0 oy
430 göst.
Diğer kategorisinde (198 puan) tarafından
Reglim gecikti hic gecikmez normalde. Sezeryan oldum bide daha tam iyilesemeden yeniden ameliyat olmam da zor. Off dua edin insallah degilimdir :(

18 Cevaplar

+2 oy
(119,002 puan) tarafından
nasi bi yardim edelim kiz duayla olmaz kacamak varsa vardir 
(198 puan) tarafından
Offfff :(
(119,002 puan) tarafından
bu kacamak var demek sanirim hayirlisi
-Reklam-
0 oy
(514 puan) tarafından
Inşallah degilsindir
(198 puan) tarafından
Insallah
0 oy
tarafından
Kız biz napalım hayırlısı olsun hakkında 
(198 puan) tarafından
Ya ne biliyim iste dua edin :(
0 oy
tarafından
Kız biz sana nasıl yardım edelim 
(198 puan) tarafından
Dua :(
tarafından
İnşallah değilsindir
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Önemlini alsaydin aile planlaması var neyle korunuyordun?
(198 puan) tarafından
Iki uc kere falan iliski oldu geri cekilme
(5,954 puan) tarafından
Geri çekilmeyle bir suru insan kalior okuyorsunda hirda simdi yardim diyon keske net anlamiyla korunsaydin canım allah gönlüne gore versin rabbimin isinine karisilmaz rabbim isteyene versin inşallah
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Iyide 3.5 ayda nasil duzene girdiki adetin. Ben 4.5 aydr dogum yaptim hala duzelmedi ki.yani gecikmesinden hamile oldugun anlami cikmaz
(198 puan) tarafından
Kasım 18 de oldum. Sonra aralık 16 da oldum. Şimdi 14 unde olmam gerekirken ayın 17si oldu hala hicbisey yok
(11,217 puan) tarafından
Bende hmn oldum 2 kezde duzenli sonuncu 35 gun oldu olmadim ama yinede hamilelik degildir cnku korunuyoruz. Siz korunmuyrdnzsa olabilir ama
(11,217 puan) tarafından
Bende en son aralik 13 unde oldum daha da olmadim hala : D bide sana diom kndim hamile oluomusum .
(198 puan) tarafından
Aaa hakketten :D
(11,217 puan) tarafından
Bilmiorum ya nasip
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Biz ne edek bacim bebeyi biz mi dogurak bazen olabiliyor benim 2 hafta gecikti sonra oldu bu kadar benimde gecikmezdi varsada yapacak birsey yok zaten
(198 puan) tarafından
Suan midem bulandi stresten napiyim konusucak birisi yok
(7,197 puan) tarafından
Pskolojiktir canim yarin test al yap
0 oy
(247 puan) tarafından
 canım bende sezeryan oldum ve kızım 4 aylıkken 1  aylık hamile oluğumu öğrendim 35 haftaya giricem.. hakkinda hayırlısı neyse Rabbım onu nasip etsin.. 
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Korunmuyormuydunuz peki sen daha iyi bilirsin olup olmicanı
0 oy
(5,132 puan) tarafından
3 ay çok erken daha düzensizlik olabilir stres yapma olduysa da Allah büyük 
0 oy
tarafından
Benimkide gecikti ya bu ay spiral taktırdım çok kanamam oldu ondan mı bilemiyorum
(3,552 puan) tarafından
Spiral bazılarını mahvediyor ben Bi taktırmıştım mahvetmişti.. Geri çıkardılar.
tarafından
Yok ben iyim Allah'a şükür oldum hasta
0 oy
(37 puan) tarafından
Geçen bende geciktim senin gibi üç buçuk attım test yaptım negatif çıktı ertesi günde adet oldum şükür :D korkma canım düzensizliktendir o inşallah değilsindir bi test al için rahat etsin 
(198 puan) tarafından
İnsallah canim hala olmadim bugun test alcam
0 oy
(621 puan) tarafından
Regl ile küsüm canım inan konuşuyor olsak ikna eder gelmesini sağlardım başka da yapabileceğim birşey yok
(198 puan) tarafından
Peki :/
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Kazami oldu geçmiş olsun insanın kendisine yaptığı kötülüğü  başkaları yapamaz gerçekten
(198 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(3,853 puan) tarafından
2 kere duzenli oldu diye her zan duzenli olmazki kuzum korunuyorsan sikinti yok.

Benim 7 ay duzenli oldu 7 ci ayda 9 gun gecikti sonra oldum.sonra 3 ay yine oyle 1. Gun 3 gun 6 gun gecikme oldu sonra 5.6 ay yine duzenli gecen ay 4 gun gecikme oldu.

Yani her zan duzenli.olan adetlerde bile stresden havadan soguk alginligindan falan gecikme ola bilir her gecikme gebelik digildir .hayrlisi olsun
(198 puan) tarafından
Geri cekilme oluyoru sadece. Hala da olmadim insallah degilimdir de duzensizlesmistir
0 oy
tarafından
Biz napalim kız koçanı mi baglayalim:))))

Bacım korunmadan olur, ha yok süt korur dediler vs deme sakın . Geri çekilme de yöntem degil biliyorsun,.. çünkü ben de geri cekilmeyle 3.ye kaldım.
(198 puan) tarafından
Offf hala olmadim :/
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Hemen düzene girmez canım rehl illaki biryerde Akşar ben Doğumdan sonra 7 ay adet görmedim sonra olduğum halde hala düzensiz korunuyorsanız ve eşinde kendinden eminse korkma hem test yap için rahat etsin bizim yapabileceğimiz biley yok eşin yapmış yapacagını Allah gönlüne göre versin 
(198 puan) tarafından
İnşallah canım sagol hala olmadım ama öyledir inşallah

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 2,045 göst.
19 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Esila65 (716 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 251 göst.
25 Ocak 2022 Diğer kategorisinde sinirlisirin (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 204 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 130 göst.
24 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu

377,333 soru

11,292,170 cevap

34,710 kullanıcı

...