0 oy
741 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (252 puan) tarafından
Arkadaşlar bakımlı olmak isdiyorum evde gecelerı kışın gecelıkmı gıyersınız yoksa pıjamamı gecelıkle üşüyorum ama esımede karşı bakımlı olmak isdiyorum 

27 Cevaplar

+1 oy
(14,004 puan) tarafından
İçi yünlü tayt giyiyorum anca ısınıyor um :D 
(252 puan) tarafından
Aynen valla bende oyleyım suan:)
-Reklam-
+1 oy
(8,539 puan) tarafından
Hic salaş giymem.  Tayt tişört  .  Kışın da evim sicaktr.  Göz makyajı en azından bir kalem her gün çekerim 
0 oy
tarafından
Yazin giy kiz donarsin valla hasta olursun
(252 puan) tarafından
Bencede
0 oy
(224 puan) tarafından
Ol ozaman canım nediyekk
tarafından
En güzel yorum
0 oy
tarafından

Yatağa nasıl girdiğimi hatırlamıyorum kız ne geceligi :D

(252 puan) tarafından
:) bendede aynı durum
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bu sogukta hicc gecelik giyemem cekerim gaffur pijamami üstüme döner kıçımi uyurum:)))
(252 puan) tarafından
Aynen cok soguk
0 oy
(791 puan) tarafından
Bnde gece de gündüzde olmak istiyorum ama ev kalablk ve çocuklarim frst bulmyrm
(252 puan) tarafından
Dışarı cok soguk
(791 puan) tarafından
Gece tabi açık saçık degl zatn saat başı uynyorum çocuklarm için üstlerini örterm
0 oy
(4,376 puan) tarafından

Valla pijama giyiyorum hava olmus  -15 derece hec mi hrc ugrasamam :D

Haa ugrasanida bi helal  olsun cekerim 

(252 puan) tarafından
Aynen valla helal olsun derız
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Cnm yani illa gebelikte gezcen diye bisey yok yani uyumadan 1 saat önce giy buraya kalırsan ohooo herkes 7 24 bakımlı ve gecelikli geziyor ;)
(252 puan) tarafından
Haklısın :)
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Günün her saati bakimliyim kocaniza değil kendinize süslenip bakın.
tarafından
Tuana turkaya cok benziyorsunuz akrabanizmi
(252 puan) tarafından
Kendim ıcın zaten ben mutlu olursam esımde mutlu olur
(1,301 puan) tarafından
Hayır değil :)
0 oy
tarafından
Yaz kış ciplagim ev sicak zaten bazen usursem sweatshirt altina tayt yada hirka tayt altinada panduflarim 
(252 puan) tarafından
Pijama cok rahat :)
tarafından
Ama bakimli olmak istemiyormusun 38 numara :D
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Kız ne geceliği Allah seni inandırsin giyiyorum pamuklu pijamami çekiyorum çorapları pacalarimin üstüne yatiyorum
(252 puan) tarafından
Uzun corap=aşk :)
0 oy
tarafından
Kız ne geceliği giy pijamani uyu hava buz buz
0 oy
(968 puan) tarafından
Bakımlı olmak için gecelik vs. Giymene gerek yok ki canım mesela benim saçlarım sürekli düz normal hali çok kıvırcık ama ben hiç öyle gezemem gelir gider parfüm sıkarım 10 tane filan parfüm var her gün birini skarim saçlarımı taramadan önce taraga parfüm sıkar öyle tararim saçlarım çok güzel kokar günde 2 defa bilemedin 1 mutlaka dişlerimi fırçalarım iki günde bir duşa girerim gündüz üzerim hep temiz guzeldir bak şuan siyah tayt giydim üzerime büstiyer siyah oda ve saçların açık düz makyaj var bide olmazsa olmaz parfüm sıktım yatağa öyle girdim eşim yok üstelik 2 de gelecek 
(179 puan) tarafından
Buda ben aynı tayt bacı bende. Günde yüz kere diş fırçalarım sürekli koku sürerim sürmesiz de durmam asla temiz olmak agda dır falan sürekli yaparım yani beden temizliği saçlar bunlsr olsum kış günü gecelik yerine  tayt ta olur diyorum yazın şort üstüne büstiyer takımlar oluyor afedersin çekerim onu dap dar belim komple açık gezerim kış günü tayt bacı işte ama seksi tayt bence brezilya tatları aldım popa adamın gözüne girecek meslea
(968 puan) tarafından
Ay vallahi bende öyleyim hatta benim ektim beni tüysüz sanmış bana bir gün dediki kız senin tütün çıkmıyor mu diyo hiç ben seni tüylü görmedim daha 4 sendedir dedi çıkmaz.olur mu işte ben hemen alırım çıkmaya koymam ki dedim hatta beni hep kinar çok bakimlisin die ben rahatlığı severim su tayt i nasıl giyion icinde rahatsız olmuyor mu der .sjsj
(179 puan) tarafından
Senin elti fesat kus bnmki de öle geberecek bskımdılztan Bn ayda bir saçım için kuföre gidiyorum sarışınım birde deliriyor lanet
(968 puan) tarafından
Ay bir ben sarışın olamadım bacı
Olcem bu gidişle olmuyor ya o kadar açıcı uygulandi siyah boya var diyo olmuyo kumral da kaldık aça aca en son ben 3 ay falan önce araya paket attım evde oda bak profildeki gelip gidip o bir paket sarıyı seviyom .ddd
Oooooo çok fesat yanıyor derdimden alevalev anlatsam su kockoca klavyeye sığmaz onun ettiklerini  benimkinde kokmuş köstebek gibi aynı bakımsız
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Suan askiliyla yatıyorum evim cok sicak :)
(252 puan) tarafından
Yine usuyorum ben
0 oy
(337 puan) tarafından
İki çocukla saçlarımı tarayamiyorum ne geceligi
0 oy
tarafından
Bakimli olmak kıyafet değildir canim

Ben hergun dus alirim cilt bakımı yapiyorum iki güne bir tirnak bakımı dus sonrası maske yapiyorum ojemi sürüyorum parfumumu sıkıp yatıyorum evdeyken tayt crop falan giyerim
0 oy
(849 puan) tarafından
Bakımın gecelikle ne alakası var 
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Pijama :D o da öyle giyiyor :D
0 oy
tarafından
Vala gecelik giymek istiyorum lakin sobali evdeyim soguk oluyo ama bu yazin dogalgazliya geccez insallah artik renk renk cesit cesit yiyerim:))) zatn cok seviyorum
(2,746 puan) tarafından
He giyersin. Doğalgaz kaç para bacım haberin var mı :D donmayıp hayatta kalacak kadar yakılıyor o. Isıtmaz :D
tarafından
Sıkıntı yok bebegim dereceyi yukseltirz:)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 207 göst.
26 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde agbutt (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 608 göst.
6 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Mrvmetehan (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 689 göst.
1 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Ahdevefaa (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 392 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,255 soru

11,289,783 cevap

34,701 kullanıcı

...