+2 oy
1,964 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Kızlar bakın herkezin görüsü farklı herkezin görüsüne saygım var ama herkesin yaşam tarzı farklı bize bana aileme bunlar ters ..eşim iş yerinde ogle yemeginde genelde iş arkadaslarıyla yemege gidiyor kızlı erkekli tabiki o iş icabı oldugu icin bisey demiyorum ne kadar gonlum olmasada .ben memlekete annemlerin yanına geldim ..eşim arkadasları 2 gunluk gezi ayarlamıslar sonra iş yerinden kız da gitmeye karar vermis onlarla ozaman biri demiski ozaman benim hanımıda alayim getireyim eşimde ozaman ben gelmiyorum oyle olmaz ben napayim demis iptal olmus ..bugunde eşim işten geldi dediki aksam corba icmeye cıkıcaz iş arkadaslarıyla kim kim dedim serhat mehmet aylin seval işte burda durcaksın dedim iş icabı sesimiz cıkmadı ama iş dışı kesinlikle kabul etmiyorum dedim sayıp sayıstırdım bana guvenmiyormusun diyor ya anlatamıyorum şu ince ciZgiyi olay aldatıp aldatmamak veya guven degil bize erkekli kızlı ortamlarda takılmak ters kabul etmiyorum bunu baskasına normal gelebilir ama bana normal deil ve saygı duyması lazımm kavga ettik yalvardı yakardı agzımdan evet cıktı dedi gidiyorum dedi bende gidersen beni cignersin dedim naptı bilmiyorum 

76 Cevaplar

0 oy
(7,127 puan) tarafından
Kabul eden zaten yediği içtiği domuzdan ibarettir. Asla kabul edilemez bir şey . İş yerinde de kabul etmem ben sart mi kadınla aynı masada yeme icmek . 
(3 puan) tarafından
Aynen oyle engeli bastım gittiyse eve gitmeyi dusunmuyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne kadar saçma ***** bir durum ..Evine gelmis çorba içmeye dışarı çıkıyor birde özel olarak kesinlikle izin verme 

Walla xl takılıyorlar demek ki 

Ben olsam kesinlikle gitti ise gelince eve almam

Ne rahatlık oyle senide alsin madem öyle birlikte gidin yemege
(3 puan) tarafından
Ben uzaktayım annemin yanında engeli bastım gittiysede hic eyvallahım olmaz artık
0 oy
(2,072 puan) tarafından
Ben olsam bende geleyim o zaman derdim.yok düşünceniz gayet normal bence tabiki iş hayatı konuşur gorusur ama iş dışında ne alaka çokta ayıp yani yerinizde olsam bende geleyim derdim istemezse eğer kendide gidemezdi kusura bakmasin
(3 puan) tarafından
Ben annemin yanına uzaga geldim yoksa gidemezdi zaten sen olsan zaten teklif etmezlerdi kucuk bebeler var diye ben yoksamda teklif edemezler dedim bilsinler dedim bastım engeli
0 oy
tarafından
O ne öyle ya ortamda vıcık vıcık espri yapıp kahka atıkları gözüme geldi de bosardim herhalde bn 
(3 puan) tarafından
Engeli bastım gittiysede hic eyvllahım olmaz
tarafından
Burnu surtsn olmadı işten çıksın
0 oy
tarafından

Çok kıskancım evde kafayı yedim herhalde 

(3 puan) tarafından
Bastım engeli
0 oy
(736 puan) tarafından
İş sırasında çıkılmasına birşey demeyebilirim o kadar geri kafalı kadınlar değiliz ama iş dışı çok saçma eğer şöyle deseydi olurdu. İş arkadaşlarımla birseyler planladik hadi hazirlan beraber kafa dağıtıp gelelim deseydi tamam ama bu çok saçma 
(3 puan) tarafından
Zaten iş dısı olması beni cıldırttı engeli bastım
0 oy
tarafından
Olmaz olamaz yanlış ben evliyim sen bekârmisin canim
(3 puan) tarafından
Valla gittiyse mahfetti herseyi
0 oy
(1,485 puan) tarafından
Öğle yemeği için desen haklı bulmazdim bende gidiyorum çünkü kızlı erkekli ama akşamları iş dışında erkek arkadaşına karışmam ama kızlı erkekli de.istemem ben olsam neyse haklısın canım
(3 puan) tarafından
Ters işler cok
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Banada ters n demek ya herkes durcagi yeri bilsin 
(3 puan) tarafından
İşte bası bos bırakınca bastım engeli gittiysede eyvallah etmem artık ona
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Yılbaşı kutlaması dedi şirketle otelde yemeğe gitti (alkollü) müsaade ettim ne diyim yani herkes gidiyorken sen gitme denilmez ama o şekilde bende izin vermem kii Allah için öyle bi durumda eşim bana sormadan arkadaşlarına hayır der ztn. Güvensizlik deil benmki öyle büyüdüm öyle öğrendim de deil kıskanıyorum açıkcası gitmesin oda saolsun beni dinler huyumu bldği için planlarını da ona göre yapar ztn 
(3 puan) tarafından
Bi gittim uzaga ne planlar yapılmıs
(1,389 puan) tarafından
Umarım seni çiğneyp gtmemştir ama engeli basman iyi olmuş haddini bilsin senin yokluğunu fırsat bilmektir resmen bu arkandayız kuzum devm et :)
0 oy
(553 puan) tarafından

