+1 oy
914 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eşim annesinin babasının sözünden çıkmaz bana iç çamaşırı almaya bile annesiyle gidip seçer (defalarca kavga ettim bu yüzden) eve bişe alınacak olsa annesine sorar bı yere gitsek illaki annesini de çağırır (gelmese de zorla çağırır annesi ne istese yapar benim istediklerimi yapmaz daha bunlar ne ki biz Yeni evliydik yeni evle gezmez dedi diye birlikte hiç vakit geçiremedik ailesi oyle dedi diye kız kardeşinin çocuklarına ayakkabı alır kendi çocuğuna kıyafet almaz annesi babası gilin elektrik su telefon ve ev ihtiyaçlarını çoğu zamn eşim karşılar bişe desem bnle kavga eder ailesinin yanında farklı eve gelince iyi davranır bana abimin tatlısı na bile ailesi gitmeyin dedi diye bni de göndermedi. aylar önce Kredi çekmiş babasının üstüne faiz binmiş bana bile demedi annesinden öğrendim onu geçtim geçen Emin evime yazılma dedim altın hesap aç ona para yatir ya da altın dedim dinlemedi altın arttırca artti bizm para aynı kaldı ailesi emin evimden çıkma demiş diye dinlemedi elektrik li soba alın soba kurmayın dedi diye ailesi bni dinlemedi ki odunlari da babamgil verecekti dinlemedi bunlar yasakdiklarimin bı kaçı dünde bi konudan tartıştık bn ailecisin bni hiç dinlemiyor sun bana hiç sormuyor sun sürekli ailenin dediği ni yapmıyor sun dedim diye tartıştık beğenmiyor san boşa o zaman beni dedi bikac haftadır da sürekli çalışıyor çok az eve geliyor 2 vardiya gidiyor ise sürekli çenen cekilwin dirdirindan bıktım diyor napacam bilmiyorum 

26 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Boşa .           
tarafından
8 aylık oğlum var cnm annemlere gitsem bosanayim desem arkamda durmazlar
tarafından
Gamzeme katılıyorum boşa durma bunun derdini çekeceğine git baba evine orda derdi cek
tarafından
Bence de anne baba derdi çekilir ama eşin onun bunun böylesine çekilmez
-Reklam-
+1 oy
(9,612 puan) tarafından
Çıktığı yere geri sokcan sünepeyi kusura bakma da 
0 oy
(514 puan) tarafından
Bu adamlar büyüyor ama ana kuzusu olmaktan vazgeçmiyorlar artık bir evin esin çocuğun var yaa evlenmeseydi o zaman anasıyla kalsaydi
tarafından
Bazen diyorum bı yatak odamıza getirmediğin kaldı anneni diyrim sürekli annecisin diyorum dinlemiyor kaç kere dedim yoksa
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Böyle kocayı napaıcan bacım ya valla daha da düzelmez o böyle giderse gerçekten boşa sürünsün 
tarafından
Ailem arkamda durmazlar alttan al derler cnm
(1,154 puan) tarafından
O zmn Allah sabır versin inşallah ne diyim canım
(22 puan) tarafından
Kadın sığınma var al çocuğunu git kimseye ihtiyacın yok iş verirler sana kurarsın düzenini yoksa bi ömür harab olur
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Ben olsam boşardim parasını ve sevgisini  bana yedirmeyip baskalarina yedirecek. Birde beni insan yerine koymayacak neden evli kalayım ki böyle bir adamla 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Boşamadan bile gidebilecehinden korkmasi gerek. Agzi süt kokan bi koca 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Daha evlendiğinin farkında değil.Eşinin kafasında evliliğiniz oturmamış.Yaptıklarının rahatsız edici yanlış olduğunu anlat .Kendini senin yerine koysun mesela .Her konuda annene danışsan hep annenin dediğini yapsan eminim ki eşin de rahatsız olur bunu böyle anşat hayal etmesini sağla , sonuç bulamazsan aile danışmanına psikoloğa gitmeyi teklif et .Kabul ettiremezsen boşa valla öyle hayat geçmez
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Ya bu adamı boşa ya da komple görmezden gel evdeyken bile sadece ihtiyaçlarını mesaj at başka da görme onu duyma hatta ona de gitsin ailesiyle yaşasın anasının eteğin dibinde otursun 
(1,348 puan) tarafından
Bencede çıksın gitsin sen niye gidiyorsun canım
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Bu adam değişmez kendine yazık etme
0 oy
tarafından
Allah yardimcin olsun bosa gitsin ne geregi var oyle herifin 
0 oy
(409 puan) tarafından
Bu adam bunu sana yeni göstermiyordur, hadi evlenmişsin çocuk sahibi olmadan neden ilerisini düşünmedin ki. Boşuna senin günahına girmiş, madem saygısı yok senin düşüncelerine ne yapman gerektiği çok açık ve sen de görüyorsun ama yorumlarda demişsin ki ailem arkamda durmaz boşanırsam o zaman bu deveyi güdeceksin belli ki. 
0 oy
(285 puan) tarafından
Büyük konusmayimda ben çok kararlı we kendimden emin birisiyim hayatta sabredemem böyle birine canm karakter meselesi ailem kabul etmese de başımın çaresine bı şekilde bakarim kendine guweniyosan boşa böyle ömür gecmez
0 oy
tarafından
Bunca şeye rağmen hala utanmdan yüzsüz yüzsüz o boşa diyorsa sana boşa bence anasinla gül gibi yaşasın madem öyle 
0 oy
(848 puan) tarafından
boşan . Git kadın sığınma evine bundan iyidir ç çekilirmi be anasının şeyi bu resmen
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ailenle konuş olanları anlat topla pılını pırtını git iyice bi gözünü korkutun baban devreye girsin gelsin seni almaya bence 

Görsün bakalım g.ötü yiyomu 
0 oy
tarafından
Ailen arkandaysa arkana bile bakmadan kaç kurtul
0 oy
(988 puan) tarafından
Anasının adam edemedıgını sen hiç edemezsin!
0 oy
(2,165 puan) tarafından

Boşa bence şuan mantıklı başka bişey gelmiyor aklıma valla o adamdan koca olmaz benimki de çoğu zaman pazara gitse annesini Alır gider . Geçen defa dedim annenle gitme yanlız bir iş yapamıyor musun sen kızdım hayret götürmedi o zaman demekki biraz sert olacaksın tepkini koyacaksin ki tepene binmesinler ama senin eşin de tam boşamalik valla

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Boşa o zaman canım yani bu adam evlendiğiniz günden beri böyleymiş keşke ilaç falan kullansaydın bebeğine de yazık olmuş ömür geçmez bu adamla dünyada çocuğundan daha önemli hiçbir şey olmaz o çocuğuna bile değer vermiyor sana değer vereceği günleri çok beklersin ancak bu ana baba ölür o da bakıma muhtaç hale gelir o zaman sözün geçer ama senin hayatın bitmiş olur
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Daha ilk cumleni okudum bukdr anacı bı insanla hayat gecmez

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,080 göst.
20 Nisan 2024 Aile kategorisinde kardelennnnn (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
56 cevap 1,866 göst.
30 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Fatmanihan (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 784 göst.