+1 oy
1,011 göst.
Diğer kategorisinde (17 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar ben çalışmıyorum üni mezunuyum küçük bebeğim var  bi konuda eşim benim paramla yapamazsın dedi cok zoruma gitti normalde harcarım parasız kalmadım hiç sizin eşleriniz para konusunda nasıl 

Hakkını da yemek istemiyorum kredi kartımı öder para bırakır ama bir konuda öyle diyince çok zoruma gitti

29 Cevaplar

0 oy
(48,507 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kim olsa zoruna gider hoş olmamış soyledigi laf
-Reklam-
+1 oy
(2,016 puan) tarafından
Benim esimde pahali bir egitim vardi onun icin aynisini demisti bana sen onu ailenin evinde yapacaktin ben cocuklarima harcayacagim o parayi diye ;)) bende calismjyorum aslinda hakli geldi bana yapacak birsey yok 
0 oy
(8,559 puan) tarafından
Kartı verir genelde ne istiyosan al diye.  Hakkını yiyemem
0 oy
(119,152 puan) tarafından
karti bende benimkinin ne istersem alirim agzinu acamaz 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Param olmadığında para isterim ama ondan daha çok kazanıyorum network yaparak o yüzden minnet etmiyorum :D
(1,102 puan) tarafından
Nasıl başvuru yapılıyor bende evden çalışmak istiyorum ama hiç bilgim yok
(6,203 puan) tarafından
Instagramdan yazarsan bilgi verebilirim aydanmahmudovaa hesabım
(1,102 puan) tarafından
Tamm canm
(889 puan) tarafından
Seffat sabun mu keci.ozlu mu hangsijin tavsiye edersin etki olarak peki?
(6,203 puan) tarafından
Cilt sorununa göre veriliyor
0 oy
tarafından
Eşimin maaş kartları kredi kartları hep bendedir ama esim bana da baskı yapıyor. Çalış koca parası ile olmaz. Yarın bir gün ben ölürsem bir gelirin olsun der
0 oy
(4,970 puan) tarafından
Kredi kartımı öder bir miktar da nakit verir ama sormaz ne aldın ne yaptın diye. Genelde ben gösteriyorum zaten aldıklarımı :)
0 oy
(8,276 puan) tarafından
Allah bin kere razı olsun param oldugunuda bılse para istersem verir hayrıma verdiğime karısmaz hediyelesmek ısterım bırılerıyle karısmaz.Rabbim hrpsinin karşılığını misliyle versin inşallah eşime.Beni bu konuda hiç üzmez.
(8,276 puan) tarafından
Ha senın paran benım param yoktue o ayrı eşin hos davranmamıs
0 oy
(4,538 puan) tarafından
gecinme derdindeyiz o yuzden para kalmiyor ki harciyalim
(117 puan) tarafından
Aynen öyle valla oyoyy
0 oy
(20 puan) tarafından
Bende hamileyim banada isteyince veriyor onunda 40kere hesabını soruyor nasıl bitirdin yok bilmem ne markete girince illa gidiyor herşey pahalı yani tek sizin eşiniz değil benimde zoruma gidiyor bazen dogurayim büyüsün çalışayım istiyorum kendi paran sonucta eşimde olsa hesap vermem 
(17 puan) tarafından
En güzeli çalışıp kendi paramızı kazanmak ama bebeğim daha 6 aylık
0 oy
(2,190 puan) tarafından
Maaştan kalanı verir, o çok harcar ben kızarım hatta. Ben daha tutumluyum dikkat ederim herşeye.
0 oy
tarafından
Senin paran benim param diye bsy olması zaten hiç hoş değil evlilikte eşim lafını bile yapmaz kartı bende 
0 oy
tarafından
Ne demek yaa asla bizde para konusu olmaz benim senin yok canım bizde kartı bende hatta istediğimi almadığım zaman kiziyor vallahi niye harcamıyorsun diyor
tarafından
Bnimki de öyle
tarafından
Ahhhh kuzum benim Allah razı olsun onlardan
tarafından
Eşler arasında para mevzusumu olur ki
tarafından
Bilmem demekki oluyormuş
tarafından
Bana tuhaf geliyor bu ara eşime fazla para atıyorum diye kızıyor dedim o ne dmeek ya sonuçta sende orda yiyorsun falan sende kalsın diyo kızdım
0 oy
(179 puan) tarafından
Eşim her zaman eve para bırakır ihtiyacım olur diye içinden ister harca ister harcama der bana kalmış birşey. Genelde harcarcam şunu şunu aldım şu kadar harcadım derim oda der canın sağ olsun hanım niye açıklıyorsun ihtiyacın oldu ki harcadın der Allah razı olsun ondan. Eşler arasında senin paran benim param mevzusu olmamalı.
0 oy
tarafından
Ayıp etmiş gerçekten. Evlilikte senin paran benim param diye konuşulmamalı bence. 
0 oy
(416 puan) tarafından
Ah garibim cebinde 5 tl si olsa bana bırakır lazım olur diye ay sonunu zor getiririz ne kalırsa bana bırakır bende harcamam kolay kolay verdiğinin hesabınıda sormaz   rabbim razı olsun inşallah bereket versin kesesine yemez yedirir giymez giydirir gezmez gezdirir eşim sağolsun 
0 oy
tarafından
7 aydır çalışmıyorum ama çalıştığım dönemde bile eşim bütün ihtiyaçlarımı karşılardı. Maaşım kenarda kaldı hep. Kızardı maaşımla bişe aldığımda şükür hala da aynı.
0 oy
tarafından
Evlenince senin benim param değil bizim olmalı aksi taktirde huzursuzluk olur canım maaş kartı bile bende o konuda çok şanslıyım şükür 
0 oy
tarafından
Ikimizinde kredi karti var gerekli olunca nakit isterim yada ben istemeden verir eşler arasinda para konusu cok ayip gercekten 
0 oy
(503 puan) tarafından
evlendiğimiz zaman aylık kartını da kredi kartını da bana verdi. ben hiç bişey demeden. daha ben onun harcadığı paranın hesabını sorarım :) 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 340 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 721 göst.
11 Haziran 2021 Diğer kategorisinde VAVEYLAA (391 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 514 göst.
22 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ebruliiiiii (252 puan) tarafından soruldu

378,367 soru

11,325,364 cevap