+2 oy
1,960 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Kızlar bakın herkezin görüsü farklı herkezin görüsüne saygım var ama herkesin yaşam tarzı farklı bize bana aileme bunlar ters ..eşim iş yerinde ogle yemeginde genelde iş arkadaslarıyla yemege gidiyor kızlı erkekli tabiki o iş icabı oldugu icin bisey demiyorum ne kadar gonlum olmasada .ben memlekete annemlerin yanına geldim ..eşim arkadasları 2 gunluk gezi ayarlamıslar sonra iş yerinden kız da gitmeye karar vermis onlarla ozaman biri demiski ozaman benim hanımıda alayim getireyim eşimde ozaman ben gelmiyorum oyle olmaz ben napayim demis iptal olmus ..bugunde eşim işten geldi dediki aksam corba icmeye cıkıcaz iş arkadaslarıyla kim kim dedim serhat mehmet aylin seval işte burda durcaksın dedim iş icabı sesimiz cıkmadı ama iş dışı kesinlikle kabul etmiyorum dedim sayıp sayıstırdım bana guvenmiyormusun diyor ya anlatamıyorum şu ince ciZgiyi olay aldatıp aldatmamak veya guven degil bize erkekli kızlı ortamlarda takılmak ters kabul etmiyorum bunu baskasına normal gelebilir ama bana normal deil ve saygı duyması lazımm kavga ettik yalvardı yakardı agzımdan evet cıktı dedi gidiyorum dedi bende gidersen beni cignersin dedim naptı bilmiyorum 

76 Cevaplar

0 oy
(1,207 puan) tarafından
Yoo abartmıyorum bence yani ne gerek var . Şahsen benim eşim gidemez bu kadar net konuşabilirim.  O ki akşam gidecekler seni de götürmeyi teklif edebilir . Tepki n normal yani hatta ben olsam kıyamet kopmuştu bile
(3 puan) tarafından
İnan benimde beynim yandı
(1,207 puan) tarafından
Ya ben yanlış mi anladım okuduğumu anlamadım mi naptim şimdi sen evde değilsin he yani esin sana bunları telefonda mi diyo
(3 puan) tarafından
Ben uzaktayım 1 aylıgına annemin yanına geldim yazıstık
(1,207 puan) tarafından
Heh tamam anladım canim simdi. Valla yerinde olsam sırf kavga etmek için dönerdim kocamı güzel bi haslardim  sonra tek tek kiminle o tatil planını yaptıysa arar saydirrdim
(12,489 puan) tarafından
Kocan resmen fırsat kollamis senin gitmeni beklemiş
-Reklam-
0 oy
(2,429 puan) tarafından
Sonuna kadar haklısin da evli adamsın adedersn böyle kadınlı erkekli ortamda takılmak iyi şey olsaydı dinimizde haremlik selamlık olmazdı 
(3 puan) tarafından
İşte dinen uygun deil bize cok ters
(2,429 puan) tarafından
Düşünsene eşinden çok iş arkadaşımla vakit geciriyosn kendileri acaba kabul ederler mi
0 oy
(920 puan) tarafından
Çağırabilirler arkadaşları planda yapmış olabilir eve gelince sana anlatsa kalk hatun birlikte gidelim şu iş arkadaşlarımı tanı aklında bizde kalmasın hem de farklılık olur dese nolurdu ne kaybederdi emin ol seni kırk kere kazanırdı ah şu erkekler ve onların bencil kalpleri 
(3 puan) tarafından
Ben uzaktayım annemlerin yanında tanısmıstımda onlarla bana dıoki zaten tanıon onları zararı yok hayır ben gider gitmez ne planlar cevrilmis 2 gunluk tatil bile planlanmıs
(920 puan) tarafından
Tatil fazla olmuş birazcık canım ama tartışarak  adamı durdaracam diye kendinden soğutma böyle inada biner tabi sen en iyisini bilirsin
0 oy
tarafından
ilk olayda eşinin karşı çıkması iyi olmuş senin arkandan iş çevirmeyeceğini de göstermiş ama bu 2. olay da yemeğe gitmemesi kabalık olmuş. üstelik sana söylemeyebilirdi o kızların da geleceğini, ruhun duymazdı ama bil diye söylemiş. böyle yaparak, herkesin gözünde eşinin itibarını zedelemişsin. herkes altında bi bit yeniği aramıştır. 
(3 puan) tarafından
Valla arasınlar anlasınlar benim böyle biseye razı olmadıgımı
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Sonuç ne gitti mi
(3 puan) tarafından
Hic bilmiyorum engeli bastım gittiysede artık eyvallah etmem ona
0 oy
tarafından
Bnce az kendisi Allah'tan korkusun karısını kırdığı üzdüğü için....
(3 puan) tarafından
Onlara ayıp olucak diye eger gittiyse zaten bu işin sonu yaş
0 oy
(12,489 puan) tarafından
Boyle bir şeyin lafını dahi 3ttirmem ama işte erkekli kızlı ortamlar da çalışınca galiba bu tür sorunlar oluyor.
(3 puan) tarafından
Ama iş dısına cıkardı bu işi o yuzden sıkıntı
0 oy
(139 puan) tarafından
Canım yani sen haklısın senino kadar iyi anlıyorum ki madem o kadar iyi niyetliler eşin tutsun elinden seninle gitsin
(3 puan) tarafından
Zaten ben orda yokum diye gidiyor ben uzaktayım 1 ay yokum 2 kucuk bebeyle dısarı cıkamıyorum ben olsam teklif dahi etmezlermis ozaman ben yokkende teklif dahi edemezler dedim
0 oy
(558 puan) tarafından
Çok haklısın canimmm  gitmeyebilir 
(3 puan) tarafından
Bakalım gittimi
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Beni çiğneyip giderse eve koymazdim ne *** işi var elin karilariyla otur evinde 
(3 puan) tarafından
Ya agzından bi kere evet cıkmıs ayıp olurmus beni cigneyip gidior ama bana ayıp olmuyor eger gittiysede zaten bu işin sonu yaş
0 oy
(784 puan) tarafından
Çok ciddi söylüyorum boşanma sebebi 

Allah'a şükür ne eşimde böyle şeyler var nede bende 

Asla gelemem boyle şeylere oda aynı şekil..
(3 puan) tarafından
İş dısı zaten ilk defa olacak bisey oda ben yokum orda 2 kucukbeben var teklif dahi etmezlerdi zaten olsaydın diyor bende dedim ben yokkende edemezler onlara ayıp olur diye gitcem dedi egerki beni cigneyip gittiyse bu işin sonu yaş ama kendi kaybeder cocukları dahi goremez
(784 puan) tarafından
Telefonuna takip programı indir konumu gör bak seni kandiriyormu
(3 puan) tarafından
Ama ben suan uzaktayım eşimin telefonu olmadan nasıl olcak ?
(784 puan) tarafından
Ooo bide sen uzaktasın
Allah yardımcın olsun valla emin ol gitmiştir uzaktaysan
(784 puan) tarafından
Görüntülü aradinmi tüm gece gittiği gün ?
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Ya bı tane kadın çıkmıştı Esra Erol'da. Kadın kocasına böbreğini vermiş. Adam iş yerinden bı kızı hamile bırakmış onla beraber mis . Hatırlarsınız belki. O kadında aynn böyle anlatıyordu. Adam gelip o kızın dedikodusunu yapıyormuş evde şöyle kötü böyle kötü diye. Ne olur ne olmaz sakın sakın gönderme hatta bnce evine dön demek ki seninki baya rahat. Sen izin vermiyordu diye bı dahakine söylemeden gider. Erkek erkegeyiz der evdeyim çıkmadım uyuyacan der. Bı şekilde kandırır seni akıllı gözünü aç. Bekar kadınlar atmaca gibi kimi tutsam da yutsam derdinde. Bnde çalışıyorum ordan biliyorum aman aman 
(1,297 puan) tarafından
Heh demek istediğim bu. Bı kere uyar şeytana. Ya da uymaz diyelim kadın iftira atar olur mu olur. Biz evleneceğiniz zaman eşimin eski is arkadaşı beni arayıp ayırmak için neler demişti..bana mesajlar atıyordu beni şöyle seviyor diye . Yanyanayiz eşime mesaj atıyor nolur bana bı şans ver diye. Bu işler böyle kadınlar rexillikten korkmuyor. Hatta o kadının arkadaşı arayıp bana şey demist. Nikahliydik düğün bekliyorduk. "Hiç hevelsenme Ali abim seni bosayip Sezenle evlenecek kendini hazırla." Artık evde kriz geçiriyordum ağlamaktan
(3 puan) tarafından
Ohaa yaa bak iste
(1,297 puan) tarafından
Kocana sahip çık
(3 puan) tarafından
Valla hicde sahip cıkmam inanki beni cigneyipr gittiysede onlara ayıp olacak diye beni kaybeder böyle seylere hic ama hic gelemedigi okadar iyi biliyorki
(1,297 puan) tarafından
İnsanız sonuçta hata yapabilir.
