0 oy
93 göst.
Aile kategorisinde (7,429 puan) tarafından
Göğsüm çok fena dokunamıyorum bile hormon ilacı kullanan oldu mu acaba süt kesilmesi için annem eczaneye sormus ikinciye süt gelmez sut kanallarini tıkar demiş sakin kullanma diyor nasıl olacak bu iş

5 Cevaplar

0 oy
(9,779 puan) tarafından
Soğuk uygula elinle hafif hafif sağ rahatlatır. Birden mi kestin memeden
(7,429 puan) tarafından
Evet öyle oldu çok kötü ısırdı ya gecen gece dayanamadim agladım hiç bu kadar olmamisti oestim bende
-Reklam-
0 oy
(121,495 puan) tarafından
cok sut birikdiyse sag biraz
(121,495 puan) tarafından
lahana ve taze nanede ise yariyomus
(7,429 puan) tarafından
Tamam canim tesekkür ederim lahana da koyayim yine
0 oy
(1,111 puan) tarafından
Bende3 hafta oluyor keseli birden bıraktı kızım emmedi bidaha İlac önermedi saglık ocagı beyaz sabunla soguk suyun altında masaj yap sagma ama kendisi akıyor göğsüne taze nane koy rahatlatıyor geçmiş olsun canım
(7,429 puan) tarafından
Ama duracak gibi degilki dokunamiyorum bile sızlıyor
(1,111 puan) tarafından
Mastitmi oldu acaba cok geçmiş olsun
(7,429 puan) tarafından
Sanırım canım sağdım biraz rahatladı tesekkür ederim gitgide azalir insallah
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Ben 2 güne bir sagarim sonra 3 gun 4 gun de bir sağ derken süt yavas yavas kesildi mastit fln olmdm çok şükür. Bence doğru olan bu. Saginca sut gelir flaan dyolar hergun her dk sagmayacaksin gun gun araliklarla
(7,429 puan) tarafından
Hmm o zaman bi aksam bi sabha baslayip git gide mi azaltayim taş gibi ve dokununca çok kötü sızlıyor
0 oy
tarafından
soğuk kompres yapacaksın canım buz torbası koy yada soğuk suyla ara ara yıka göğsünü 
(7,429 puan) tarafından
Soguk koydukça sanki dahada sertleşiyor canim ya nasil duzelecek bilmiyorum soguk suyla beyaz sabun dediler onu deniyorum
tarafından
soğuk su rahatlatır canım bide beyaz lahana koyan var Google dan bak nasıl yapılıyor bilmiyorum ama oda iyi diyorlar
(7,429 puan) tarafından
Evet onuda dediler canim bi bakayim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 90 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
15 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Deriniko (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 136 göst.
4 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.

400,716 soru

11,989,016 cevap

36,172 kullanıcı

...