0 oy
560 göst.
Diğer kategorisinde (293 puan) tarafından
İkinci kez korona geçiriyoruz bebegime de bulaştı dr a götürdüm antibiyotik verdi ciğerleri biraz doluymuş cok öksürüyor balgam çıkarıyor fazla ateşli değil 37.5 oluyor en çok sürekli huzursuz çok az emiyor :( ne yapabilirim başka olanlar nasıl atlattı bebekleriniz

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bebeğin kaç aylık veya yaşında. Geçmiş olsun, 
(293 puan) tarafından
6 aylık unutmusum yazmayi tesekkur ederim
tarafından
Oyy yavru çok küçük onun tek çaresi bol bol emzirmek. Emmek istemese bile zorla sen ateşi çok çıkarsa calpol ver başka bişey yapılmaz ona
(293 puan) tarafından
Sık sık vermeye emzirmeye çalışıyorum parol calpol dönüşümlü veriyorum umarm atlatir bir an önce yavrum kendimden falan geçtim artık
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım kıyamam yaa 
(293 puan) tarafından
Teşekkür ederim :(
0 oy
(506 puan) tarafından
canim cok gecmis olsun. biz de yeni atlattik doktor bebeklere bulassa da kolay atlatoyorlar demisti bize. ben bebegime yaklasirken maske taktim hep, oksuruk geldiginde hic ortama oksurmedim hapsurmadim. boyle yaparak iyilesme surecini kisaltirsin. rabbim sifanizi versin insallah
(293 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim :(
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım,  kardesimin 14 günlük bebegine de bulastı maalesef :(
(293 puan) tarafından
Allah ona da şifa versin inşallah
(7,118 puan) tarafından
Amin insaAllah
0 oy
(9,888 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum bebekler hasta olmasın ya :(
(293 puan) tarafından
Ah keşke o olacağına ben 10 gün fazladan hasta olaym ama çocuklar olmasn :(
0 oy
(920 puan) tarafından
Canım buhar ver makinen varsa odaya soğan kes koy mikrobu kırıyor ayrıca bayb vick sürüyorum ben ayağının altına iyi geliyor sıcak suya da koyup odanın kapısını kapatıyorum iyi geliyor bir de odayı havalandır petek varsa peteğe su tak sobalıysa odaya su koy 
(293 puan) tarafından
Petek de soba da yok yerden ısıtma ev cok kuru zaten nemlendirici var kullanıyoruz ama sıcak suya vick koymayı düşünmemiştim yapayım hemen cok teşekkürler
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun çok küçük daha ekstra ne yapılır bilemedşm onun için sen bol bol kekik çayı iç onada etmiyorsa geçer pekmez zeytin yağı boğazını yumuşatır 
(293 puan) tarafından
Deneyeyim çok teşekkür ederim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah şifalar versin cnm bol bol emzir kuzuyu
(293 puan) tarafından
Amin canm hic emmek istemiyor ya zorla tıkıyorum ağzına ancak 3 4 çekiyor
0 oy
(763 puan) tarafından
Ahh canim çok üzüldüm,büyük insan bile zor atlatiyor. Kiyamam yaa, Rabbim tez vakitte şifa versin bebişine:(
(293 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim :(

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 158 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Acemianne (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
21 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 201 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu