0 oy
975 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Kızlar merhaba buraya yeni katıldım uyuyamıyorum size derdimi yaşantimi paylaşmak istedm ....

Kizlar bn 3 yillik evliyim bn 20 yaşındayım eşim25 3 aylik da bir kızım var 

Gelelim derdime eşimin kıskançligina öncelikle evden çıkmam yasak ne olursa olsun cikamam arkadaş yasak komşu yasak düşünun rehberimde 5 kişi var o kdr 3 yıldır dışarı çıksam bile hep aynı şeyleri giyerim degşik bir şey giymem yasak ( evli barkli kadinim kime suslenecem) 

Bbm eşim kafes dovüşcusu tartışma olur bn söylenirim o sürekli bni dövmekle tehtit eder 

Her şeyim kısıtlı hiç bir konuda düşüncem olamaz fikrim olamaz herhangi birinin yaninda konuşmam yasak 

Eşi bu kdr kıskanç olan var mi aranizda merak ediyorum ya da bu hayati boyle yaşayan bn miyim sadece ....

66 Cevaplar

0 oy
(2,565 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bunun adı kıskançlık değil saplantı canım bence

Benim eşiminde bazı kuralları vardır. Ama senin ki resmen esaret yani ne demek başkasının yanında konuşmamak ya  dışarı çıkamamak falan resmen mahkum etmiş seni 

Bende 3 senelik evliyim benim eşimin de perde takıntısı var güneşlikler 3 den sonra çekilecek dişarıdan içeri görünürmüş öyle der başlar da bende dişarı çıkamazdım ama şimdi işe girip başlayacam eşim izin verdi
-Reklam-
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Bu kıskanclık degil canım bildigin seni evde mahkum olarak tutuyo.
0 oy
(1,716 puan) tarafından
Benim de eşim kıskanç da o kadar da değil ben kendim pek dışarı çıkmam hatta kendisi zorla çıkartır o derece yani
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Buna kıskançlık denmez,psikopa. t ve takıntılı biri o adam 
0 oy
tarafından
Senin eşin seni kendine köle olarak almış bacım kıskançlık ayrı birşey bu anlattığın şey kıskançlık değil güvensizlik 
(4 puan) tarafından
Tamam da bu zamana kadar bunca kısıtlamanin asla dışına cikmadim asla yanliş yapmadim yani guvenmeyecegi guvenini sarsacagim hic bir olay olmadi
tarafından
Kocanın kedine güveni yok anladın mı kendine guvenemiyo ki seni dışarı bıraksın sende ağzını açıp birşey demedigin için o da yüz bulmuş istediği herşeyi yaptırıyor
0 oy
tarafından
düzenlendi

Allah aşkına buna kıskançlık demeyin bu zııır delilik ve saplantılık takıntılık kıskanç insan bunları yapmıyor malesefffff.... Allah yardımcın olsun kimse böyle bir hayatı kabul etmez. Gençliğine yazık o adam sana zulmediyor resmen.

