0 oy
68 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,663 puan) tarafından
İkili taramamiz temizdi üçlü de yapıldı orta risk cikmis ama ben sonucu doktora sordugumda detayliya gun al dedi risk felan demedi kâğıtta vermiyolar.ekrandan kendileri bakiyor detayliya girdim çok şükür herseyi cok iyi burun dudak bin şükür hepsi iyi taki gelip tarama sonucundaki orta riski soyleyene kadar bir risk olsa bir sknt olsa detayli ulturasonda çıkardı diyo beynim ama yuregim anlamiyor sıvı almayi felan kabul etmedim Rabbimden gelen hersey.kabulümüz ama sureci nasil geciriyim napiyim bilemedim kalbimi rahatlatmaya ihtiyacim var o kadar kötü oldum ki parmaklarimi bile kestim ben bakabilecegime eminim ama insanlar cevre bunlari dusununce korkuyorum dualarinizda benim minik kizima da yer verin saglikla gelsin kucagimiza alalim 

1 cevap

0 oy
(2,964 puan) tarafından
Korkma kuzum bu testlerin yanılma payıda var. Benim oğlum için de %90 down sendromlu olucak denildi. Birşeyi yoktu doğduğunda. Rabbim en hayırlısını bilir ve verir. Sen kalbini ferah tut. Hep hamile olmuyoruz. Hamileliğinin tadini çıkar. 
(1,663 puan) tarafından
Sag ol canm beynim diyo bir.sey.olsa cikardi riskte yas icin felan dedi dogru.duzgun birsey demedi cunku detaylida bir risk gormedim buyuk.ihtimal sağlıklı bir bebek dedi ama iste.evlat cok farkli saglikla gelsin baska bir.sey istemiyom suan dunyayi onume serseler evlatlarimin sagligindan baska bir sey istemem
(2,964 puan) tarafından
Kötü düşünme canim iyi düşün dedigim gibi bir daha gelmez bu günler hamileliğinin tadını çıkar.
(1,663 puan) tarafından
İnsallah canm insallah beynim rahat bakalim hakkimizda hayirlisi
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 183 göst.
28 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 87 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde EsmaaEsinn (3,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 595 göst.
18 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Hilaltmz (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 1,066 göst.
14 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Linazey (7 puan) tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,080 cevap

34,850 kullanıcı