0 oy
914 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,464 puan) tarafından

1 tane avokadoyu ezdim tuz karabiber kırmızı toz biber nane az bişey yağ biraz limon sıktım. Ama midem kötü oldu siz nasıl yiyosunuz. Yanlış mı yaptım ki? Tatlısı olmuyo mu şeker falan katsam:wassat:

46 Cevaplar

0 oy
(44 puan) tarafından

Ben hiç birşey katmıyorum :) olgunlaşmışını kesiyorum dilimliyorum ve afiyetle yiyorum ve bayılıyorum tadına :) 

-Reklam-
0 oy
(10,529 puan) tarafından
Eziyorum z.yagi sarimsakk ekleyip yiyorum he bide az limonnnn ohhhh mis gibi 
0 oy
(303 puan) tarafından

Biz tatlısını da tuzlusunu da seviyorum açıkcası lezzetli oluyo bence 8-)

0 oy
(7,684 puan) tarafından

Ben Trabzon hurması veya muzla karıştırıp uzerine ceviz serpistirip oğluma yediriyordum kalani ben yiyodum :D

0 oy
(448 puan) tarafından
Bira birak bende hiç beğenmedim ne yapsam zor yedim  sıktım limonu artık tuketimini oyle yaptim
0 oy
(119,343 puan) tarafından
avakadoda karabiber ne gezer ☺
0 oy
(440 puan) tarafından
Ezip limon sıkıyorum karabiber tuz ve çoook lezzetli. Her sabah mutlaka yarım avokado tüketiyorum çok faydalı.
0 oy
(168 puan) tarafından
Canım ben rendeleyin yağda kavurup yumurta kırıyorum kahvaltıda içine çok lezzetli oluyor
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ben kızıma aldim yaptim puresini az bi sey yedi kalaninin tadina bakayim dedim midem bulandi ya aman uzak dursun.
0 oy
(599 puan) tarafından
Ben sade seviyorummm ekmeğe sur ye cevizli zeytin yaglida güzel oluyor 
0 oy
(17,801 puan) tarafından
Canım onu ezip süzme balla yeseydin keşke biz öyle yiyoruz 
0 oy
(15,235 puan) tarafından
Çatalla ezip üzerine zeytinyağı ve limon gezdirip öyle yiyorlar. Ben de pek sevemedim
0 oy
tarafından
Salata gibi yapıyorum cnm bn
0 oy
tarafından
Peynirle yiyicen ötesi yokk canım çekti kızz
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Kız onlar ne :))) ben kahvaltıda dilimliyorum üstüne z.yagi ve limon döküyorum çok güzel oluyor 
0 oy
(1,045 puan) tarafından

Ben 1 olgun avakado 1 olgun muz 1 silmeden biraz fazla yemek kaşığı kakao 1 tatlı kasıgı bal koyup blendrdan geçiriyorum çok güzel oluyo :)

0 oy
tarafından
Avokado yumuşayınca limon ve tuz sıkılıp yenir 
0 oy
(1,667 puan) tarafından
limon sıkip salataya katiyorum peynirli marullul domates salatalik falan güzel oluyor 
0 oy
tarafından
Hamileyken aldım yiyemedim. Şimdi oğluma her sabah yediriyorum kahvaltısına karıştırıp
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Bitane muz ez içine öyle ye canim

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,029 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 490 göst.
14 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Hayatnur (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 384 göst.
+1 oy
10 cevap 399 göst.
11 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Nurnisamm (881 puan) tarafından soruldu

380,206 soru

11,382,937 cevap

34,882 kullanıcı

...