0 oy
(2,605 puan) tarafından
Bundan sonra bende gideceğim madem öyle sen gidip ben neden bu şekilde kalayım? Sana doğru bana neden yanlış de. Bakalım ne dicek :)
(3 puan) tarafından
Dedim beni gebertir oyle bisey yapsam bi b..yedim agzımdan evet cıktı diyor onlara ayıp olcak diyip gittiyse beni cigneyip biter bu iş
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Kesinlikle gitmesine kabul etmem evet güneniyorum ona ama yine öyle ortamlar banada cok ters gelir
(3 puan) tarafından
Aynen öyle o ortamlar bize aşırı ters biz evimize misafir geldiginde bile kadın erkek ayrı otururuduk
0 oy
tarafından
Valla ben hiç sevmem öyle şeyleri amcaoğullarimla bile oturmaktan hoşlanmazdım ama eşim ve ailesi kadinli erkekli otururlar eşimde bana saygi duyar elimde birsey olsa oldugunu sorarözel derim ondan sonrane bakar nesorarbanada asla yalan soylemez gecen iş arkadaşlarimla voleyvol oynamayagidicez dedim birikarikoca iki de başka tamam dedim geldi hazirlandigidiyordu keşke bebek kucuk olmasa sendegelseydin istersen sende oynardin dedi kıskaniyordum ama bu anlayışnı kirmak istemedigim icin sesimi cikarmadim eşinin hal hareketlerinw gore davran sana soyluyorsa bu sana verdigi degerdir soylemeden gidedebilirdi tabu kendidusuncem
(3 puan) tarafından
Benim boyle seylerden nefret ettigimi bile bile nasıl gidelim diyebildi egerki beni cigneyip gittiyse ..
tarafından
Cok zorlama ne kadar takarsan o kadar dert olur yureğine
0 oy
(548 puan) tarafından
Çok haklısın cookkk
(3 puan) tarafından
Hemde cok ama anlayana
0 oy
(1,357 puan) tarafından
Kendisinin ters gördüğü şeyi bana yapamaz. Ayda bir kere falan olsa karışıksa bile hadi sıkıntı olmaz da sürekli de bayanlarla karışık gitti mi isterse kötü niyeti olmasın ama ben de problem ederim
(3 puan) tarafından
Bu ilk defa olacak bisey ama eger ki yaptıysa boyle biseyi nefret ettigimi bile bile boyle seylerden bu işin sonu olmaz
(1,357 puan) tarafından
Sen her seferinde sessiz kalma da tavrını koy ki bilsin
(3 puan) tarafından
Nefret ettigimi okadar iyi biliyorki ..gittiyse cocukların göstericemmi ona gorsun bakalım kendi kaybedecek hic eyvllahım olmaz
(1,357 puan) tarafından
Sen bilmiyor musun ki gidip gitmediğini
0 oy
tarafından
Haklısın bende asla müsade etmem yalvarsa yakarsa da. İnşallah gitmemiştir 
(3 puan) tarafından
İnsallah gitmemistir
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Haklısın valla bende gondermedim gece 11 de gideceklerdi bide kız gelmeyevek falan dedi gelmeyecekmiş noemalde zorlamışlar diğerleri bende sen alıp sen bırakacaksın olmaz öyle şey o saate beni kendi yerine koy oyle dğşün dedim gitmedi 2 gun surat astı bitarafıma takmadım elin kızıyla işi yok kızda Bira cıvıkdı tabi gordum oyuzden izin vermedim 
(3 puan) tarafından
Valla okadar dedim kesinlikle musadem yok diye onlara ayıp olmasın diye gidecem dedi bana ayıp olmuyor ama onlara ayıp oluyor eger ki gittigse egerkii gittiyse kendi kaybedecek
0 oy
(9,327 puan) tarafından
Sonuç olarak gitti mi 
(3 puan) tarafından
Haberim yok egelledim ama gitmistir diye hissediyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 167 göst.
17 Ekim 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 313 göst.
25 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu