0 oy
341 göst.
Diğer kategorisinde (871 puan) tarafından
Kızlar dün benim dogum gunumdu 1 allahın kulu kutlamadı ne annem ne babam ne aılem çünkü bilmyrlar anneme desem hemen der okuma yazmammı var bılım dıye. Neyse esımle olan konuya geleyim normlade cok yogunum yorgunum der doğum günlerimi unuttunca hatırlatmak için elimden geleni yaparım yada o gün msj atarmdm dogum gunum dıye kutlamadın dıye. Ama dün hiç sabahtan akşama kadr ne msj attım nede bırsey dedm ama sesimden uzgun oldugum anlasılıyrdu anlamstı. Ama insan bir msj da mı atmaz aradıgında mı soylemez sabah da mı soylemz 1 guzl cumle bır ılgı istedim sadece. Akşam oldu kapıyı actm eşim hosgeldn cnm dedm hosbulduk dedi normalde karı kelımesınıde eklerdı gorumcemde burdaydı ondanmı cekındı dmemdı dıye dusundm neyse dedm gorumcem 10 dk sonra gıttı ben yemek ındırdım                                        ama kızlar yemegın basında daha yapmadan elımı yaktım şişti falan ona ragmen yemegı tamamladım yanmasına ragmen ındırdım yemegın ustunde bana dıyr senin canın mı sıkın yoo dedım bırseye mı uzuldn dedı yoo dedm elım yanmış cnm acıyor dedm sonra bana dıyr aklımdaydı dogum gunun onun ıcın boyle surat yapyrsn dedı bende dedm kı madem bılıyrsn bır msj atıp yada soylemek belı etmek bu kadr mı zordu dedıkı pasta alıp gelecktm hep lafta zatn dedm asıl sen soguksn dedm hosgeldn sade ddn dedm gorumcem burdadr dıye cekındn denedn dememle sınırlendı bu suru laf soyledı yemek yemedi kalktı gıttı odaya orda cocukla oynyr bende aldm yemegı topladım yıkadım cay kattıp gotrmedm madem o kadr hazırladm boyle yaptn cayda ıcme o zmn dıye ıcımden dedm gtrmedm kucuk cocugumla ılgılendm buhar verdm ılaclarını verdm geldıgımde gotunu cevirdi uyudu bende yataklqrı serdım yatarkn ustunu cıkardm esortmanlarını kazagını gıydırdım belım kırıldı sabah kalktı gecte uyanmstm kavhaltı hazırlyrdm kızlarımı optu ben gıdyrm ıse dedı cektı gıttı bana karsı hep boyle olms sınırlı laf soylemeye basldı hep ben kotuyum ben olmyrm bana karsı cok degıstı boyle degıldı cok uzgunum ben morelım sıfır onun yuzunden cocuklarıma kızar sınırlerımı cıkarır oldm bır bana karsı boyle o gıttı bende hungur hungur aglıyrm ne yapsam elımde patlyr bır kerede o caba gostersn ıstedm benim hatırlatammla degıl kendı aklı var benı dusunsn ıstedm bır guzl cumlede olabılırdı

16 Cevaplar

0 oy
(1,575 puan) tarafından
Yanı böyle onalar vs degılde karsına alıp karsına bunları sakınce anlatman daha hos olur 

bırde şeye takıldım gece esının uzerını mı degıstırdın koca adamın yanı 
(871 puan) tarafından
Evt cnm yorgunluktan bayılmstm yerde uyudu bende saga sola cevıre cevıre degstrdm ve bu halımle ama nankor gercektn o kadr sınırlendm kı ılk defa boyle kalktı gıttı yemektn aksamda dogum gunumdu elım yanmstı ona ragmen bır ugrs var bır caba var o hıce saydı bnmde zoruma gıttı sankı cayı bekledı gıbı elı bos gelınce gotunu dondu yattı bana karsı cok soguk olmş kaynanam gılden de akıl alıyor ne yapacm bılmyrm esım yuzunden sınır hastası olcm ben boyle sınırlı agrssıf degıldım esımden dolayı oldu psikiyatri gıtmeyı dusunyrm hem kebdıme hem cocujlarıma zarar verıyrm ıstemeden:((
-Reklam-
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Nokta virgül kullanmayı dene. Gözlerim kanadı. 
(871 puan) tarafından
K. B cbm o kadar sınırlıyımkı dırek yazdım :(
0 oy
(4,612 puan) tarafından
Bazı erkekler öyle canım benimde eşim ailesinden hiç görmemiş ilk doğum gunumu kutlamamisti çok ağlamıştım ondan sonraki her doğum gunumu kutladı kutladikca sevindiğini görünce daha istekli oldu net şekilde isteklerini söylr 
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Ustunumu değiştin adamın 

