0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından
tarafından kapalı
Merhaba hanımlar benim 1 kız bir oğlum var aşırrı zayıflar biliyorum saglıklı olmaları en önemli ama kilo almaları lazım kilo aldıran şeyleri söyleyebilirsiniz aşırrı bir enerji de var
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Keçi boynuzu pekmezi çok kilo aldırıyor oğluma veriyordum yılar  önce 8 kilosu 15 kilo oldu 2 gündüzde kızıma veriyorum dene istersen
(5,272 puan) tarafından
Canm arkadsim koyden üzüm pekmwzi getirtti birazda bna verdi baktimda baya kiyulasmis ya normal mi acaba
tarafından
Soğuktan olmuş ola bilir
(5,272 puan) tarafından
Bozulur mu pekmez bi kac ay oldu ama nasl anlayabikirim
(1,928 puan) tarafından
Üzüm pekmezinde eşime yoksa bozulmaz. Koyulaşma normal peteğin üstüne koyun.
-Reklam-
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Yani zayıf ama biz annelere göre mi hani ne kadar iyide olsalar annelik içgüdüsü biraz zayıf gibi gelir ya öylemi kaç yasindalar ona göre söyleyelim.  Herseyi yiyip kilo almayan gelismeyende  var eğer öyleyse bi uzmana görünmesi lazım.  Benim kızım 5.5 yaşında boyu güzel mesela 

Yapısı da var kilosu da iyi bana göre bu tık fazla bile ama  bi iki doktor görmüştü normal hatta çok iyi dediler.oglum da kilo olarak güzel topludur boyuda  iyi ama ben daha da bi boylu olsun istiyorum hu gibi .herseyden vitaminini  alsın ettir  suttur protein cok önemli kalsiyum yönünden peynir süt dediğim gibi ortalamasını yazsaydınız dshs iyi fikir verirdim
(20 puan) tarafından
9 ve 7 yaşlarındalar herşeyi veririm sanki yaramıyor vücutlarına ne yeselerde 1 Gr kilo almazlar boylarıda kısa :(
(1,207 puan) tarafından
Ama doktora gözükmeleri  lazım işte o zaman tahlildi  falan yapılırsa belki eksiklik var vücutlarında kilo alamıyolar  yada boya gitmiyolar. Bii yerde  okumuştum  çocuğun hareketli olması kilo almasına belki engel olabilir ama boyuna engel değil falan yaziyodu  sen yinede bi götür büyükler bide seninkiler

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 100 göst.
16 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 183 göst.
11 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mavi-beyaz (1,667 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 265 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Mrvnuraldan (372 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 241 göst.
26 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Busuhus (185 puan) tarafından soruldu

374,576 soru

11,203,340 cevap

34,502 kullanıcı

...