0 oy
342 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kizlar ben bu cocugu sallamadan nasil uyitucam valla gına geldi bana sinir oluyorum her gece ayni şey bacaklarimi hissetmiyorum kesintisiz 40 dk dir salliyorum 2yasinda erkek

Kizlar inanin yanina uzaniyorum kalkip gidiyor asla yatmaz uzanip illâ sallamami istyor şarjim 50 idi ninni actim 15e indi hâla uyumadi biraktim biraksam zaten sabaha kadar oturur ne uyur ne uyutur.

Aglamamak icin kendimi zor tutuyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(965 puan) tarafından
Niye uyumuyo canım gündüz ne kadar uyuyo kaç saat kaç defa sabah kaçta uyanıyor 
tarafından
Gunduz 1 kez uyur 3  gibi yatar 5 e dogru uyanir ama bu saat oldu uyumuyor hâla yordumda o kadar
(965 puan) tarafından
Sabah erken uyandırmaya calis mesela saat 9 da uyansın öğlen 1 de falan uyur 3 te filan uyanir akşam da daha erken uyur canım zaten ikindi saat 5 te uyandiysa şimdi uyumamasi çok normal benim kızımda öyle yapardı gece beni yoruyor du şimdi sabah erken uyandiriyom baktım kalkmıyor saat 11 de falan uyanırsa tekrar öğlen hiç uyutmam akşam 10 a kadar iyice yorulur sonra uyur
tarafından
Uyanmiyoki canm napabilirim
(965 puan) tarafından
Ne zaman sabah mı uyanmiyo saat kaçta kalkiyor
-Reklam-
0 oy
(9,851 puan) tarafından
2 yaşına gelmiş artık ne ninniye ihtiyacı var ne de sallamaya bırak seninle sabaha kadar otursun bi gece oturur iki gece oturur üçincüde yatar uyur herkes yatınca o ne yapacak mecbur yatacak yani 
tarafından
Yatmiyor canim gidip televzyonu aciyor yada telefonumu istyor vermezsem kiyamet kopuyor
(9,851 puan) tarafından
Öğlen uykusuna 1 de yatır 3 çok geç büyük ihtimak tek uyuyordur gündüz 3ten sonra günzdüz uykusu olmaz
0 oy
(2,567 puan) tarafından
Benimkide öyle canım yarım saat oldu sallamaya başlayalı belim koptu,ayaklarım kırıldı, ama olsun ya  zamanla alışır Napalım
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Öğle uykusu geç kalıyor canım oda gece uykusundan çalıyor yanına uzan ışıkları kapat kalkmasına müsade etme elbet alışır
0 oy
(920 puan) tarafından
Biz o işin kolayını bulduk baktık sallamadan uyumuyor evim eşe salıncak aldı verdim eline kırakeri yerken sallanırken tıp uyuyordu şimdi üç yaşında uykusu gelince geçip uyuyor 
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Benim kızda öyleydi gündüz uykusu saati 3e kaydı diye gece 12ye kadar oturuyordu. Bir gün gündüz uykusunu uyutmadim akşam çok rahat bir şekilde erken uyudu sabah erken kalkti  gündüz uykusunu tam öğlen vaktine çektim şimdi rahatız 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 279 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Heymomy (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 383 göst.
6 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 298 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,790 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 769 göst.

384,184 soru

11,494,730 cevap

35,134 kullanıcı

...