0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (689 puan) tarafından
Genede korkuyorum hamile  kalirsam diye yada kayarda bilmezsem diye spiralle uzunyillar korunan varmi

10 Cevaplar

0 oy
(120,669 puan) tarafından
o benim en korktugum sey yaa 
(2,052 puan) tarafından
Sen hiç taktirdin mi sevdoş
taktirmadim taktirmamda
(2,052 puan) tarafından
Niye  oyle diyon kiz korkuyor mu sprailden,bende önümüzde ki hafta taktirmayi düşünüyorum
seyimde oyle bi alet varken oturamam ben ☺
-Reklam-
0 oy
(564 puan) tarafından
Ben iki yıl korundum sonra çocuk olsun diye çıkarttım çocuk oldu yeni takındım memnundum. Eşi korunmayanlar için iyi bir şey 
(564 puan) tarafından
Ama tanıdıklar var 8 yıl 5 yıl korunanlar memnunlar
0 oy
(9,587 puan) tarafından
Bende doğumdan sonra taktirmayi düşünüyorum ama korkuyorum da onlada kalan var
0 oy
(2,494 puan) tarafından
Asla güvenmiyorum spiralle. Çevremde bir tane olumlu önek bir sürü olumsuz ornegi var. Son çare olarak duruyor bende :)
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Ben korkuyom ya silralden teyzem kuzenime onla kalmis bide  kayma ihtimali var tutmama ihtimali 
0 oy
(1,171 puan) tarafından
Doğumda o kadar korktum ki taktırmak istiyorum ama hastaneye gidip o masaya yatmak istemiyorum. Acı oldu mu takarlarken 
0 oy
(4,654 puan) tarafından
Valla ne hap ne iğne ne spiral. Hepsi de yüzde yüz değil bence. Tamam korunanalr varda. İpne hağ spiral vs hiç birini bedenimde istemiyorum. O sorumluluk eşimde 
0 oy
(1,009 puan) tarafından
3 çocuğum var 12 yıl da hamile kalmak kimdin tek çıkardım bende güzel koruyor memnununm
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Yaa bana olsa hemen taktircam adetliyken takılması daha iyi oluyomus rahim aşağıda oluyo o yüzden hiç hissetmiyomussun takılma esnasini adetliyken git taktir 
(2,052 puan) tarafından
Yaa bende mecburen  gidecem adetsizken taktıracam çünkü bu ay adetimi de düzgün olmadim kahverengi leke şeklinde geliyordu sadece
0 oy
tarafından
Şuan sipral le korunuyorum ben memnunum bir yıl oldu
(2,052 puan) tarafından
Takarken acıdı mi canm ,ve adetliyken mi yaptirdin
tarafından
Yok cnm acımıyor hisetmedim bile evet adetli gittim cnm ilaç verdi 2gun sonra taktı
(2,052 puan) tarafından
Ama ben önümüzdeki hafta ya randevu buldum ve bu hafta adet oldum gidene kadar bitmiş olacak inşallah takarlar
tarafından
Olur inşallah cnm ben özele gittim adetliyken

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 185 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
10 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde DilrubaNuR (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 215 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Birmucizeolsunn (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 224 göst.
26 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu

396,267 soru

11,853,975 cevap

35,947 kullanıcı

...