+1 oy
213 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (710 puan) tarafından

Kizlar diyete başladım önerileriniz kürleriniz  varsa alabilirim :))

12 Cevaplar

0 oy
(1,191 puan) tarafından
Sabah aç karnına limonlu ılık su  iç oğlenden sonra 1 de tarçinlı Türk kahvesi  iç  gece yatmadan  pul biberli  zencefil zerdeçal  lı  yoğurt ye☺ istersen dukan birası  da yap oda çok iyi
(1,191 puan) tarafından
Bide ben Karatay diyetiyle 14 kilo verdim sabah aç karnına bir bardak ılık limonlu su içiyordum 9 da yarım saat sonra kahvalti yapiyordum  2 yumurta 7 zeytin  peynir domates salatalik yeşillik ciğ fıstık (ekmek hamur işi pirinç üzüm karpuz kavun yasak) 2 öğün besleniyordum  öğleden sonra 1 de tarçınlı kahve içip 45 dk leslie yapıyordum  akşam  7 de akşam yemeği yiyordum sebze yemeği yoğurt veya  ızgara tavuk salata ızgara balik salata gibi bol su içiyordum  günde 3.5 litre 70 günde 14 kilo vermiştim  meyve yiyecekler kahvaltida yiyordum haftada 1 tane muz hakkim vardi  haftada 3 kaşik bulgur hakkim vardi
tarafından
Kız ben çekirdek yiyom akşam olunca o bişey yaparmi yaa bende diyetteyimm
(1,191 puan) tarafından
Akşam yeme gündüz ye kavrulmamış veya tuzsuz cnn
(7,618 puan) tarafından
Bende 12 kilo verdim ama ben meyvemi her gün yedim bol yoğurt tükettim,çiğ kuruyemiş,kuru meyve, yumurta,ton balığı en çok tükettiklerim.
(1,191 puan) tarafından
Meyve zararlı değil kuzum  Karatay diyetinde karpuz kavun üzüm yasak
-Reklam-
0 oy
(13,040 puan) tarafından
Aylini takip et :D
(710 puan) tarafından
10 kilo fazlam var ondaki bu azmi görünce basladim aylinin azmi bizede motivasyon oldu :)))))
(710 puan) tarafından
Tutacam valla kuzum 10 kilo var boyda kisa olunca kötü görünüyor hayırlısı ile başladım evde tarti yok yarin gidip eczanede tarrilcam 15 gün sonra aynı yere gidip tekrar tartılcam inşallah başaracam
0 oy
tarafından

Bana takılma ben resmen ölü.m diyeti yapıyorum hiç bişey yemiyorum :D

(710 puan) tarafından
Hahahha veriyinmu peki kilo :))
tarafından
Maşallah diyelim veriyorum :) çok ta şey yapmim sonra veremem falan :)
(710 puan) tarafından
Darısı bana 9 zaman kuzum inşallah bnde veririm
(156 puan) tarafından
Ebru anlatsana neler yapyosun
tarafından
Ya bir kere diyet yapmaya karar verdiğim anda oruç olan borçlarımı tutuyorum sadece iftar yiyordum oruç bitince sabah kahvaltısı akşam yemeği oda az i şekilde çok bişey yemiyordum ve bunu 2-3 ay kadar sürdürüyorum spor da önceden çok yapardım en sonkinde yapmadım çünkü rahatsızlığım vardı. Şu anda hamileyim hiç bişey yapamıyorum zaten midem ağrıyor ve bulantım çok . Fazla bişey yiyemiyorum
0 oy
(119,367 puan) tarafından
bende dogumdan snr geliyom
(710 puan) tarafından
Kuzu senin doğuma daha var inşallah o zamana kadar bn veririm diyet isim biter :))
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun sjsj
(710 puan) tarafından
Amin kuzum :))
0 oy
(514 puan) tarafından
Ayy bende diyetteyim
(710 puan) tarafından
Neler yapıyorsun xnm günlük kürlerin  var mı:)
(514 puan) tarafından
Kürüm yok ac geziyorum sadece biraz spor
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Diyet yapmıyorum ekmeği kestim ve günde 3 lt su içiyorum canım ne isterse yiyiyorum :D
0 oy
(6 puan) tarafından

11 gundur diyetteyim, 4 kilo verdim. 

Gunde 2 ogun yapiyorum, ara ogun yok.

Iki ogun arasi 6 saat olmasina dikkat ediyorum, en gec saat 17:00de yemeye calisiyorum.

Her ogun oncesi bol su iciyorum, (90 kiloyken 1.5 lt ictim, kilo verdikce su miktarini azaltiyorum)

Sabah kahvaltida "Sekeri" komple kestim. Sınırlı karbonhidrat aliyorum. Cavdar ekmegi, 2 dilim borek vs.

Aksam yemeginde "Seker" ve "Karbonhidrat"i komple kestim. Salata + protein (et, tavuk, yumurta, peynir) yiyorum. Varsa ilave iki kasik sebze yemegi.

Kacamak yaparsam sabah kahvaltisini tercih ediyorum, aksam yemeginde kacamak yok. 
(503 puan) tarafından
Canım birşey sorabilirmiyim neden suyu azattin üç litre İcmemiz gerekmiyor mu
(6 puan) tarafından
Ben her ogun oncesi 1,5 lt iciyorum. Gunde 2 ogun yapinca toplam 3 lt eder.
(503 puan) tarafından
Pardon yanlış okumusum cevabın için teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Bende başladım çekirdek yiyom bişey olurmu kizzz
0 oy
tarafından
Ya ne diyeti gel sna et dürüm ısmarlym
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Ne yapırnu ne durumda diyetin. Bende çok post açtım bu konu ile ilgili sabah aç karnına ne tüketiyorsun şimdi . 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 90 göst.
16 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meral34 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 111 göst.
4 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 468 göst.
8 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neşe26 (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 144 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ftmaa (23 puan) tarafından soruldu

380,419 soru

11,389,988 cevap

34,898 kullanıcı

...