Ben okadarda değil benim ne şekilde uyumussa uyandırırım en az 10 defa uyanmazsa olduğu yerde o şekilde uyumaya devam eder ne gerek var bukadarina 
(1,172 puan) tarafından
Ben hiç uyandırmam zaten canımı sıkmış uyuyacaksa degistirseydi derim :))
0 oy
(675 puan) tarafından
Valla canim benimki de hatırlamaz ne benim doğum günümü ne oğlumun doğum gününü ne de evlilik yıl dönümünü kac kere konuştum ima ettim 4 yıl oldu evleneli değişen bir şey yok boş verdim artık sen de ya boş vereceksin ya da böyle üzüleceksin düzelmiyor 
0 oy
(12,767 puan) tarafından
Ne alaka ya sana tavır yapip kıçını devirip yatan kocanın üstünü değiştiriyorsun sen onun annesi değilsin böyle şeyler yapmana hiç gerek yok hep ilgiyi senden beklemeye alışmış belli ki diğerleri için bir şey diyemem ama bu tavrın bana çok gereksiz hatta saçma geldi 
0 oy
(762 puan) tarafından
Ya ne yazikki erkekler böyle. 

Bizimkiler de kutlamıyor. Hiçbir özel günümüz yok yani ama ne yapalım. Değişmiyorlar yıllar da geçse yok aynilar 
(871 puan) tarafından
Bunu dun o kadr ıyı anlatırdıkı hergunumuz kavga bos yere bagıryr cagırıyr kızıyr barı dogum gunumde aglatmasaydı uzmeseydı
0 oy
(33 puan) tarafından
Kız kurban olsun sana valla insanın eşi hatirlamazsa umursamazsa insan kendini çok değersiz hissedebiliyor şükür benim koca öyle biri değil her günümüzü özel hissettirir ♥️ kız bide adamın üstünü de değiştirmişsin valla ben eşime bu kadar ilgi göstersem mutluluktan havalara uçar yemin ederim bence sende bu kadar ilgi gösterme çok üstüne dusme bosver kendisi elbet farkına varır düzelir inşallah 
(871 puan) tarafından
Senın esın yıne kıymet bılıyr demekı ben yapsam dıyr kı ne yaptın kı yav daha ne yapayım bır sırtımda tasımadıgım kaldı Allah hep mutlu etsb canm
(33 puan) tarafından
Amin canım benim inşallah eşin Bi gün kıymetini değerini anlar
0 oy
tarafından

Evliliğede yaş sınırı koyulmalı ya valla bak :angel: bu zamanın evlilikleri bu şekilde bitiyor işte çocuk yaşta evlenirseniz böyle oluyor. Çocukça davranmışsın kusura bakma . 

(871 puan) tarafından
18 yasımda evlendım ve boyle degıldı ama cok degıstı asırı derce tanıyamıyorum esımı artk ama kendı kızımj okutacam ne olurss olsn koca elıne bakmasın ayaklarının ustunde dursn
tarafından
Çoooooookkk erken evlenmişsin dediğim gibi sen çocuksun canım daha . Değişmeleri çok normal canım cicim diye tabir edilen ay bitti.  Kıymet bilen erkek yıllarca aynı kalır ama bir zaman sonra sıkıldıkları için bu şekilde oluyor
0 oy
(163 puan) tarafından

İyiki doğdun çok mutlu ol . Dileklerim kabul olsun ❤️<3

(871 puan) tarafından
Ilk kutlayansınız tesekkur ederım cnm bnm cok mutlu ettın benı allhta senı mutlu etsn hep:)
(163 puan) tarafından
Amin ins ❤️
0 oy
tarafından
Beni hatırlamicak insana asla kendmi hatırlatmaya çalışmam koca adamın üstünü değiştirmekle niye ugrasırsın bırak ne hali varsa görsün herşey fazla ilgiden maraz doğar bu kadar üstüne düşme
(871 puan) tarafından
Ben ılk defa hatırlatmadm bırseyde demedm kendı kavga ıcın yer aradı dıyr bılıyrdm dogum gunun oldugunu dedm neyi beklyrsn kutlamak ıcın mahsus yapyr artk ona karsı ıcımde bırsey kalmyr yavs yavas boyle yaparak cok uzyr benı:(
0 oy
(3,002 puan) tarafından
Bide soydun adama pijamalarini mi giydirdin kız ben olsam üstünde ne var ne yok çıkarırım kalsın cıbıldak madem o kadar uykusu ağır donsun sabaha kadar:D
(871 puan) tarafından
Inankı horul horul uyuyordu 10 15 defa cagrdm ıtım tık yok korktm bırsey mı oldu dıye baktm bırden horladı korktm  gıydıgı pantolon gomlek batar dıye degstrdm degıstırırkn bjr allah bılıyr bu ameliyatlı halımle zor degstrdm sabahta bır afra tafra demıyor ustumu kım degstrdı cektı gıttı işe bu saate kadr da aramadı hıc:(((
(3,002 puan) tarafından
Aferin sana kendimi niye ezdiriyorsun
0 oy
(163 puan) tarafından
İnan ki ben de seninle aynı durumdayım canım Hatta bir keresinde evlilik yıl dönümümüz diye yemeğe gidelim demiştim düşün Onu ben söylemiştim ve Yemeğe giderken yolda bana beni zorla yemeğe götürüyorsun Ben gitmek istemiyorum Bana her şeyi zorla yaptırıyorsun demişti o günden sonra bıraktım yani bırak doğum gününü evlilik yıl dönümümüzü bile öyle özel bir günü bile hatırlamıyor hatırlasa bile Hiçbir şey yapmıyor kutlamıyor bile o yüzden insan belli bir süre sonra boş vermeyi öğrenmeli Ben de onun doğum günlerini hep kutlardım ama artık ben de onun doğum günlerini kutlamayacağım Öyle karar aldım
(871 puan) tarafından
Bosvermelıyım galıba ozel bırgun olsn ıstedım ztn hergun aynı rutın farklı olsn ıstedım ve bırdr dıyr bılıyrm dogum gunun madem bılıyrsn nıye msj olarak arayarak yada yuz yuzeykn soylmyrsn dıyrkı pasta alacaktm gelırkn hep aynı yalan ben ılgı ıstedm pasta degıl anlamyr burnumdan getrdı
(163 puan) tarafından
İnanki aynı durumdayım senle canm boş ver sende ona aynısını yap belki biraz dokunurda  anlar
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Biraz fazla fedakarlık yapıyorsun anladığım kadarıyla. Azıcık ilgisiz bırak 
(871 puan) tarafından
Cok degısti yaa bu kac aydır hocaya sordum dıyr bırı suyun ıcıne bırsey atms ıcms ondan boyle soguk kotu davranıyr dedı ve agzımı acsam ofke kusuyr dusmanıyım sankı oyle olms :((
(2,674 puan) tarafından
İnanma canım öyle şeylere. Kendini de kandırma böyle . Adam anlayışsız düşüncesiz
0 oy
(935 puan) tarafından
Ben de unuturum o ayrı da anlamadığım sen niye üzerini değiştiriyorsun ? Tövbe yarabbim eli ayağı yok mu, öyle yattiysa da bana ne yani. Ama sen böyle üstüne düştükçe değerin azalır haberin olsun çünkü anladığım kadarıyla senin kocaya iyilik yaramıyor. Bide ilgi gostermemeyi dene derim 
(871 puan) tarafından
Valahı cok nankor olms vok degsmıs boyle degıldı yanı agzımı acıyorum sus dıyr konusmq dyr bos konusyrsn dıyr agzına gelenı soylyr onceden boyle degıldı bırde oyle bır yatmıskı 10 15 defa seslendm ıtım kıbırdamadı bırsey oldu sandm horul horul uyums oyle dondu yattı bende kemerı saatı batmasın rahat yatsın dıye degıstrdm belım koptu sabah da demedı benm ustumu kım degıstrdı nankor işte
0 oy
(99 puan) tarafından
Kıyamam sana unutsa bile keşke o an öğrense bile hazırlan bir dışarı çıkarsaydı herşey daha güzel olabilir di hiç mi birşey demedi 
(871 puan) tarafından
Ne kutlada ne bırsey dedı cektı gıttı odaya bırde sabah konusmyr ses etmyr kapıyı carptı gıttı cok degısmıs cok omu kadın ben mı anlamdm
(99 puan) tarafından
Sende aynı onun gibi davran niye böylesin dediğinde zoruna mı gitti de kapıyı sende çarp

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 515 göst.
0 oy
19 cevap 981 göst.
+1 oy
40 cevap 556 göst.
0 oy
22 cevap 1,972 göst.
18 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Nurane (759 puan) tarafından soruldu

378,277 soru

11,322,190 cevap