0 oy
930 göst.
Aile kategorisinde (65 puan) tarafından

Eşim sürekli papçi oynuyor dun akşam gel dışarda kar dışarda kar topu oynayalım herkes dışarda dedim eşim bana hava çok soguk dedi bende diyecektim ki adı üstünde kar oynayalım tabi soğuk olacak ***** diycektim de demedim sürekli papçi oynamasından bıktım o papçi yüzünden çok ilgisiz ilgi göstermek bu kadar zor mu yoksa istemek mi bu kadar zor anlamış değilim:( 

18 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Sende oyna indir hemen 
(65 puan) tarafından
Oynamaya vaktim olmaz ki çocuk var
-Reklam-
0 oy
(2,576 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun canım.Cok zor o pabci belası.Bi sene kavga ettik zar zor sildirdim.Bitkisel hayata girmişti resmen tel. Yüzünden

(65 puan) tarafından
Bitkisel hayat demen hoşuma gitti bu durumda bile güldürmeyi basardn:)
(2,576 puan) tarafından
Gül kız gül.Valla ne ugrasiyon boşver.Eskiden hep ben eşimin peşinden koşardım ilgi ilgi diye.Bi takım olaylar bana ders oldu.Görmezden geldim hep.Simdi o benim peşinden koşuyor
(65 puan) tarafından
Peki nasıl gormezden geliyorsun bana örnek verebilir misin
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Allah kurtarsın canım valla zor ama elbet bıkacaktır oyundan üstüne gitme çünkü faydası yok dünyaya dönmesini bekle :)

(65 puan) tarafından
Ben bunun dünyaya donmesini beklersem adam bitkisel hayata girer :)))
0 oy
(228 puan) tarafından
İlgisiz adamları anlamıyorum buna yakınan kadınlarıda anlamıyorum. bazen soylenıyorum kendime benı takmayan Bn hıc takmam pesinden kosamam anlar enındesonunda
(1,786 puan) tarafından
Anlamadıklarından değilki işlerine gelmiyosa napıcan annemmm :) büyük konuşma derim
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Çok sinir bozucu :((
0 oy
(2,495 puan) tarafından
Sende oyna birlikte oynayın 

Benim eşim de oynar ama saati var arkadaşlarıyla oynar sonra benimle

Önceden kavga ediyorduk baktım artık olmuyor anlayis da gösterdim biraz anlamaya çalıştım ortamları gerçekten güzel çok eğleniyor sonuçta akşama kadar çalışıyor geliyor benimle de ilgileniyor sonra oyununa devam ediyor bende bir deneyim dedim bende başladım şimdi ikimiz oynuyoruz 
0 oy
tarafından
Vala zorla cikartirdim
0 oy
tarafından
Allah yardmcn olsn canm
0 oy
(5,952 puan) tarafından
Ay cok şükür oyle oyun derdimiz yok eve geldigi zaman benimle oğluyla ilgilenir yatinca az bakar tele benle  şakalaşırken uyur gider oyun yüzünden cok duyuyorum aile yıpranmasi
0 oy
tarafından
Kız sende başla. Bu defa onlar deliriyor 
0 oy
(394 puan) tarafından
Sende onun yüzüne bakma belki döner sana
0 oy
(3,419 puan) tarafından
O tlfonu al g.otune sok s.icamasin
(1,785 puan) tarafından
Ne kadar iğrenç bı yorum.
(65 puan) tarafından
Doğru kötü söz ama niye bu yoruma bu kadar çok güldüm bilmiyorum tövbe yarabbim ya :)))
0 oy
(571 puan) tarafından
Yav bu oyun yuzunden evliklikler bitiyir
0 oy
tarafından
Bizmki de 3 ay oynadı her akşam kavga en son sildi 6 ay oldu şükür daha oyanmyir
0 oy
(218 puan) tarafından
Bu ne ya analarının karnından oyunla mı doğdular gerçekten sinir oluyorum 9 aylık bebeğim var benim sürekli oyun oynardı ilgilenmezdi sonra birde ne öğreneyim oyundan bşr bir kız bulmuş aşk yaşıyorlar telden karıcımlı kocacımlı konuşuyorlar se..x yapıyorlar telden anından boşadım koydum kapının önüne bu oyun meselesini çözzz bacım evde daha çok açık giyin sürekli gözü sende olsun oyuna zaman bıraktırma soğur bir zaman sonra
(65 puan) tarafından
Haklısın ama 1 senedir çözemedim ki bu sorunu
(218 puan) tarafından
Birşeyler yapmam şart oyundan daha önemli olduğunuzu ona hatırlartmalısın sinsice işliceksin eşini
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Tenezzül bile etme mal gibi oynasın sen hayatına bak bi süre sonra anlarsada soğuduğunu bilsin ders alsın.Ama bu süre zarfında hakaret kötü söz asla söyleme vicdanına oynıycan ordan vurcan onu.
(65 puan) tarafından
Kötü söz ne bilim sinirlenmemek elde değil ki sinir küpü oldum artık
(1,786 puan) tarafından
Sen dediğimi yap canım böylelerine kötü söz ettikçe vicdanı daha rahat eder seni hiç görmez duymaz olur.O zaten bitkisel hayata girmiş bi merak etsin bakalım sen niye sinirlenmiyosun ondan vazmı geçtin bi korksun.bi süre sessiz kal baktın tınlamıyo bigün eve gelsin seni bulamasın annene falan gidersin rahatça oynarsın artık ömür boyı dersin büyük şeyler lazım buna ders vermek için.
(65 puan) tarafından
Anladım
0 oy
tarafından
İlgiden kastın ne mesela nasıl bı ilgi bekliyorsun hiç konusmuyormu seninle . Misal benim eşim işten gelir yemeğimizi yeriz gün içinde neler yaptık neler ettik khve içeriz sohbet ederiz sonrs film açarız bitane gerçi şimdi bebek oldu  çok fazla izleyemiyoruz ama yani bizdexe öyle aman aman bişey yok bana bunlar yetiyor yani rutin normal şeyler sen nasıl bir ilgi bekliyorsun 
(65 puan) tarafından
Tıpkı  senin bahsettiğin gibi mesela bu akşama kadar papçi oynar izinli günlerinde bile
tarafından
Yani bu monoton sıradan seyleri bile yapamıyorsa öyle birinden ilgi alaka bekleme bırak ne hali varsa görsün artık
0 oy
tarafından
Bsy olmaz esin yazın oynar kar topunu o zmn sıcak  tek çıksaydın 
O kdr düşme üstüne kiymet verilince kalkar bir yerleri 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 288 göst.
11 Mart 2023 Aile kategorisinde Meczup (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 181 göst.
21 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 628 göst.
0 oy
10 cevap 314 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde Gly_tna_smy_rna (4 puan) tarafından soruldu

381,947 soru

11,434,752 cevap

35,002 kullanıcı

...