0 oy
371 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (346 puan) tarafından
Kızlar yani doğum yapalı sekiz ay oldu herkes emzireseye kadar hormonlar yüzünden isteksizlik olur normal diyor ben birde üç aylık iğne ile korunuyorum ama çok etkiliyor evliliğimizi doktora gitmem gerekiyor mu neler biliyorsunuz bu konu hakkında

5 Cevaplar

0 oy
(621 puan) tarafından
Ben surda bekleyim  
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım o iğneler de cok etkiliyor başka türlü korunsan daha iyi olur sanırım
(346 puan) tarafından
Evet ya sprail için gitmiştim fakat sezeryan dikislerim iyileşmesini için altı ay sonra gel dedi bekliyorum mecbur zaten devlette randevu bulmak zor adetliyken nasıl denk gekicek bilmiyom
tarafından
İnşallah denk gelir canım
0 oy
tarafından
Evet oluyor ben çok yaşadım bu sorunu ama zamanla aşıyorsun geçiyor yani
(346 puan) tarafından
Ne zaman mesela emzirme bitesiye kadar sürer diye ler var
tarafından
Yok kuzum ya bir iki aya geçer
0 oy
(265 puan) tarafından
Aynı dertten muzdaribim  3. Doğumum hiç böyle uzun sürmemişti hiç içimden gelmiyordu  birde 3 aylık iğne oldum daha uzaklastik  bilemiyorum  nasıl cozecegimi. Eften püften sebeplere kavga  eder  olduk çok etkiliyor ikili iletisimimizi  bile.
(346 puan) tarafından
Aynen gerçekten bizde oyleyiz doktora gitmeyi düşünüyorum artık ama normalde doğum olmadan önce üç aylık iğne kullandigda da isteksizlik biraz olmuştu hem doğum emzirme birde bu iğne iyice etki etti sanırım sprial için gitmiştim ama altı ay sonra gel sezeryan dikişlerin iyileşmemis işlem yapamam dedi o yüzden bekliyorum
(265 puan) tarafından
Spiral  bende adet günlerini uzattığı için hem kansızlık hem 1 hafta 10 gün kadar eşimden uzak yine yaramamıştı ne etcem  bilmim  gardaşım:)
(346 puan) tarafından
Ay vallahi sastik kaldık sen taktırdın adetin mi uzun sürdü canım demekki her bünyeye yaramıyor ya çok memnun olanlar da var
(265 puan) tarafından
Evet 8 gün zaten uzin geliyordu 10 güne cıktı 15 gün anca temiz kalıyordum maalesef  da çözüm olamadi
(346 puan) tarafından
Adetli iken mi taktırdın canım ben adetsiz gittiğimde acıdı ya bağırdım biraz adetli daha kolay diyenler var doğru mu
0 oy
(966 puan) tarafından
Valla kuzum bende hhamileyken istek gitti emzirmeyi kesene kadar istemiyodum resmen. Kacmaya yer arar olmustum . Emzirme bitince duzelmisti ama sen yinede doktorla gorus istersen 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 245 göst.
0 oy
10 cevap 268 göst.
24 Şubat 2022 Aile kategorisinde Esmasavas (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 433 göst.
28 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 414 göst.
12 Kasım 2021 Aile kategorisinde Bahar59450 (22 puan) tarafından soruldu