+1 oy
1,706 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bugün komşum beni çaya çağırdı bende gittim neyse kek börek falan yapmis bende oturdum öyle öteki komşular falan da vardı sohbet muhabbet derken komşunun oğlu da masanın altına girmiş benimde ayağımın altında tık var çocuk birden gıdı gıdı yapmasın bende anlık tepkiyle tekme attım ama çocuk ağlamaya başladı kadın da tutup demesin mi sen nasıl çocuğuma vurursun diye anlatıyorum bak şöyle böyle diye anlamiyo sonra bu gürültü üzerine eşi geldi kadının eşine anlattı olayı eşide kadına kızdı kızın ne suçu var oğlanı takip etseydin geçen günde aynısı yaptı herkes in huylanmasi normal dedi aldılar hastaneye götürdüler eşimde aradi nasıl oldu diye doktor incinmiş demiş krem yazmış göndermiş komşum hala beni suçluyor eşiyle kavga ede ede girdi evine eşime de mesaj atmış komşunun eşi yenge üzülmesin onun suçu yok bizim oğlan hatalı demiş 

benim bı suçum var mı ya bir den oldu ama 

47 Cevaplar

+3 oy
(25,224 puan) tarafından
Kız yeminle çok güldüm allahımmm yaa olaya bak :D refleks yani nolmuş amma abartmışlar komşunda
tarafından
Cingan çıkarttı bı görsen üzerime yurumedigi kaldı komşular falan araya girdi bı baktı eşi geldi zaten
(25,224 puan) tarafından
Ay saçmalamış ya sanki ağız burun kırdın :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay kötü olmuş ya 
tarafından
İsteyerek olmadı ya
tarafından
Tabi canım niye isteyerek zarar veresin komşun abartmış
0 oy
(7,620 puan) tarafından
Geçmiş olsun 

Böyle birşeyin başıma gelmesini istemezdim hastaneye gidecek kadar şiddetli mi vurdun ben olsam vicdan azabı çekerim cok:(((
tarafından
Ya canım gidiklanma oluyor ya benimde ayağımın altında var oğlan birşey ayağımın altına dokununca bende refleks olarak vurdum bı baktık ki oaglan masanın altında
0 oy
tarafından
Ben okudum yanlışlıkla olmuş sonuçta bilerek yapmamışsin ayıp etmiş sende uzulmussundur zaten
tarafından
Canım görsem zaten çocuğun oraya girdiğini ayağıma terliklerimi giyerdim sohbet muhabbet derken ben değil kimse görmemiş çocuğu
tarafından
Sen haklısın sıkma canını o ayıp etmiş takma kafana
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Yani suçun yok tabiki refleks bilerek olsa topa tutardim seni
tarafından
Çocuğu daha önce bunu bı kaç kişiye yapmış huy edinmis yani
0 oy
(780 puan) tarafından
Haketmis çocuk mu desem ne desem bilemedim ama güldüm okurken valla gerçekten :)))
tarafından
Eşim i gör sen bide krize girdi gülmekten
0 oy
(732 puan) tarafından
Refleks olmuş muhakkak ama çocuk o daha hatalı olamaz olur böyle şeyler özür dilemelisin 
tarafından
Canım özür diledim ama kadın dinlemiyo ki kocası olumlu karşıladı ama bunu yapan beşinci kişisin sen dedi karisina da kizdi neden Yannis birssy olduğunu öğretmiyorsun diye
0 oy
tarafından
Ulan kek börek yerken adam nerden çıkıp geldi tövbeee :) 
(1,448 puan) tarafından
Qhahahah dimi yaa hazır olda bekler gibi
(48,531 puan) tarafından
☺️☺️☺️ koptummm buna
tarafından
İşi tatil olmuş Allah'tan adam gelmese daha kotu olurduk
tarafından
Kız iyiki tepmişsin yoksa sizinle çay içecekti demekki :)
tarafından
Eşi iyi bı insan da kadın sıkıntılıymis onu anladım
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Çocugun canı yanmıştır evet ama isteyerek yaptığın bisey degilmis sonucta insan bazen oyle ani telki varabiliyor. Cocukta da bisey yokmuş  komsun konuyu abartmış bence
tarafından
Canım bilerek nasıl yapabilirim benimde bı evladım var
(3,950 puan) tarafından
Aynen kimse yapmaz canım zaten. Konsun konuyu uzatirsa birak konusma yani çünkü abartmis sanki
0 oy
(119,166 puan) tarafından
puhahahahahahahahah
0 oy
tarafından
o nasıl başlık çok güldüm ya dfşlgjşldsjgşlds gelecek bir ayak fetişçisi daha kaybetti ayağına sağlık ohh
tarafından
Eşim bile gülme krizine girdi adam bir saat aralıksız güldü bı insan hem çay içip hemde gulebiliyormus onu anladım adım tekmeci ye çıktı
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Sorry soryy dnkdd tekme attım diyince hemen bir şeye geldim başlığı okuyunca direk içeriği okumak istemedim gerçek mi diye, başlığı düzelt kız dndndk 
tarafından
Doğru olanı yazdım bacım sonucda tekme atmışım oğlana
0 oy
(701 puan) tarafından
Benim eşimde de aynı senin gibi ayak altından aşırı huylu tık var hemen teper bir anlık tepki bu . Aşırı pis tekmesi var elinizde değil sanırım bu. Cocukda yani ona da üzüldüm ama incinmiş . O kadında hakli sende haklısın git özür felan dile boşver üç günlük dünya. Onlar seni bilmez anlayamaz ama sen anasin sen o kadını yumuşat. Bende çocuğuma biri öyle yapsa çok sevdiğim ona bu kadar tepki veremem . Ama biraz itici bir komşumsa bende kizarim ona. Hani başka hatan kusurun var mıydı bilemem yanlış anlama kendi fikrimi söylemek istedim. 
tarafından
Barışmak için mesaj attım numaramı engelledi
0 oy
tarafından
Kız allah seniii. ;)) hastanelik edecek kadar nasıl teptin sehpanın altındaki bebeye:))
tarafından
Bir anlık oldu hiç anlamadım
0 oy
tarafından
Tövbeeee kız Allah iyiliğini versin güldüm vallahi ne biçim kadınmış sanki bilerek mi yapmışsın geçmiş olsun canım madem öyle annesi baksaydi ona 
tarafından
Daha önce de yapmış oglan vuran ben üçüncü kisiymisim adam da alışmış artık hak etti diyormuş eşime
0 oy
tarafından

Kadına bak sen ya :) 

0 oy
(48,531 puan) tarafından
O nasi tekme kiz sucun yokta yazik cocugada
tarafından
Adım tekmeci ye çıktı
0 oy
tarafından

Ayyy sen yanlışlıkla yapmışsın o ne biçim komşu 

Sanki bahane arıyormuş 
tarafından
Bana da öyle geldi canım iki yıllık komsuyum evine ilk kez gittim onda da bu oldu
tarafından
A bide ilk defa gitmişsin kız valla hanı bahane ararlar ya biliyorum bu cinsleri
0 oy
(8,980 puan) tarafından
Kız nasıl vurdun öyle :D yaramazligin sonu ne diyelim bilerek yapmamissin. Çocuk kaç yaşında ki :D ay güldüm Allah affetsin
tarafından
10 yaşında ama tosuncuk mübarek koca çocuğu yere sermisim komşum şimdi dedikodumu yapiyo arkamdan üst katımda kendi sanki duymuyoruz
(48,531 puan) tarafından
10mu bende iki uc yas sandim amma abartmış
(8,980 puan) tarafından
E hak etmiş o zaman sıpa :D hani küçükse uzulcektim
tarafından
Zaten şimdi komşu söyledi gelen karıların kızların bacaklarına elliyormus oğlu
(48,531 puan) tarafından
Ee iyi yapmışsın ogluna terbiye versin
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Komsu abartmis ;)
tarafından
Sorma bacım altı üstü ufak bı tekme atmışım ne olmuş yani

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 879 göst.
12 Kasım 2023 Aile kategorisinde Rahel (2,524 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 552 göst.
10 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 335 göst.
1 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 414 göst.
18 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

378,411 soru

11,326,689 cevap

34,780 kullanıcı

...