0 oy
609 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (21 puan) tarafından
Kızlar tesettürlüyüm dışarıda giymediğim şeyleri evde giymek istiyorum hevesim kalmasın diye makyaj yapmıyorum dışarda evde yapmak istiyorum ama aynı zamanda namaz kılıyorum namaz kıldığım için günde 5 kere abdest alıyorum bu yüzden dr makyaj yapamıyorum bakımlı olmak güzel görünmek istiyorum. Nasıl bakımlı olabilirim cilt bakımından giyimine kadar öneri verebilir misiniz. Şimdiden teşekkür ederim herkese

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Basmalı donumla mutluyum 
(4,146 puan) tarafından
Aynn pijamalarimla bende en rahat.gri esofman bile rahatsiz edio direk pijama:))esimde o modda allahdan sorun yok isden gelir pijamalari gecirir kicina:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Namaz vakti makyaj yapmam yatsı 19.10 da okunuyor yatsı namazını kılar sonra eşim gelene kadar giyinir makyaj yaparım 
(21 puan) tarafından
Gün içinde yapmıyor musun
(1,856 puan) tarafından
Namaz kılan insanın bence yüzü ışıl ışıl oluyor makyaja gerek kalmıyor oje için su bazlı olan var abdest alınabilen belki rimeli ve ayeliner i da vardır onun
tarafından
Gün içinde Bi yere gidersem Bi göz kalemi Bi rimel sürüyorum zaten çok abartı makyaj yapmam oda abdest alırken gidiyor :)))
(1,856 puan) tarafından
Temiz giyinirsen bakımlı olursun dişlerini düzenli fircala  saçına da haftada bir bakım yap cildin kuruysa nemlendirici kullan kıl tüyünü al ter kokma bakım dediğin bu makyaj değil bence
tarafından
Giyim konusunda herşey giyerim evde namaz elbisem var namaz zamanı onu üstüme giyiyorum hemen kılıyorum namazımı
0 oy
tarafından
Evde tayt tişört şort vs giyiyorum aşırı makyaj yapmam günlük zaten oje malum zamanda sürerim uzun elbisem var namaz zamanı üstten onu giyiyorum hemen yapmak istersen yaparsın 
0 oy
(2,876 puan) tarafından
Makyaj yapınca bakımlı olunmaz ki yüzünü güzelce temizle dudağına bı ruj güzel koku ve yakışanı giymek daha rahat sürekli makyaj yap çıkarmak için uğraş işkence 
(21 puan) tarafından
Makyaj kısmı aslında ruj sürmek rimel sürmek gibi bir şey değil yani onu bende yapamam zaten hoşlanmıyorum rahat edemem yüzüne biraz renj gelmesi için bir şeyler diyelim
0 oy
(961 puan) tarafından
Sürme sür şeffaf bakım rimelleri var kirpik için onları kullan besleyici yağ olduğu için makyaja geçmez. Diğer arkadasında dediği gibi uzun elbise ile de namazını kılarsın kolay giyilip çıkarılan onun dısında istediğini giy hep ben açıl biriyim sadece saçım açık ama giyimim oldukça kapalıdır evde giyeril herşeyi namazıda kılarım her namazdan somra rujda sürerim
0 oy
tarafından
Kapalı değilim kuzum eşinin gelmesine yakın yap yatsı ezanı erken okunuyo sonuöta
0 oy
tarafından

Bn evde güzel şeyler giyince eşimin hiç ilgisini çekmiyo ya ama polarlı ayıcıklı gecelikler giyiyorum adamın dibi düşüyo çok tatlı olmuşsun diyip duruyo mesela evde üstün körü pijamalar üzerine etek giyip kafamı kapatınca eşim çok güzel oldun tesettür sana çok yakışıyo diyo zaten kapalıyım ama evde açık durduğum için öyle diyo o öyle yaptıkça ne kendime bakasım kaldı ne bişey bıyıklarımı bile 3 ayda anca alıyorum sarılar zaten belli olmuyo ama en son yüzümde ki kıllar ne güzel duruyo çok tatlı diyodu  :D valla karısını böyle paspal sevene ilk defa denk geldim hiç yargılamaz şuran şöyle demez çok şükür 

(21 puan) tarafından
Benim eşimde öyle ama ben kendimi iyi hissetmek adına bir şeylere yapmak istemiştim
tarafından
Bende niyet alıyorum yapıyorum bişeyler sonra eskiye dönüyorum adam ilgilenmeyince benimde işime geliyo heralde iyice saldım
0 oy
tarafından

Ulan bende mini mini elbiselerle makyajla eve geldim adam gelcek yemek yapcam derken allah ne verdiyse giydim:D

0 oy
(417 puan) tarafından
Yüzünüz de leke varsa ton eşitleyici  krem kullanın allık ile yüzünüzün hatlarını belirginleştirin kaslarınızı ortaya çıkarın göz kapağının üstünden hafif göze batmayacak kadar kirpiklerin dişlerini koyultun. Giyim olarakta güzel olan ve heves ettiğiniz  ne varsa giyebilirsiniz 
0 oy
tarafından
Don atlet gezen bennn 
0 oy
(4 puan) tarafından

Gratisin indirimlerini kaçırma YouTube da bakım videolarını inceleye bilirsiniz. Bende regl dönemlerim de fön çektirir ve oje sürerim, kullanmadığım kıyafeti keser biçer kendimi kot şort yaparım. Bakımı eşim için değilde sadece kendimi iyi hissettiğim için yaparım güzel görünmek herkesin hakkı:)

tarafından
Kizz eski post
(4 puan) tarafından
Olsun kız eskisi olmayanın yenisi olmuyor (((:
tarafından
Hahahah:)))

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 73 göst.
0 oy
5 cevap 185 göst.
0 oy