+1 oy
329 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (2,605 puan) tarafından
Kızlar 10 aylık kızım var yemek ve temizlik rahat yapamam yemek yerim ya ağlar yada sofra bezden tutar temizlik yaparım peşime sürünerek gelir yada düşer siziinde başınıza gelir mi yoksa bu konuda tek miyim

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
tabakhaneye yetişir hızda yiyorum o da yiyebildiğim zamanlarda :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bu ben ya 12 aydır sıcak çorba sıcak çay yavaş yemek yemedim :) hahahah

0 oy
tarafından
4 aylığız henüz. Ya kucağıma oturuyorum öyle yiyorum o da olduğu kadar ya da o oyalanırken hemen 5 dk. Ne yediğimden anlarim ne doyduğumdan. 2 şişe su koyuyorum yanıma çoğu zaman kalkamiyorum bile 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Once onu doyurr sonra yemege gecerim uykusu varsa uyutur oyle yemek yeriz temizlik olunca oncelik ona veririm oyle bi bebek bi temizlik derken oyle yetistirmeye calisiyorum
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Once onu doyurr sonra yemege gecerim uykusu varsa uyutur oyle yemek yeriz temizlik olunca oncelik ona veririm oyle bi bebek bi temizlik derken oyle yetistirmeye calisiyorum 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Canım bn normalde hızlı yiyen biriyim :D yavaş yiyemem hele sofrada boyle yarim saat 1 saat oturduğumu bilmeyiz
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Evet yerim kızım zaten büyük o kendi yiyo oğlumda masada benle eşimin ortasına oturur i catalda ona veirirz kendince yer bı yandan bı ben bide babası depistiriyoz:D
0 oy
(12,995 puan) tarafından
Mama sandalyesiyle yanımda oturuyor o da rahat yiyorum çok şükür ☺️
0 oy
(79 puan) tarafından
Benimde 15 aylik kızım var hastanede yattı 1 hafta huyu çok değişti kalabalıkta sadece kucağımdan inmiyor yanından gitsem agliyor ama evde tek başına oynuyor  kalabalıkta beni çok zorluyor
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Yemeğimi rahat yıyorum de temizlik hak getire eşim evdeyken yapıyorum anca
0 oy
(909 puan) tarafından
Mama sandalyesi oturuyor ozaman rahat yıyorum. Oda yıne bırakmaz da oyuncak yada kıtap önüne koyarım sohbet eder oyalarım yoksa bırakmaz, 
0 oy
(119,274 puan) tarafından
ben rahatim           
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Eh işte olduğu kadar :)
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ayni zamanda masaya oturuyoruz mama sandalyesinde önüne minik ekmekler koyuyorum ve oda bizimle yiyor hem kendimi hem onu doyuruyorum
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Yemege oturmadan once altini temizlerim doyururum. Pusetini yanima getririm mutfakta icine koyarim. O beni izlemeye dalar ben o arada hem yemek yaparim yada yerim.l oda izler. Bazende yorulur uyur :) 5 aylik olucak. 3 aydan beri bu sekilde alistrdim. Sukur artik rahat yiyip icioruz 
0 oy
tarafından
Benim kız dokuz aylık yürüdü ona da yürümek denirse bı yerde bı gökte her yerde pesimde valla alıştık oda alıştı neyi alıp neyi almicagini biliyo yemekte yiyom valla  bisekil şimdi 11 buçuk aylık oldu iyiz bakalım mama sandalyesi oturuyo Allah ne verdiyse bı bana bı sana yapiyozz
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Yanıma alıyorum mama sandalyesine çok rahat yiyoruz mama sandalyesi hayat kurtarıcı bence 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 787 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Melek annesi 71 (1,750 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,274 göst.
0 oy
73 cevap 1,259 göst.
0 oy
18 cevap 619 göst.
14 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Ozgemmsi42 (10 puan) tarafından soruldu

379,451 soru

11,358,299 cevap

34,833 kullanıcı

...