Onun dediklerini kabuk etmezsem günaha giriyor muşum gibi oluyorum demişsin böyle bişeyi kabul etmek zorunda degilsin ailenin yanına git bir süre kafa dinle arkandalarmış ztn gelip seni alsınlar boşarım derse de merak etme korkutuyor seni bunu diyen eş hiiiççç boşamaz bile 
0 oy
tarafından
Oncelikle neden kendinize bunu yaparsiniz hic anlamam. 17 yqsinda  evlenip gencliginiz en guzel yillarini vi adama mahkum geçiriyorsunuz. Genc evlenen insanlara hep cok uzulurum. Ikincisi böyle bi hayat olmaz olamaz. Sen ona es değil kole olmussun. Bunun adi kiskanclikta degil eşim kiskanc deme yani. Bunun adi psikopatlik. Daha cok gençsin bence hayatini bi adama heba etme imkanın varsa kac kurtar kendini. 
0 oy
(139 puan) tarafından
Canım eşin seni kıskanmıyor eşin sana hapis hayatı yaşatıyorsun ve bu da psikolojikmen bir şiddet aslında
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Eşin kıskanç değil canım ruh hastası. Allah kurtarsın
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Eşimi anlatiyorsun sanki eşim pantolon filan giymeme izin vermez kıyafet üzerine hep yelek giyecem oda sıkı 25 yaşındayım 6 yıldır evliyiz iki çocuğumuz var dışarıda ferace giydirir ama açık bakımlı bir kadın görünce de bakar beni de siyah feraceye boğmuş ama markete filan giderim yane ilk evlendigimiz bir iki sene bir yere göndermezdi kaynanamla beraber oturuyorduk anasiyla bile gitmezdim izin yoktu zamanla değişti markete filan gidebiliyorum da şimdi ama giyim konusunda çok sıkı 
0 oy
(119,745 puan) tarafından
neden yaa kendine bunu yapiyon
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Şaka mı yapıyor sun nasıl dayanıyor sun bu hayata
(4 puan) tarafından
Şimdilik kızım için sabrediyorum daha çok küçük
(2,014 puan) tarafından
Sana böyle yapan kızına kimbilir neler yapacak
(6,672 puan) tarafından
Kzinda seninle hapis hayatında ağzınız yok mu ya karşı koymayı bilmiyor musunuz deli olucam ya
0 oy
(8,003 puan) tarafından
Yok artık kafes dövüşçüsü beni dovmekle tehdit ediyor derken :/
0 oy
(11,480 puan) tarafından
Buna kıskançlık denemez resmen bütün ipleri eline vermişsin kendine güvenmiyor ki seni bu derece kısıtlıyor çok yanlış tepkini vermelisin yasin daha çok küçük böyle ömür geçmez 
(4 puan) tarafından
Tepki verince sürekli tehtit ediyor bnm de artik tepki verecek gucum kalmadı
(11,480 puan) tarafından
Neyle tahtit ediyor bosanmayla mi tehtitle kalacaksan yanında hiç kalma gidemeyeceğini düşündüğü için o şekilde davranıyor zaten unutma ne olursa olsun kadın güçlüdür erkeksiz de yapabilir
(4 puan) tarafından
Boşanmakla degil o kdr da degil boşanirsa boşansin canima minnet
(11,480 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ama bu kadar boyun eğme herkes çocuğum için katlanıyorum diyor ama o çocuk huzursuz sağlıksız bir evde büyüyor bunu düşünen yok bazen çocuk için ayrılmak daha doğrudur hır gürün içinde büyüyeceğine
0 oy
(394 puan) tarafından
Kusura bak ma boynuna ip takmadıgi kalmış 
0 oy
(338 puan) tarafından
bu kiskanclik devil ustunluk kurmak kiskanclik diyip yumuşatmissiniznama bu hic normal bisey degil 
0 oy
(421 puan) tarafından
Bunun kıskançlıkla alakası yok bu esir tutsak hayati eşin tedavi olmalı bence bunu da kimse kıskançlık olarak adlandırmamalı
0 oy
(331 puan) tarafından
Ahh Allah yardımcıb olsun. İleride benzerlerini kızına da yapacak.. bu çok kötü. Ruh sağlığı kesinlikle bozuk bir adam. Eğer dini olarak düşünüyorsa yanlış düşünüyor o yüzden keşke sohbet halkalarına katılabilse.. Allahım  doğruyu göstersin sizleri feraha ulaştırsın sen online psikolojik destek alabilirsin istersen
0 oy
(44,773 puan) tarafından
Kıskançlıktan öte bişey bu Allah yardımcın olsun
0 oy
(6 puan) tarafından
Ben eşimi kiskanc bilirdim ama çok şükür boyle değil ki boyle olsa ben katlanamazdim heralde Allah sabır versin canim

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 305 göst.
26 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Berf (6,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 522 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,098 göst.
28 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 542 göst.