+1 oy
1,712 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bugün komşum beni çaya çağırdı bende gittim neyse kek börek falan yapmis bende oturdum öyle öteki komşular falan da vardı sohbet muhabbet derken komşunun oğlu da masanın altına girmiş benimde ayağımın altında tık var çocuk birden gıdı gıdı yapmasın bende anlık tepkiyle tekme attım ama çocuk ağlamaya başladı kadın da tutup demesin mi sen nasıl çocuğuma vurursun diye anlatıyorum bak şöyle böyle diye anlamiyo sonra bu gürültü üzerine eşi geldi kadının eşine anlattı olayı eşide kadına kızdı kızın ne suçu var oğlanı takip etseydin geçen günde aynısı yaptı herkes in huylanmasi normal dedi aldılar hastaneye götürdüler eşimde aradi nasıl oldu diye doktor incinmiş demiş krem yazmış göndermiş komşum hala beni suçluyor eşiyle kavga ede ede girdi evine eşime de mesaj atmış komşunun eşi yenge üzülmesin onun suçu yok bizim oğlan hatalı demiş 

benim bı suçum var mı ya bir den oldu ama 

47 Cevaplar

0 oy
(7,271 puan) tarafından

Gece gece yarıldım ya gözümde canlandı ne suçun var kız oda bebesine sahip çıksaymis bilerek yapmadın ya refleks sonuçta :D

-Reklam-
0 oy
tarafından
Olaya bak akcndmcnkdcmdnckdkc
0 oy
(36 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kusura bakma canım ama bayılıcam şimdi gülmekten :) 10 yaşında çocuk küçük değil sonuçta bişey olmaz hem ne işin var koskoca oğlanın masanın altın da otur da kek börek ye :)

tarafından
Alışmış canım milleti gidiklamaya benden önce iki kişi daha tekme atmış akillanmamis çocuk
tarafından
Genel de benim başıma böyle şeyler hep geliyo canım bende güldüm yani
(36 puan) tarafından
Böyle giderse daha çok tekme yer annesinin bunun yanlış olduğunu ogretmesi lazım yoksa çok karşılaşırlar bu durumlarla
tarafından
Al bı psikologa görür yani demi benim oğlan milleti gidikliyo de özellikle bayanları de
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Kıyamam ahh ama senin de suçun yok 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Canim ilk 3 saniye okaya karsi refleks anidir yani basbakan dana tokat atsa sen de atarsin dusunemez insan.  

Basligi gorunce linclik durum sandim ama okay senkik degil cidden. Hic mi demedi nerde benim cocugum diye.
tarafından
Canım öteki komşuların cocuklariyla oda da sesleri geliyordu ne ara geldi oraya girdi görmedik ki hadi ben görmedim öteki komsularda görmemiş
(7,791 puan) tarafından
Kiz on yasinda diye ekleseydin ya en başa.
Kimse tepki vermezdi sana 10 yas büyük yani cocuk da degil...
Ki bacaklara elkiyo vs yazmissin iyi ypmisdin oyle bi halt yiyosa artik yemez. Ayıp yaptigi oglanin.
tarafından
Canım milleti yokladigini ben yeni duydum komşulardan eşi de eşime soyleyince dedim ha doğruymuş bı de bana gelir ama hiç oğlunu getirmezdi oğlunun on yaşında olduğunu da bugün öğrendim çocukları var ama hiçbirini tanımıyordum yani bugün hersyeleri ortaya çıktı
(7,791 puan) tarafından
İyi de vurmayi gectim cocugun bunu yapmasi en basta yanlis hadi mini gitip gittin erkek nihayetinde ne isi var masanin altinda? Ayip ya
Kinamak da istemiyorum ama oyle hi durumda oh olsun derdim kendi cocuguma cunku ayip yani
0 oy
(776 puan) tarafından
Herkese yapıyormuş o çocuk daha yapmaz işte bunlar hep tecrübe:)))
tarafından
Bı günde birisi elini kırar vurunca o zman anlar
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ben olsam daha evine adım atmam böyle yaparsa ki refleks bu sen haklısın ben eolsm aynı olurdu incinmiş ne ya sırf sen kahrol diye demesi **** etti şuan beni birdaha yüzüne bile bakmam böylede gattar biriyimdir iyi olduğum kadar 
tarafından
Aman canım konuşmazsa konuşmasın zaten iki yıldır komsuyum evine daha ilk gittim kendi hep bize gelir pat diye müsait mi degilmi hiç demez aramaz geliyorum diye ben genede bilerek isteyerek yapmadım dedim engelledi beni kendi bilir
(4,061 puan) tarafından
Aman böyle insanlarla muattap olma gerçekten boşver

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 886 göst.
12 Kasım 2023 Aile kategorisinde Rahel (2,522 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 561 göst.
10 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 336 göst.
1 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 419 göst.
18 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

380,405 soru

11,389,849 cevap

34,897 kullanıcı

...