0 oy
301 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından
Kızlar bi ara ciddi anlamda eşimden şüphelenmiştim acaba beni aldatıyor mu diye aslında yapmaz ama bazı hareketleri beni buna düşündürmeye mecbur bırakmıştı sanki o günden beri sürekli onu beni eski sevgilisiyle rüyamda aldattığını görüyorum ve psikolojik olarak gerçekten yıprandım ve şöyle bi durum da var şimdi bu kızın ablası eşimin amcasının oğluyla evli ben anneme yatıya gittiğimde eşimde amcasının oğluna yardıma fırına gideceğini söyledi tamam dedim ve ertesi günü biz konuştuğumuzda eşim amcasının oğlunun evinde yatıya kalmış sonuçta onun karısı eski sevgilisinin ablası bende sinirden kavga ettim delirdim sonuçta annesinin abisinin evide ordaydı bilmiyorum kızlar ben mi abartıyorum delircem sonunda

7 Cevaplar

0 oy
(2,746 puan) tarafından
Ben kaos çıkarırdım ama sen çıkarma tabii
(11 puan) tarafından
Wllaha bende çıkardım sonra acaba abarttım mı dedim kendi kendime sonuçta amcasının oğlu kardeş gibiler
-Reklam-
0 oy
(15,255 puan) tarafından
Yaptığı doğru değil bence. Çaktırmadan kontrol et. 
0 oy
(331 puan) tarafından
Ya kuzeniyle çalılmış ya gece de orda kalmıştır çok ısrar etmiştir belki. Sen niye şüphelenmiştin. Elle tutulur bir şey mi ona göre eşinden şüphelen bir de sözüm meclisten dışarı eşşeğin aklına karpuz kabuğu sokma. Yapmayacak birisidir ama fikir yavaş yavaş sıcak gelir eşine Allah korusun şaşar. Çaktırmadan kontrol et sen
0 oy
(7,754 puan) tarafından
Evet onunla sevgili olmuş olabilir ama seninle evlenmiş yeni bir hayata başlamış. Şüphe duyduğun şey alenen açık bir şüphe ise bu konuda haklısın ama sadece bir hisse çok yanlış yoldasın
0 oy
(514 puan) tarafından
Hayır abartmiyorsun bende olsam delirirdim
0 oy
(119,380 puan) tarafından
bu olayda evi basina yikardim ben 
(11 puan) tarafından
Ya o günden sonra bi daha gitmedi zaten oraya ama amcasının oğlunun karısıda çok samimi mesela birini ilk defa görür zannedersin 40 yıldır tanıyor bu gereksiz samimiyeti sevmiyorum
0 oy
tarafından
Cok sinir bozucu bir durum, kontrol etmeye devam ederdim

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 311 göst.
31 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Anne-bebek (761 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 238 göst.
10 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde KKadriyee (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.