0 oy
251 göst.
Diğer kategorisinde (546 puan) tarafından
Selam canim anneler.3 ay 9 gunluk bebegim var.gunduz asla uyumuyor.gece ise sadece 3 saat benim yatagimda uyuyor.baska turlu uyumuyor.sonrasinda uyanip sabaha kadar yatar pozisyonda agzina meme istiyor.veriyorum çıkarıyor tekrar istiyor..3 -4 emme yapiyor tekrar cikariyor tekrar istiyor artik uykusuzluktan sinirimden kendime vurdum.bu böyle 1er dakikalik tekrarlarla kisir dongu.bu nedir ne demektir ne yapmaya calisiyor neden uyumuyor?bittim artik bittimmm

8 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Öyle alıştırmışsın kuzum ama geçer Allah kolaylık versin şu uykusuz annelere hiç kıyamıyorum
(546 puan) tarafından
2ay hastaydi hep kucagimda memede susuyordu anca.galiba ordan alisti.nasil kiricam bunu bilmiyorum cok agliyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doymuyor olabilir mi.geceleri mama.versen ek olarak. Uykusu bolunmese. Senin yatağında yatsın yeterki uyusun . Ama sürekli istediği şekilde emzirirken onu huy edinir ..arada yalancı emzik dene . Yanına 

Yagmur seni fon sesi aç telefondan onun sesine dalsın 
(546 puan) tarafından
Yalanci emzik denedim öğürüyor istemiyor.fon sesi aciyorum hic fayda etmiyor.2 cesit mama denedim kesinlikle almadi.anlayamamak cok kotu
tarafından
Canim deneye deneye bulacaksın in rahatlatmanin yolunu. Hiip veya sma grubu dene mamada anne sütüne en yakın mamalar belki sever. İşte bazı bebek de huysuz olunca oluyor. Gündüzleri biri yardıma gelsin baksınlar bebeise sende yat uyu dinlen
0 oy
tarafından
Çıkarıp cikarip tekrar istemesi meme reddinin biraz oncesi. Ön sütten sonra gelen yagli sutu cekmeye useniyor, daha cok caba harcamasi lazim cunku.

Emzik ya da biberon kullaniyor musunuz?
(546 puan) tarafından
Ay allahim korusun bi bu eksikti.emzik tutmuyor biberon da ayni sekil amma istemedi
tarafından
Kullanmamaniz daha iyi gercekten. Atak haftasinda olabilir.
0 oy
(7,579 puan) tarafından
Canım benim emziğe alıştır bütün gece senin üzerinde olmaz o öyle.bişeyler emerek uyumak istiyor işte bebekler bunu yapar çoğunlukla.
0 oy
(444 puan) tarafından
3 aylık bebek tabikide memeden ayrilmaz kuzu neden sinirleniyorsun. Gazlari olduğu için sürekli emmek isterler veya senin kokunu ister. Sabırlı ol geçiyor daha sonra senin uyutmani bile istemiyorlar. Emzirdikten sonra mutlaka gazini cikar benim bebegim o yüzden uyuyamazdi. Gazini cikarip yatirinca elini emer kendisi uyurdu şükür 6 bucuk aylık hala öyle uyuyor
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Belki doymuyordur brnim pglumda öyleydi mama verdim gece bsktim durdu ağlaması sonra çok pişman oldum mama vermedigim için çünkü bebek aç ti canım ama seninoi öyle alışmış ta olabilir benim oğlum mesela 8aylik olucak onu beşiğinde yatırım hep kendi yatağıma almadum alıştırma düm
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Canim bu donem gaz vs sancisi yada kokun icin yine uyutmaz. Gerçi 15 aylik benimki hala oyke gec ebeni yoklayip durur yoksa uyuyamaz.
0 oy
tarafından

bu sesi denemeni öneririm  

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 121 göst.
13 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Havvakl (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 432 göst.
16 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 204 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 131 göst.
24 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu

379,095 soru

11,347,988 cevap

34,814 kullanıcı

...