (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 170 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde _Ada_ (4,089 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 530 göst.
7 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 231 göst.
22 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Vesile hakan (844 puan) tarafından soruldu

381,429 soru

11,419,476 cevap

34,975 kullanıcı

...