0 oy
851 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Kızlar bu postu ablam için yazıyorum. 8 yıllık evliler. 2 tane çocukları var 7 yaş 5 yaş biri kız biri oğlan. Kız büyük okula gidiyor bu sene. Ablamla eniştem hep kavga ederler sebep görümcesi. Ablama bişey diyormuş görümcesi kendisini savunamiyor. Eşine soyleniyormus boyna oda ablam haklı ne demisse haketmissindir diyomus hiç savunmuyormus ablamı. 8 senedir ablamda bıkmış artık ben ayrilacam diyo. Gorumcesinin kocası bile ablama laf diyomus sen hinsin cinsin mal gozlusin diyolarmis ablam susuyomus. Oda kocasına diyomus kocası da sen haketmissindir diyomus. Simdir kim haklı Allah aşkına. Çocuklar agliyormus kız diyomuski ben okula gidince hep sizi düşünüyorum anne kavga ediyo musunuz acaba diyomus. Yavrum ya ben çok üzüldüm sizinle paylaşmak istedim. Ablama bu her evlilikte olur dedim bosanmasinlar diye artık soğudum diyor görünce migdem bulanıyor diyo hergun ise gidince keşke ölün gelse diyorum diyo içimden. 

28 Cevaplar

0 oy
(5,954 puan) tarafından
Herkeste olmuyor gorumcem dese agzina s.carim destekleyen kocasiya sepetlerim.
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
İşte çocuğum var boşanmam veya çocuğum için katlanayım babasız kalmasın veya bazılarına bu adam çekilmez direk boşan gibi yorumlar yapınca kızılıyor hemen bak kavga ortamında büyüyen çocuğun psikolojisine yazık değil mi sübyan daha o. Ablan ya ağırlığını koyacak ezdirmeyecek kendini ya da boşanacak yazık çocuklara ezim ezim ezmişler kadını görümce kocası kim ki bana laf söyleyecek 
0 oy
(119,086 puan) tarafından
acidim kadina o cocuk ogretmene dese yurda alirlar cocuklari nasi etkilenmis yavrucuk 
0 oy
(2,468 puan) tarafından
Allah yuva bozan yuvada tat dirlik koymayan kötü insanlara Rabbim şefkat tokatini nasip etsin ins ya 

Ettik bulduk desinler of ya gece gece beddua ettiriyorlar ama yuva bozanlari duyunca kendime mani olamıyorum benimde başımda var belki o yüzden

Ne denir ki bilemiyorum ki üzüldüm çok o yavruya yazık ya o ccouga bunu yaşatanlarin yanına koymasın 

Enistenizi aile büyüğü yada svgigi saydığı biri karssina alsın yada diyanetin evlilik danışmanlarına gitsinler 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bu her evlilikte olmaz.Normal bir durum değil.Gorumcesi ya da gorumcesinin kocası kim ki ablama laf ediyor onu geçtim adam çocukların psikolojisini bozmuş 
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Bazen tek bir görümcem olduğuna ve küçük olduğu için şükür ediyorum 

ALLAH ıslah eylesin hidayet eylesin öyle zalimleri
0 oy
(775 puan) tarafından
Konuşmasın evlerine gitmesin geldiklerinde yüz vermesin 
0 oy
tarafından
madem bosanacak raddeye gelmis en azindan artik acsin agzini bence.. cocuga cok uzuldum ahh keske boyle olmasa

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 405 göst.
25 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Alperenimm2019 (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,294 göst.
9 Haziran 2020 Aile kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 305 göst.
1 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 188 göst.