Umarım girmemiştir:angry:

Hayatta izin vermem o istediğini yapacak ben usul usul herşeye he deyip onu bekliyecem olduuuuu

(3 puan) tarafından
Bilmiyorum suan engelli bende
0 oy
(1,617 puan) tarafından
Haklısın canım ben de sinir olurdum senin memlekete gitmeni mi kollamislar gitmek için gidilecekse eslerle gidilir yada sadece erkekler gider bu ne samimiyet yani 
(3 puan) tarafından
Valla bu ne rahatlık anlamadım gitti
(1,617 puan) tarafından
Gitmiş mi peki
0 oy
(946 puan) tarafından
Bende müsade edemem o iş yaş iş arkadas 
(3 puan) tarafından
Hemde cok yaş naptı bilmiyorum engelledim
0 oy
tarafından
Hem dinen hem Yaşantımiza yakışmıyor haklısın 
(3 puan) tarafından
Gebertir hemde
tarafından
Eeee o zaman ona göre davransin
(3 puan) tarafından
Erkek milleti işte kendilerine gelince sorun yok ben yobaz oluyorum
tarafından
Benim eşim Pazarcı gerek pazarda gerek tarlada bir çok kadınla muhattap olduğunu biliyorum yazın tarla işi için konuşur kadın işçilerle ama kısa bir şekilde o kadar
(3 puan) tarafından
O iş icabı yapacak bisey yok ama iş dışı gitmek ne demek ya
0 oy
(10,567 puan) tarafından
Vallaha bana da ters. 8 erkegin arasında tek bayan calıstım. Kimse de ne numaram vardı ne birsey. Hata biriyle sanırım evlerimiz de aynı semtteydi bir kere arabasına binip gelmedim bırak yemek yemegi. Bunun aldatmak la filan alakası yok yada guvenle. Örf adet gelenek göreneklerimiz var atadan gelen. 
(3 puan) tarafından
İştee aynen bu demek istedigim olay
(10,567 puan) tarafından
Bak karsıdakinden zarar gelmese laf cıkarır etraf. Ne gerek var  millete sakız etmeye kendimi. Hele ki bir halta yemiyorsam bosu bosuna
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Sen en doğrusunu yapmışsın eşin madem çok çorba içmek istiyo dışarıda çıksın seninle icsin
(3 puan) tarafından
Ben yokum gittim annemin yanına hemen ne planlar yapılıo
(1,556 puan) tarafından
Öyle olur zaten eşle program yapılmaz iş arkadaslari yada normal arkadaşlarla hep programlar yapılır zaten bütün gün iş arkadaslariyla *** göte neyin porgrami bu
(3 puan) tarafından
Ya dusun 2 gunluk tatil planı bile yapmıslar yapanlar arkadasları ben yokum diye resmen
(1,556 puan) tarafından
Yuh yani yaa bukadarda fırsatçılık olmaz kardesim
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Madem iş dışı bi şey neden seni de götürmüyor ki il arladaşlarıyla da tanışmış olursun 
(3 puan) tarafından
Ben annemin yanındayım uzakta yoksa tanıstırmıstı zaten tanıon ne olay cıkarıon diyo
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Evet sizle yaşam tarzımız ve anlayışımız cidden farklı bizim için karşılıklı olarak asla sorun değil. Tartışması bile olmaz. Haber verilir sadece. Muhtemelen çalışmıyorsunuz anlamazsınız durumu da 
(3 puan) tarafından
Önceden calısıyordum ama erkekli kızlı ortamlara girmiyordum benim tercihim öyleydi
(13,203 puan) tarafından
Yani bu devirde bunlar aşırı normal hareketler sansasyonel durumlar değil.
0 oy
tarafından
Bak sadece ilk cumleni okudum başlığı okudum net bir şekilde yazıyorum bu yaşam tarzıyla alakası yok evlilik demek bir disiplin içinde yaşamak birbirine sadakat yükümlülüğü taşımak dsemek hiçbir erkek yanında eşi olmadan bayanlarla yemeğe çıkamaz net 
(3 puan) tarafından
Aynen işte öyle aynenn
tarafından
Bu zamanda insan kendi bacisindan korkuyor yabancı insanı güvencen
0 oy
(51 puan) tarafından
Ne hissettiğini anlıyorum güvenle alakası yok benimde yapımda o var kabul etmem bu tür şeyleri şart olan durumlar ayrıdır keyfi olarak müsade etmem çok isterse o yemeğe benide götürür 
(3 puan) tarafından
Aynen öyle ne yaptı bilmiyorum suan

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 169 göst.
17 Ekim 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 314 göst.
25 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 165 göst.
21 Ekim 2021 Aile kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu