+1 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından
Esim pintidir annem bana altın vermişti bir ihtiyacin olursa alırsın diye bejim telefonda hafıza yermi o donuo eşime diyorum almıyor durumuda kotu değil 2 ev almış bana dememiş kaynanam falan birşey olsun eşimden ötürü alamaz alamaz cocuklar birşey yapar babaniz alamaz kaç gündür bu telefon konusunu düşünüyorum çünkü kardesmin yanından gidecem onla beraberim o almış gibi yapsak daha esim bana telefon falan almaz bu kullandigimda annemler almıştı çok karışık duygular içindeyim alsam yalan söylemiş gibi olurmuyum ama o benden herşeyi saklio ev alio 2 ay sonra haberim oluo boyle şeyler yapınca beni boyle düşünceler gelio Annemle re memlekete giderim 100 tl verir kızımın arkadaslariyla etkinliklere gideriz sinema olsun başka birşey olsun beni 60 tl ile gonderir

14 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Beni belki linclerler ama beni annemin aldığı telefona muhtaç edecek telefonum bozulacak onca parası varken gene annemin akrabalarımin aldığı altınla telefon almaya muhtaç bırakacak bende yalan söyledim diye uzulcem çok saçma ya o daireleri alırken senin haberin bile yokmuş iki koskoca daire sen bir telefonu mu bu kadar düşünüyorsun bence çok yumusak huylusun tatlım yalan söylemiş bile olmuyorsun çünkü eşinin parası değil ailen vermiş durumu olmasa anlarım ama bu kadar varlığı varsa ben olsam acayip tepki verirdim hele o daireleri öğrenince yani bır telefonami kımsirlaniyor bir çocuğuna sinema bilet parasına mi kımsirlaniyor yalan bile soylemezdim annenim verdiği altını bozdurdum senin yüzünden bozuk telefonumu kullanayim diye yüzüne yüzüne vururdum 
(146 puan) tarafından
Annemin verdiği altından haber yok o 9 çeyrek var biliodu 11 di 9 unu aldı benden veririm dedi inşallah verir diye umuyorum 1 ini bozdursam 4 de gram var 2 sini bozdursam üstünü de kardeşim ben kararım diyo yi.e elimde zor zamanlarda alton kalmis olacak bilemiyorum canım da çok skliyor bu duruma düşmek istemezdim ama
tarafından
Doğrudur tatlım da senin kocan da yani baya baskı kurmuş senin üzerinde ya eşin bile almış olmuyor yinede korkuyorsun onun parasını yine ailen vermiş oluyor bence düşünme al birde altının kalıyormuş zaten neye düşünüyorsun bu kadar birde neden bu kadar çekiniyorsun yani hadi kendi parasına karışıyor annenin verdiği parayada mi kariscak telefona ihtiyacın varsa al tabikide seni çok baskilamis eşin söyleyeyim tatlım
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Sen o altınla boşanma davası aç bnce
(4,392 puan) tarafından
Hah aradigim yorum
0 oy
(5,342 puan) tarafından
Bu giysi felan değil ki alacaksın gizlice elinde görecek mutlaka araştırır bence asla yapma 
(146 puan) tarafından
Bilemiyorum annemin verdiklerinden haberi yoktu ama bilmiyorum kafam çok karışık
(5,342 puan) tarafından
Bu tür konularda buradaki herkesin birşey demesi önemli değil senin ailenin huzuru bozulacaksa kocanla kötü olacaksan canı çıksın telefonun herşeyi düşünmek lazım bize göre al gitsin ver gitsin demek kolay malesef
(146 puan) tarafından
Dediğin doğru bende onu düşünüyorum ama bana boyle yapması beni çok kırıyor birşey isterim mutlaka bi bahanesi olur alır
(5,342 puan) tarafından
Sen kendin en iyisini bilirsin canım Rabbim gönlüne göre versin
0 oy
(2,677 puan) tarafından

Baya önce de bu konu vardı sanırım hala düşünüyormusunuz ne yapicam diye :) eğer altın sizinse bukadar düşünmeyin yahu eğer kesinlikle almıyorsa kendiniz alın yada elinizdekiyle idare edin gittikçe artıyor fiyatlar :angel:

0 oy
(119,067 puan) tarafından
sen bunu dunde sormusmuydun
0 oy
(966 puan) tarafından
Al gitsin cnm.ama kocandan gizleme açık açık şöyle altın bozdurup telefon alacağım diye.oppo markasını öneririm.hem dayanıklı hem de hafızaları fazla oluyor.
(146 puan) tarafından
Öylede izin vermez beni 9 ceyregim  vardı onun bildiği onu aldı sonra veririm diye aldı verir inşallah kaç çeyrek var demişti 11 de aslında 9 demiştim hadi 1ini bozdursam 4 gram var 2 gramı bozfursam kardesimde üstüne katarim diyo calisio kendiside ben aldık deriz dio
(966 puan) tarafından
Öyle olur bak.
0 oy
(741 puan) tarafından
Kafana göre alma kız.d
0 oy
(3,720 puan) tarafından
Bence böyle yaparsan eşin iyice alışacak zoruna da gitmicek büyük ihtimalle bidaha neye ihtiyacın olursa git annen alsın kardeşin alsın dicek onun başının etini ye zorla aldır bence 
0 oy
(2,829 puan) tarafından
Ben olsam alırım eşin sana neler demiş yalan konusunda 

Sende al ailem aldı de 
0 oy
tarafından
Adam senden habersiz 2 ev almış sen telefonu düşünüyorsun 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Niye uzuluyon kiz git al vallahi madem kalmiyo 
0 oy
(8,956 puan) tarafından
Al annem yada kardeşim hangisi uygunsa hediyeleri de
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Bnce elimdeki teli gördüler aldılar. Sen bni ele güne muhtaç ediyorsun uyandırıyorsun de az utansın bu ne ya. Kadin parasız bırakılır mı. Allah korusun gözün başka şeylere kayda napacak
0 oy
(421 puan) tarafından
Esin böyle biriyse o altınları kenara koy büyük ihtimalle ileride avukat tutarken yardımı olur 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 154 göst.
0 oy
6 cevap 177 göst.
18 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,050 göst.
26 Haziran 2021 Aile kategorisinde Kirsehirli (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 162 göst.
7 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu