0 oy
622 göst.
Aile kategorisinde (264 puan) tarafından

5 aylık hamileyim 1 aydır eşime bebeğe birşeyler bakmaya gidelim diyorum, her seferinde bahane buluyor götürmüyor. Işi çok rahat durumumuzda iyi çok şükür. Istese 2 saatini ayırıp götürebilir. Benim arabam var kendimde giderim fakat çok hevesim vardı bebeğimizin ilk alışverişini beraber yapmak istiyordum....

Bugüne söz vermişti yine son dk işim var dedi açıklama bile yapmadan kapattı telefonu. Bütün hevesim gitti. 
Erkekler böyle şeyleri sevmezler mi acaba? Ben kendim gideyim diyorum ama ilk alışverişe eşimle gitmek istiyorum :( 
Mesela alışverişe gidilmesi lazım sen git diyor, karım hamile poşetleri taşımasın filan hiç demiyor.

Ben abartıyor muyum sizce? Nasıl bir çözüm bulabilirim?

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Abartmıyorsun canım çok normal beraber gitme bakma isteği
(264 puan) tarafından
Ben çalışıyorum izin gününde haftaya gideriz dedi. Sence inanıp o günü beklemeliyim yoksa birdaha asla ondan böyle birşey istemeyip kendim gidip istediğimi kafama göre alayım mı? Hemde ona haber bile vermeden
tarafından
Canım bekle istersen biz kadınlar erkeklere göre daha hevesliyiz umursamayabilir. Son kez bekle yine olmaz derse çık gönlünce istediğini al bebeğine
-Reklam-
0 oy
tarafından
İstemen gayet normal cnm arabanızda varmış bizde araba yoktu heves öoktu
(264 puan) tarafından
Aahh canım önemli olan eşinin böyle şeylere değer veriyor olması. Bizde her imkan var ama eşimin umrunda değil
tarafından
Bizde imkan var ama arabamız yok hoş alacaktık baya arttı ama kız benim kocam benden hevesli çoçuj oldu sen dur ben yaparım altını değiştirdi her şeyi eşim yapıyo
0 oy
tarafından
Eşimin işimden dolayı alışverişe ablam ve babamla çikmiştim. İsterdim yanımda olmasını ama o zamanlar uygun değildi. Ama her muayeneye geldi hiçbirini ihmal etmedi. Etseydi çok şey değişirdi.

İnsan ilk alışverişte yanında olsun istiyor. Çokta haklısın. Evlat ikinizin. 
(264 puan) tarafından
Teşekkür ederim, seninki farklı ama eşin işinden dolayı gelmemiş benimki de öyle olsa anlayışla karşilicam ama çok rahat kendi işi
tarafından
Nedenini sordun mu.çünkü insan kendi cocuğuma birşey almaktan bakmaktan sıkılmaz.
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Ayakkabilarimi bile giydirirdi eşim, bende cikardim arabayla dolanmaya aldiklarimi da araba da birakir eşim iner alirdi. Bence sen git al, ona da birsey soyleme. Sen hazirligini yap. Yarin birgun sorarsa hadi derse, bende senin ilgisizliginden ve umursamazligindan gittim kendim hallettim dersin. 
0 oy
(136 puan) tarafından
Abartmıyorsun aksine çok haklısın. Ama bazı erkekleri bu tür şeyler biraz sıkar bizim kadar heves etmiyorlar bence.

Alışveriş konusunda bayaa haksız ama. Normalde bile zorda kalmadıkça taşıtmaması  gerekirken hamile olduģunuz için  daha  dikkatli olması gerekir.
0 oy
(3,018 puan) tarafından
Bence abartmiyorsunuz bunları beraber yapmak istemeniz çoook normal bende hevesliyidim beraber yapmaya. 

Seninle beraber gitmek istiyorum deyin hatta bazı kiyafetleri ona seçtirin belki daha hevesli olur
(264 puan) tarafından
Kaç kere tatlı dille anlattim; ben kendimde giderim ama  beraber gidelim istiyorum o yüzden bekliyorum dedim , ama nafile..... ben istesem 10 kere gitmiştim ama onu bekliyorum saf gibi, o da durmadan ekiyor işte.
(3,018 puan) tarafından
O zaman siz yavaştan başlayin son 2 ay insan ağirlaşiyor fazla gezemiyor :(
0 oy
tarafından
Abartıyorsun tabiki çok haklısın boşver zaten erkekler anlamaz bende kızımda kaynanamla çıkmıştım ama şimdi tek başıma cikicam eşim anlamaz zaten ne alınır ne alinmaz 
0 oy
(648 puan) tarafından
Bende bişeler almak istiyorum 6 aylık oldu planlarım var bayramdan sonra o planları yapamazsan çıkarız dio her seferinde market alışverişine de ben giderim genellikle eğer ağır bişe alınacaksa gidip kendi alır birlikte gittiğimizde bana sadece ekmeği taşıtır
0 oy
(7,315 puan) tarafından
bu duyguları yaşayamadım bıle askerdeydi annem babamla gitik alışverişe hep
0 oy
(968 puan) tarafından
Daha babalik moduna girememistir al birtane minnos birsey goster belki heves eder 
0 oy
(260 puan) tarafından
Bazı erkekler al9sveris konusunda çok ilgisiz oluyor.benim eşim de öyle. Bebeğe alışverişe gidiyoruz biz ama o sadece duruyor yanımda diyorum sende bak sen daha iyi anlarsın diyor

Yada markette de aynı şekilde sadece abur cubur rayonuna gidiyor onun dışında beni izliyor hiç biseye bakmıyor:(
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Benim eşim bebeğime 1 mendil dahi almadı aldık larimada mudahele etti yok o yok bu şu diye bende karıştırtmadim kendimce aldım ona sormaktannsa hiç uğraşamam valla koca falan la  insan hamile iken hormonlar tabi farklı hassas oluyor üzülmeyin sizin arabaniz varmış bende o da yoktu leğenini kovasini bezi dahi hamile hamile kendim taşıdım eşler erkenden napcan alıp diyor yavaş yavas almak yıkamak daha mantıklı ben öyle yaptım mis günü hurca koydum hazır idi herseyi meleğimin 
0 oy
tarafından
Çok erken. Abartmiyorsun bunlar güzel şeyler bende isterdim eşimle alışveriş yapmayı ama memlekete gittim doğum için o yüzden annemle yaptık. Bosver gelmezse gelmesin sen git al inan öylesi de çok zevkli 
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Benim eşimde gelmedianneöle aldım istediğimi.... Onunla gitsem hadi artık, daha beğenemedin mi, onu da sonra alalım der dururdu. Kartı aldım ne beğendiysen aldım. benim eşim de ki sorun aldıklarıma karışmaz, çok almışsın falan demez ama gezmeyi sevmez. Kendi de gideriz ilk gördüğünü alır oooo bu bana çok yakışır der bide
0 oy
tarafından
İlk gebeliğimde ben de çok heves etmiştim ve eşim götürmemişti. Annemle birlikte gitmiştik ama içimde hep ukte kaldı biliyor musun? Insan babasıyla birlikte seçmek istiyor onun hevessiz hallerini görünce seninde modun düşüyor seni çok iyi anlıyorum ama boşver takma
0 oy
tarafından
İki üç teklifine gelmedi bahane üretti o zaman sen kendin git canım. Yapıcak birşey yok. 
0 oy
(568 puan) tarafından
Benim ki fırsatı oldukça yaptı benimle beraber ama senin ki sanki oyalıyor biraz daha bekle eğer yine bahane varsa doğuma kadar söyleme kafana göre al diyemez niye böyle oldu 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Erken olduğunu, aceleye gerek olmadığını düşünüyor olabilir.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 325 göst.
+1 oy
17 cevap 973 göst.
0 oy
5 cevap 1,223 göst.
0 oy
7 cevap 458 göst.
3 Ekim 2021 Aile kategorisinde B.Dilek (62 puan) tarafından soruldu

377,132 soru

11,286,488 cevap