0 oy
535 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Öncelikle herkese iyi akşamlar ben yaklaşık bir yıldır evliyim görücü usulü evlendik ama sevseydin böyle olmazdı. Eşimin ailesi ile çok sorunlarım oldu ailesi derken gorumcem eltim ile ve biraz soğukluk oldu bende. Neyse ben konuya geliyim eşim ailemi istemiyor annemi anne olarak gormuyo abim evime gelince odaya çeker gider suratı bir karış abim bunu farketti ve evime artık gelmiyo bu durum beni çok üzüyor.

12 Cevaplar

0 oy
(249 puan) tarafından
Beraber mi yaşıyorsunuz eşinle konuştun mu bu durumu canım 
tarafından
Hyr beraber yaşamıyoruz eşim ile konuştuğun da saygısızca konuşuyor ve ben kaldıramıyorum 2 haftalık bebeğim var napicam bilmiyorum
(249 puan) tarafından
Sende onun ailesine mesafeli davran o zaman onun da üstüne gitme baskı yaptıkça ters tepiyor olabilir biraz zamana bırak ailenin herzaman senin için kıymetli olduğunu her seferinde göster inşallah düzelir
tarafından
Düzelmez ben defalarca aldım karşıma konuştum ama aynı yani
-Reklam-
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Neden peki konustun mu hic esinle
tarafından
Böyle olmam daha iyi diyor
0 oy
tarafından
Ailenle arasında bir seylermi yaşandı

Yoksa sen onun ailesine soguksun diye mi aynı şeyi yapıyor 
tarafından
Abim ile sorun yasadi o da hastane konusu ben özele gittim eşim tepki gösterdi ailemin yanında abim de ters yaptı parası ne işe ben veririm dedi o onun soruna gitmiş ama abim haklı hamileyim son haftamdi benim gitmm lazımdı
tarafından
Esin henüz yaşı küçük galiba
Olgun insanın yapacağı hareketler değil bunlar
tarafından
29 yaşında Mart da 30
tarafından
40 a gelene kadar olgunlasmiyorlar malesef
0 oy
(119,481 puan) tarafından
ben severek evlendim bizdede ailesiyle sorunlarin dibi var sizdeki sorun esinin karakteri oturmamis cocuksu davraniyo
tarafından
Ona sorarsan bn kadın değilmişim eşimin arkasin da değil misin
(67 puan) tarafından
Kiz sevda seninmi kaynanan kocani ariyip sana geliyoz demis sonra kocan da sana gelip soylemis annem gil geliyoe sende demisin sana soylemisler kalk sen gor misafirliklerini diye
ne diyon fransali
benimkiler oyle bisi demez diyemez ben degilim o
(67 puan) tarafından
Hee baska biri ozmnn
0 oy
(3,832 puan) tarafından
4 dörtlük evlilik bulamazsın ki canım keşke olsa ama malesef
0 oy
(417 puan) tarafından
Kısasa kısas yapacaksın mevzuu kapanacak
tarafından
Ailesine onu yapsam boşanmaya goturur
(417 puan) tarafından
Onun senden ne üstünlüğü var ki boşanmak ona hak sana değil sende ona bu hissi yaşat ki değer bilsin
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bence eşin bahane arıyo tatlım her şeyi şimdiden kabullenir sen sonu gelmez taviz verme bence konuşsun dursun abinle konuş senin hayrına gelsin 

Kocanda surat yaparsa yapsın hiç münakaşaya girme gül geç hiç bişey yokmuş gibi davran sen küsersen o daha çok üstüne gelecektir 

Yani sen bildiğini yap he he de kuzum
tarafından
Abime diyorum gel benim hatrim için o da diyor o eve adımımı atmm sen gel arada bize yeğenimi de seni Dr göreyim babam yok vefat etti 14 yıl önce yani bu durum beni epey üzüyor
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Konuşmayın asla anlatmaya çalışmayın kendini fazla önemsiyor. Belli ki bildiğini okuyor sizde  bildiğinizden vazgeçmeyin ailenizden asla.. 
tarafından
Ailemden asla vazgeçmem ztn ama bu durum böyle gitmez
(1,928 puan) tarafından
Huy değişen bir şey değil malesef.. Sen tabiki haklısın. Ama sen üsteledikçe huzurunuz dahada bozulacak. Görme, duyma eşin seni değil kendisini önemsiyor çünki.
0 oy
(1,710 puan) tarafından
Bende ailemle knşnca arayanca vs trip yapar ailem gelince de hiç sevmem o huyu
0 oy
tarafından
Sende aynısı yap kısasasa kısas 

Tınlama hiç umrunuzda değil gibi yanıda dersen kendini bişey sanar
0 oy
(196 puan) tarafından
Şeyi merak ediyorum görücü usulü evlendik demişsin ya, her ne kadar o şekilde tanışsan bile bi flört zamanınız olmadı mı, yani hiç için ısınmadan sevmeden mi evlendin
0 oy
(494 puan) tarafından
Ailenden kesinlikle vazgecme esimin ailsi ve esim abimi evden kovdu tufek cektiler abimde ben o eve senin hatrina geliyorsum bu zmna kadar artjk gelmem gelirsem zaten biri kesin olur dedi ki ole de olur abim esim ve esimin abisi cok sinirli abimin de kaybedecek hic bisyi yok o yuzden gozu dondumu kimseyi gormez evi bile yakar sana kapip sonuna kadar acik her konuda sana ve cocuguna elimden geleni yaparim ama esine yada abisine yuzune bakmak degil isimlerini bile duymak istemiyorum babalari olse cenazeye bile gitmem haberin ola dedi hakslisi abi dedim evime 1 senedir gelmiyor gelir kapidan beni alir gider bahceme bile girmez esimle annem gile giderse soguk sekilde konusur evime gelene saygisizlik yapamam misafr bas tacidir haddini asmadigi sure dedi kaynimin yaptigi bana ve abime o halde bnm evime gelir yemegimi cayimi icer yuzume bakar ben bi hosgeldin derim tamm bole gidecek o diyecegim o ki esin istesede istemesede ailenle itibatini sakin kesme esim ailem hakkinda neler der en son patladim onlar bnm ailem agzini acma bidaha ne dersen de kiymeti buyuk insanlar bnm babam yok abime ve bana enistem babalik yapti annem de pek ilgilenmedi bizle ablamda annelik yapti abime 10sene evinde bakti ablam bnm tum ceyizimi vs herseyimi yapti dugunumu abim enistem yapti onun icin haklarini odeyemem sen bunu ister anla ister anlama ben senin ailenle gorusme vs demiyorum anani babani atda demiyorum ama senin gordugun durumlarda haksiz konularda beni savunmani istiyorum tek herkezin ailesi kendine kiymetli ve onmli agzini kesinlikle acma gozumu dondurme bnm daha bizim sinirli halimizi gormedin inadim nasilsa sinirim bin beter haberin ola dedim artik laf edemez konu actigi an uzatma istersen derim gitmez esimde abimin evine gitmesin 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 712 göst.
10 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 474 göst.
27 Şubat 2022 Diğer kategorisinde kimsebilmesin (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 158 göst.
0 oy
7 cevap 359 göst.

381,131 soru