0 oy
562 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
Kızlar kaynanam ciğer nakli oldu altlı üstlü oturuyoruz  nenem halam. Filan onun yanian gidip yardım ediyor ama sizce bende gitmelimuyim yani bilmiyorum hani gitsem bı faydam yok dün hastaneden geldi  sadece oturdum kayinbabam inek kesti hepsi ineğin onu de et pesindeler kaynanam çok iyi biri aslında ama ben geçmişten dolayı gidesim yok (beni kovdu sonra bize ev yaptı bizi tekrar çağırdı)  of bilmiyorum ki akrabalarından nefret ediyorum 4 aylık kızım da kaynanam onu çok seviyor eşimde git yukarı diyo sürekli bilemedim yaa nakil oldu oda yeni kaynanam hastenede yeni geldi

19 Cevaplar

0 oy
(6,360 puan) tarafından
Git canm ne olcak iyiliktwn zarar gelmez bebegin durursada bi ikki işin ucundann tutarsın
-Reklam-
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Çok yanina yanaşma gerekirse maske tak git. Ne olursa olsun bir büyüğün en önemlisi eşinin annesi. Git yardım et insanlık sende kalsın. Geçmişte kovmus olabilir her insan hata yapar yaşlılığına ver. Şimdi kin tutma zamanı değil hani uzakta da oturmuyorsun bence git yardım et
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Git canim sonucta rahatsiz ve zor zamanda yaninda olman lazim 
0 oy
tarafından
Geçmişte olanı geçmişte bırak herkes hata yapar oda böyle yapmış hatayı sen de unut. Hem eşiinde diyor git diye. Hem arada hastalık var git yinede destek ol
0 oy
tarafından
Git bence hatasiz insan yok iyi bir insan diyorsun ve zor bir zamanda.
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Tabikide git canım  kaynananin ve esinin zor zamani yanlarinda ol 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yarın birgün seninde başına gelirse kaynanamı ararsın. Tabi ki git. 
0 oy
(396 puan) tarafından
Git canım büyüklük snde kalsın sn iyi davran ki o da yaptıklarından utansın 
0 oy
(3,617 puan) tarafından

Kiz bi kat üstün kadının kötü gününde yanında ol geçmişi birak kindar olma git anne senin icin yapabilcegim bise var mi ne yiyebiliosa evde pişir götür torununu göster güç alsin.

Unutma ki bizde yaslancaz...
0 oy
(92 puan) tarafından
En birinci senin gitmen gerek zaten gelinisin
0 oy
tarafından
Bence git ,  günde 1 saat gibi bir süre dur yine cik evine gel
0 oy
(880 puan) tarafından
Tabi de gitmelisin yarın sana ne olacagı belli mi
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Ben gıderdım gönlüm el vermez benım aıleme nasılsam esımın aılesıne de oyle olmaya calısırım tabıkı aşılamayacak şeyler yasanırsa bılemıyorum ama görunen o kı ev yapmıs yenıden cagırmıs aşmışsınız gıt kuzum üç gunluk dunya bı yemegı ocaga koysan bı duasını alsan bıle yeter gıt nolcak
0 oy
(580 puan) tarafından
git git kendi onun yerine koy ilerde bizde oyle oluruz isteriz ki glin gelsin 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Iyilik karşılıksız yapilmalidir, buyuktur, esinin annesidir..git tabi ki canim. Senin annen olsa 1 dakika bile kendini sorgulamadan gitmez miydin?
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Kendin sormuş kendin cevap vermessin gitmessen zaten daha da gözükme gözüne kadının.. insan zor günde olmalı 
0 oy
(264 puan) tarafından
Allah rızası icin git cnm kotu gunlerde yardima kos 
0 oy
tarafından
Allah rizasi icin git sen bence, kimse icin degil
0 oy
(135 puan) tarafından
Kızlar gittim sagokun desteğiniz için yaşım.kucuk 17 o yüzden ne bilim ya insan sormak istiuor

İlgili sorular

+1 oy
41 cevap 724 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Seda22 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 588 göst.
1 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Esmanurry (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 542 göst.
29 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ♥️Japon balığım ♥️ (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 266 göst.
27 Ocak 2022 Aile kategorisinde Busemlih (132 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı

...