0 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde (143 puan) tarafından
Kizlar ben yurt disinda yaşıyorum ama bizim ev turkiyede var hep kiraci oturmaktan ev berbat olmus yani duvarlar bile yagdan nasil degismis ben esime diyorum bu evi satalim insaatli ev alip istedigimiz herseyi yaptiriruz öyle oluyormu insaatliyken dolaplari falan secermiyiz acaba hani oraya gidip oturunca baya masraf yapacak yeni ev alalim daha iyi yok diyor annemin adina annem sattirmaz ya bizim ev dedim kimi ne ilgilendiriyor haklimiyim sizce

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Türkiyede ev fiyatları çok yükseldi. Sattığın evin parasıyla onun gibi bir ev alabilecek misin onu bi karşılaştır üzerine ekleme yapman gerekebilir. Kiraya verecekseniz eğer kendi zevkine göre yaptırmanın çok da bir anlamı yok bence. İnşaat halindeyken tabiki bazo değişiklikler yapılabiliyor ama bir site projesiyse genelde değişim yapmıyorlar malzemeyi toplu olarak aldıkları için ya da ekstra ücret istiyorlar. Ev sizinse karar da sizin olmalı vergilerini vs siz ödediniz siz satın aldınız. Kayınvalideni ilgilendirmez.
(143 puan) tarafından
Evet cnm öylede kirayi bile ben alamıyorum kaynanam gil alıyor lar oyuzden sinir oluyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaynananin adinaysa satmasa satmaz vallaha niye ustunuze almazsınız ki mulklerinizi zaman kotu kimseye guvenmemek gerek 

Ayrica evet insaattanda ev alsan herseyi iendi zevkine gire doseyebilirsin
(143 puan) tarafından
Cnm ben daha yoktum kaynanamin ismine almislar
tarafından
Ozaman esin satmaya niyetlenirse once anasini ikna edicek esinin parasiysa mecbur
(143 puan) tarafından
Verecek mecbur bizim ev istedigimizi yapariz esimi ikna etsem verir zaten ama der tekrae adima olsun
0 oy
(119,153 puan) tarafından
haah iste tamda bu yuzden kiraya vermiyoz bizde siz niye kiraya verdiniz hanu euro olarak bakinca 1 aylik kira burda 1 market parasi etmiyo
kiz oyle ama yaa baksana 100 euro 1500 tl yapiyo 1 turk marketinde yetmiyo bile bana ☺☺☺ tr gore bisi deel o yuzden benimki kiraya ev vermem diyo bende israr ediyodum ver bos durmasin diyedd adam hakli degmiyo
tarafından
Tamm anam yolla cikilat alirim ben burda yedikce seni hatirlarim  dkdjjd
at ibani yaz suraya ☺
tarafından
Ahahha yoruma yazamda giren 3 5 bisiler sallasin demi kiz iyi fikir sksjshjs
☺☺☺☺☺☺
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Kaynananın adinaysa maalesef sizin ev olmuyor ve o paraya bir ev bulabilir misin o sıkıntı 
(143 puan) tarafından
Cnm bizim ev merkezde oldugu icin baya yuksek parayla istiyirlar oyuzden bulabilirim

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 421 göst.
28 Kasım 2023 Aile kategorisinde Ksldnjxkckv (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 154 göst.
0 oy
9 cevap 275 göst.
25 Aralık 2022 Aile kategorisinde Masum anne (304 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 261 göst.
16 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu