0 oy
1,043 göst.
Aile kategorisinde (169 puan) tarafından
1buçuk yıldır evliyim. Evimiz ilk yerleşirken eşimin ailesi kaynanamın kaynanasının yolluklarını getirdi halılarımın üstüne serdi.Hepsi rengarenk, eskiden köylerde uzun serilirdi boylamasına onlardan. Benim halılar altta kaldı, bunlar üstte. Neyse zamanla iyice gözüme battı yolluklar.Eşime diyorumki benim evimde senin babaannenin yollugu ne arıyor dedim.El dokuması falan bi ton şey dedi. Ama yıllar önce kullanılan birşey ve hoşuma gitmedi. Ben kıymet bilmiyormuşum. 3 4 tanesini attım çöpe Vala. 3 4tane kaldı, balkonda öylece duruyor.

16 Cevaplar

+2 oy
(9,626 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Evlenirken neden kabul ettin ki ben istemiyorum deseydin istediğini alsaydın başta kabul etmeyin böyle şeyleri..beraber mi oturuyosun
tarafından
Evet doğru hatırlıyorsun canım:)
(9,626 puan) tarafından
Cok mutlu oldum şuan ☺☺❤
tarafından
❤❤☺☺ ben hatırlıyor olmana çok sevindim
(9,626 puan) tarafından
Aslında konuştuğum kişileri kolay kolay unutmam ama taktir edersin ki baya insan var ama bende hatırladığıma sevindim sonuçta o kadar kişinin arasından hatirlanmakta güzel bise ☺☺❤
tarafından
Ben çok unutkanım ya :(
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ne alaka halı üzerine kilim sermek mecbur musun kaynanaya geri ver kalanları da kendisi kullansın 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
El dokumasi degerli olur kiz satsaydin bari. 

Ki bence de sacma.
0 oy
tarafından
Dokuma yolluk diyorsun anneannem de var ondan :) aman dursun balkonda serme yeni gelin evinde ne işi var 
(169 puan) tarafından
Dimi ama. Taa miladdan kalma. Tüm halılara seriler 8tane
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Adamlara başta taviz vermiceksiniz
(12 puan) tarafından
Çok doğru ben verdim tepeme ettiler hala daha devam ediyorlar önüne gecemiyosun sonradan
(7,654 puan) tarafından
Kesinlikle taviz tacizi getirir
0 oy
(965 puan) tarafından
Öyle şeyler çok değerli canım en azından satsaydin neden attın ki tabikide kullanmak zorunda değilsin ama onlar senin için getirmiş etmiş daha özenli davranabilirdin
(169 puan) tarafından
Ban sormadan serdiler ama. Bayaa eski.
0 oy
(119,470 puan) tarafından
onlar cok pahali tutkunlari var ama cidden bende sevmem evimde oyke
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Kız onlar çok kötü koku yapıyor annemde vardı kokuyordu sattık şimdi benim alt komşu kullniyor inan yazın hergun balkona sererdj şimdi kış nasıl pis kokar evi kesin
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Geri verseydin ya da kaldırsaydın çöpe atmak da oldu mu yani
0 oy
tarafından
Ev senin hali senin istediğini yap kime ne
0 oy
(249 puan) tarafından
Canim senin bu kaynanadan cektigin nedir ya her postun onlarla ilgili 
(169 puan) tarafından
Sogudum ondan iyice sevmıyorum
0 oy
(417 puan) tarafından
Keşke baştan kabul etmeseydin orası senin evin netice de kimseye düşmez hangi eşyayı kullanıp kullanmayacağın rahatsız oluyorsan kaldır tabii
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Başta senin saflığına gelmiş emrivaki yapmışlar biraz geç uyanmışsın.artık istemiyor olman çok normal.Zorlamı yani.Kaynananın kaynanasına başlatma :) tavrını koy.çok değerli diyolarsa alsınlar kendi evlerine sersinler.beğenmek zorunda değilsin benim tarzım değil sizin için uzun süredir kullandım sağolun ama değişiklik istiyorum artık de geç
0 oy
tarafından

Başta almasaydin hadi aldın eşine niye laf yapiyosun alan sensin

0 oy
(48,734 puan) tarafından
Bende sermem de atman hos olmamis keske geri vereydin
0 oy
tarafından

Sat canım benim esim de kıyamaz malına 

Lazım olur der hep 

İlgili sorular

0 oy