0 oy
303 göst.
Diğer kategorisinde (893 puan) tarafından
Sorum yukarda

14 Cevaplar

0 oy
(2,393 puan) tarafından
Onlar yalan ya inanmıyorum 
-Reklam-
0 oy
(3,405 puan) tarafından
Valla ben yesil cay limon maden suyu karisimi kullandim acayip odem attiriyor gobegim gitmisti 
(710 puan) tarafından
Aynısını ben diyecektim şimdi internette gördüm bugün yeşil çay limon soda bbde yarından itibaren denicektim  inssalh bnde faydasını görürüm
(3,405 puan) tarafından
Insaallah cnm ben bide acı çehre tohumu kullandim oda bagirsaklari bosaltiyor ama o zor oluyor cnm
(710 puan) tarafından
Com bn emziriyorum bi sıkıntı olurmu acaba
(3,405 puan) tarafından
Cnn aci cehre kullanma sutten bebegede gecer allah korusun ama yesil cay iyi gelir bebeğe
(710 puan) tarafından
Tamam cnm teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Onlara inanma canım 
0 oy
(105 puan) tarafından
Yeşil çay kayısı çayı bide kuru kayısı da ye yeşil çayı normal çay satan yerden yada baharatcidab mi bilmiyorum artık nerden alınıyorsa poşet olmasın doğal yeşil çay
0 oy
(893 puan) tarafından
Gelsinn yorumlar
0 oy
(410 puan) tarafından
https://www.hommbitkisel.com.tr/urun/618/HOMM947666673

https://www.hommbitkisel.com.tr/urun/430/HOMM947666673

Kesinlikle etkisini gorursun cevremde cok kisi kullandi guarana jeli karin bolgene sur biraz spor enfes
(893 puan) tarafından
Cnm emin misin
(410 puan) tarafından
Evet ablam ve annem kullaniyor ben gebeyim bitkisel sen gebe degilsin dmi yoksa kullanma guarana jel termaldir yani sicaklik verir yag yakimini saglar spor yapip surersen cok daha etkisiningorursun uye olursan %30 indirimlide alabilirsin ben kendim gebelik catlak icin urunler kullaniyorum  hepsi bitkisel ve cilt problemlerin icinde kullandigim seyler var dusunursen uye ol urun egitimi dosyasi atarim sana orda hersey yaziyor https://www.hommbitkisel.com.tr/yeni-kayit/HOMM947666673 sadece gozde atabilirsin
0 oy
(119,349 puan) tarafından
kiz o caylar bi ise yaramaz
0 oy
tarafından
Kiraz sapı çayı kardeşim bir ayda 9 kilo verdi
(1,584 puan) tarafından
Nasıl kullandı onu
tarafından
Normal sallama cay gibi ödem atıyor
(1,584 puan) tarafından
Bende kullanıyorum tarçın ve limon da koyuyorum içine benim şuan tek sıkıntım göbek
0 oy
(893 puan) tarafından
Yorum yapın kızlar
0 oy
(893 puan) tarafından
Litfenn yorumm yapın
0 oy
(723 puan) tarafından
Walla boğazı kesmedikten sonra hiçbiri ise yaramıyo ama ben kan sekerim dengelensin açlığım bastirilsin diye tarçınlı kakaolu süt iciyom bazen içine biraz türk kahvesi atiyom süt sicakken
0 oy
(893 puan) tarafından
Kullanan yok mu
0 oy
(196 puan) tarafından
Hibiskus çayı ve yeşil çay öneririm
0 oy
(1,159 puan) tarafından
Kesinlikle özlextea ben 10 bucuk kilo verdim 23 günde kilolu oldugum icin bi anda hizla verdim ama sonra hamile kaldim bıraktım. Annem 1 ayda 7 bucuk arkadasim 1 ayda 8 kilo kilo verdi daha birsürü arkadaşım kullandi kullanıyor. Ben cok memnun kaldim insAllah bebek dogsun 6. Ayinda başlıycam geri :)
(893 puan) tarafından
Cnm yaa ne yaptın diyet falan
(893 puan) tarafından
Bana yardımcı ol lütfen iştah mi kesti bide şu icemiyorum hayatta siz ne kadar su tuketiniz
(1,159 puan) tarafından
Suyu bende icemezdim malsf ama kullandigim cay aşırı susatiyor tatli ihtiyacini karsiliyor aclik hissi olmuyor gunde 3 bucuk iciyordum hatta daha fazla susuyordum ama kendimi tutmaya calisiyordum daha icmeyim diye :)
(1,159 puan) tarafından
Diyet söyle yaptim çayı destekledim diyetle ama mecbur degilsin bu cayi kullanirken ben kahvaltida herseyi yedim içtim bol boll kahvaltiyi gec yapiyordum zaten kahvaltidan 1 saat once cayi iciyorsun. Sonra saat 3 4 gbi meyve yiyordum canimin istediği kadar sonra en gec 7 de yemek yemeyi birakiyordum aksam yemeginden 1 saat once yine cayi iciyorsun. Gunde 2 kere paket icinde 1 aylik var emzirenler 1 kere kullaniyormus oda 2 aylik oluyor. Gecede yatmadan once acıkırsam yogurt kürü yiyordum hem zayiflamaya destek oluyor hemde tok tutuyordu ama cok kacamagim vardi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 351 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 136 göst.
0 oy
14 cevap 173 göst.
18 Mart 2022 Aile kategorisinde Tazeannee (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 144 göst.
13 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianne_tugce (1,279 puan) tarafından soruldu

380,273 soru

11,385,782 cevap

34,886 kullanıcı

...