0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Göbeğim var simit hemde fazlasıyla boyum da kısa acilden göbekten kilo vermeliyim zayıflama çayı ise yarayan öneren varmi ama keisn zatiflatsin

11 Cevaplar

0 oy
(1,207 puan) tarafından
Ay bulan bana da yazsin 
(5,491 puan) tarafından
Guarana jel ve kahve toparlamak için birebir
(1,207 puan) tarafından
Fiyatı nedir peki tam aradığım sey
(5,491 puan) tarafından
Fotograf atamadım kahve 83 bana gelişi 65tl jel 61 gelişi 47 tl isterseniz gelişi ile verebilirim
(1,207 puan) tarafından
Ben biraz araştırıp size dönüş yapıyım o zaman ilginiz için çok teşekkür ederim
(5,491 puan) tarafından
Tabiki
-Reklam-
0 oy
(119,168 puan) tarafından

sana diuetisyen oneriyom :woot:

0 oy
(73 puan) tarafından

Rooibos Çayı gano excel <3

(73 puan) tarafından
zzeynep.official.
Instgramda
(891 puan) tarafından
İse yarıyor mu gercektn
(73 puan) tarafından
Zayıflama setleri var etkileri var kullanici resimleri vs mevcut.. Memnuniyet mesajlarimzda var. etkili urunler
(73 puan) tarafından
İçerikleri temiz sağlıklı urunler istersenz ınstgramdan yazin burdan geldgnizide solein yardmci olurm
0 oy
(780 puan) tarafından
Diox tea kullanıyoruz eşimle ikimzide 15 gün gibi bı sürede 3 4 kilo verdik 
(891 puan) tarafından
Nerden aldiniz acaba ya gercektn ise yarıyor mu
0 oy
(12,938 puan) tarafından
Tarçın çayı iç kız 
0 oy
tarafından
Kesinlikle zayıflama caylarina inanmayın. SagliginIdan olmayın. 

Saglikli kilo vermek için diyetisyen yardımı alin onlar ize hem sağlıklı.beslenmeyi öğretiyor hemde  istediğiniz kiloya geliyorsunuz 3 ayda
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Sabahları aç karba terleyene kadar egzersiz yapmalısın başka çaresi yok
0 oy
tarafından
Cay değil ama akdiken tohumu var üç tane falan ısırıp bol su ile içiyorsun ictiginde evden çıkmıyorsun müshil gibi bir şey tohum bağırsakları çalıştırıyor tuvalet ile ilişkin çok samimi oluyor öneririm
tarafından
İlk defa duydum canım
tarafından
Süper birşey şekerim haftada üç gün kullansan yeter yada bir gün kullan bir gün kullanma :-) ama muhakkak tuvalete yakın durmalisin yoksa ortalık batar içinde ne var ne yoksa temizliyor yalnız tadı acı biraz arastirmani öneririm hem ucuz birşey aktarlardan bulabilirsin denemek için bir kaç tane alsan yeter
tarafından
Baktim tatlım acı çehre imiş diğer adı da kanama azaltıcı etkisi var diyo yani pıhtılaşmaya meyil verebilir bende yoğun pıhtılaşma var benim için sıkıntı olabilir teşekkür ederim bilgin için canim
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Gano Excel e bakabilirsin doğal+verdiğin kiloyu geri almıyorsun ayriyeten insan vücuduna zarar verecek hiçbir ürün yok.instagram aydanmahmudovaa ürün ve memnuniyetlere burdan bakabilirsiniz
(2,493 puan) tarafından
Kız aydan ben alayım diyordum bı bakayım. Kahvesi var galiba onun. Olmadı senden alırım
(6,203 puan) tarafından
Kahvesi çayı sen ne istersen :D senin sorununa göre aslinda
(2,493 puan) tarafından
Şeyi soracağım bir de bende siyah nokta leke ve gözenek sorunu var sence hangi sabun?
(6,203 puan) tarafından
Siyah nokta için Keci leke,gözenek için seffaf
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Homm bitkisel den set önerebilrim isterseniz
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Ben saxsenda zayiflama ignesi kullandim 87 kilodan 74 kiloya dustum. Ama ben doktora sorarark aldim safrada bobrekte sikinti varsa kullanilmiyor ben tahlilleri yaptirdim riske atmadim sonra alip kullandim baya faydasini gordum Allah nasip etti sonrada hamile kaldim.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 303 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (890 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 5,431 göst.
31 Aralık 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rüyam (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 194 göst.
27 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 116 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (890 puan) tarafından soruldu

378,433 soru

11,327,633 cevap

34,781 kullanıcı

...