0 oy
838 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar bilenler bilir 2. Cocuk fobisi olan biriyim hele araları yakın olunca mıllete kızıyorum burda :( sabah kızımın kucuklerını yıkadım ayırdım  torbaladım o cektıfın sefalet o kolikken günde 3 saat uyuyuşum ooooo gecelerı imdaaat dıye ağlamalarım sankı yokkk unuttum bır heves ettım eşim de zaten 1-2 aydır bak doğuya gıtmeden olsun vs dıyor ben kızıyorum tabı hep kızım 16 aylık daha :( çok erken dını benı kendıme getırın hadı hadıııı

30 Cevaplar

0 oy
(1,776 puan) tarafından

Bana hiç gelmiyor o periler geçirdiğim zor zamanlar içime işledi çünkü. Çok zor bir hamilelik sonrası 4 ay kolik ve 17 aydır bir gece bile uyanmadan geçirdiğimiz tek bir gün olmadı. En az uyandığı 6-7 defa. Göze alamıyorum ben sen alabiliyorsan bilemem. Perilerin gider belki :P

tarafından
Benım kız senınkıyle aynı galıba 6 ay kolik 1 yaşına kdar gecelerı 10 kere uyanır suan da geve 3 kez kalkarız bebek gıbı :( benım periler zaten neye güvendi geldı bılmem :D
(1,776 puan) tarafından
Kış kış :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bencede erken o kendine güvenle alakalı birde ilgiyi ikiye ayrım yapmadan böle bilecekmisin daha çok küçük oda ilgi isteyecek sadece dogmakla olmuyo gelişimi güzel olmalı öyle devam ediyor sorumluluk fazla yinede karar sizin tabi
tarafından
Ben zaten egıtım ve gelısımı ıcın tedırgın olurum burda hep de yazarım arkadaşlara büyüğe gereken egıtımı verebılıcekmısın dıye oyle aklıma geldı ama kalıcı bır düşünce olmaz zaten :)
tarafından
Anladım şimdi bilinçli anneler çok ☺️
0 oy
(2,838 puan) tarafından

Silkelen kendine gel gözde:D

tarafından
Geldım geldım ya Allaaaah bugün oturup dua edeyım Rabbıme benım eksılen aklımı gerı versınnn
0 oy
(599 puan) tarafından
Ccouk altın top varlığı en gzuel şu dünyada 
(599 puan) tarafından
Şuan elimde 3coxukla ve birde karnımda oalrak yazıyorum ilki zaten hepsini yapıyor ilk kızım on yaşında kardeşiyle üç yaş var kitabını o okuyor resim çiziyorlar oyun oynuyorlar en küçük 6aylik ve ona çok gzuel bakıyor inan ikinci üçüncü ilkten daha güzel daha kolay büyüyor ben severim çok cocuk ;)
tarafından
Sen benım fobimi yasıyoesunnn ben 2den sonra asla yapmam sen demek ki güçlüsün bakanılıyorsun ınsan kendını bilir ben ınan tek çocuğa zor bakıyordum kolikken helal sana valla
(599 puan) tarafından
Ilk kızım kolikti hergun ağlıyordum allahım bana Bir daha cocuk verme diye üç yıl sonra oldu o kızım daha iyiydi şükür ve onunla anneliğin nedemek olduğunu öğrendim aslında sonra 6yil sonra olsun beee bidaha buda buyur dedik şuan 6aylik ve sonuncu supriz;) ama 4cocuk hayalimdi hep kendim 4kardesim kardeş can ya yoldaş ya
tarafından
Kardeş güzeldir ebnım hcı olmadı özendim herkese :( ama bakabılene güzel valla ben babaneme  şaşırırdım 11 cocuk yapmış be var dıyodu 11 daha yapardım deden rahmetlı oldu :D
(599 puan) tarafından
Annemler 12 babamlar 9kardes amca dayı teyze halada güzel yaaa
0 oy
(385 puan) tarafından
Kız benimde ilk doğumum zor geçti sonra cesaret edemedim yeter bi tane ölümede dirimede dedim ama eşim hep ikna konuşmaları yapıyordu Allah var hakkını yiyemem vardiyalı çalışmasına rağmen yükümü çok hafifletti. İkinci çocuk için baskı yaptı korunmamıza rağmen Rabbim ikinciyi nasip etti şimdi 27+1deyiz yap gitsin boşver ikisi bir büyürler tabi kendini hazır hissediyorsan yükün büyük kısmı sende olucak :) kız olursa hemen haber ver bize :D
tarafından
Benım dıgum mükemmel olan tek seydı :D 5 kere daha doğururum oyle olcaksa  ama bakmak zorrrrr o ağlama sesı o çığlık caresızlık :( valla suprız olmazsa erteledım ben geldı gıtttıııı periler ama okursa söz yazıcam favorıledımmm senı :D
(385 puan) tarafından
Hahaha canımsın kız o periler banada geliyordu sonra b. K yeme otur oturduğun yerde ne işin var diyodum şimdi oğluşum geliyo darısı sana çiçeeeeiiimmm
tarafından
Rabbım sağlıkla kucağına almayı nasıp etsınnn kuzumm
(385 puan) tarafından
Amin canım sağolasın Allah razı olsun darısı senin güzel haberlerini almaya inşallah
0 oy
(481 puan) tarafından
Benimki yaşına daha yeni girecek o periler banada uğrar arada :) hemen kovalıyorum ama şimdi olmaaazzz
tarafından
Heleeee senın periler daha delırmıs :D yakmayalım basımızııı
(481 puan) tarafından
Haklısın valla biraz rahat duralım :)
0 oy
tarafından
Kelin ilaci olsa basina sürer eşim de istiyor aşırı :/ 
tarafından
Yok benımkı aşırı dehıl Allah'tan aloooo sen mı doğrudan dıyorum amaaan sen bılırsın tamam dıyo :D
tarafından
Aklin varsa yapma oglum 3 yasinda ben yoookk hayirrr yapamammm :D
tarafından
Senın zamanı gelmıs ama sen yap :D
tarafından
Ben rahatima duskunum malesef noooo noo
0 oy
(39 puan) tarafından
Bendede Yapma Benimki 1 yaşındayken diğerine Hamile Kaldım 1 yaş 9 ay Var Aralarında Şuan Hastayım Mesela aama Onlarda Bakmak Zorundaym Kızım Gene Büyüdü Ama Oğlum Küçük Diğer Günleri Geçtim Ama Hasta Falan Olunca Aşırı Zor oluyor Canım Gerçekten Yakın Olunca Bakması İlgilenmesi Güç Oluyor 
tarafından
Evet bılıyorum Allh kolaylık versın sana çok zor gerçekten :(
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Amaaann yap işte arkadaş gibi büyürler 
tarafından
Ben de delırırım artık arkadaşlar arasında :D
0 oy
tarafından

Demi kizarsan millete başına gelir:D. 16 aylık sen dogurana kadar büyür bişey olmaz benim iki yaşında kzim var oğlum 1 Şubat'ta bir yaşına girecek Şubat'ta 3 uncuyu getiriyom:D

tarafından
Eeee sen delirmişssssiiinnnn kız :D korunmuyonuz  mu hıc :D
tarafından
Yo niye delirim :D buyuyolar bı şekil 3. Kaza

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 326 göst.
24 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 298 göst.
27 Haziran 2022 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy