0 oy
401 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Daha önceki postumdan bilen bilir eşim kardeşimin eşini istemiyor bugün geliyorlar annemlerde kalacaklar bir hafta ve ben yazın evlendiklerinde yemeğe alamadım eşimle o zaman çok fena kavga etmiştik bebek doğsun tabiki gelecekler o zaman demişti (37 haftalık hamileyim)  doğumuma kalamayacaklar ikiside öğretmen ve bende geçen gün muhabbeti açtım yemeğe gelsinler oturalim diye gülüp geçti çok fazla konuşmadı bende bu sefer ılımlı yaklaşacak diye sevinirken dün tekrar konuşmak istedim hangi gün çağıralım demek için ne zaman gelecekler benim niye haberim yok daha önce söylemedin dedi bende söyledim o zaman gülmüştün çok fazla konuşmadın dedim ara tatil olur nisanda o zaman gelsinler bebekte doğmuş olur dedi bende sinirlendim kavga büyüdü evden çekti gitti bu konuyu nasıl halledebilirim yardim lütfen:(

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
İstememesinin sebebi nedir 
(2,564 puan) tarafından
Cnm eşinde benim eşim gibi benim ailemi hiç çekemiyor
tarafından
Zaten iki lafından biri yeni damat yapsın yeni damat gitsin diyip duruyor
tarafından
Heyallahim ya kıskançlığa bak
(2,564 puan) tarafından
Aynı benim eşimde CNM ablamın eşi ikisi 8 senedir evliyim hiç konuşmuyorlar selam bile yok  ama ne yapım ikisi de  birbirinden beter
tarafından
Senin ikiside sıkıntılı canım benim kardeşimin eşini gör melek gibi adam çok üzülüyorum bu duruma
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zor bir durum. Bilemedim canım neden istemiyor ki günlerce kalacak değillerdir sonuçta 
tarafından
Çok zor :( kardeşim yeğenini goremicem zaten görüntülü konuşuruz ancak canım çok sıkkın. Zaten bize birgün gelecekler yemeğe birgün de annemler bizi davet edecek o kadar görüşeceği toplamda 6-7 saat
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Allah sabir versin cnm bu ne boyle gercekten ne alip veremeedigi varki bacanagiyla
tarafından
Benimki biraz geri kafalı nisanliyken annemlerde gelip kaldı kardeşimin dediğinden çıkmıyor diye hanım ağızlı benim gibi değil diyor bıktım ya
(137 puan) tarafından
Saçma sapan düşünüyor bacım kocan kusura bakma yani kocanla aynı olmak zorunda değil ne alaka bu kardeşinle görüşmemene engel değil bence eve yemeğe almakda birşey de yok ne kadar kötü olursa olsn baldıznn hatrına verebilir bnce ?
(2,803 puan) tarafından
Canım senin esin ne is yapiyor yalnis anlama ama kiskaniyir olabilirmi hani kardesin ve esi ogretmen ya ne bilim insanoglu hersey beklenir
tarafından
Bahar6565 evet en azından benim hatrim var
tarafından
Eşim avukat canım mesleki olarak kıskançlık yapacağını düşünmüyorum
0 oy
tarafından
Ciddi bir sorun yoksa eğer sevmese bile saygı duymak zorunda. O senin kardeşin, evine davet ederken izin mi alacaksın..
tarafından
Aynen öyle ben onun ailesine saygıda kusur dahi etmiyorim
0 oy
(11,470 puan) tarafından
Canim sevmiyor ve istemiyor olabilir ama saygı duymak zorunda neticede o da aileden artık senin için anne baban için göz yummali her gün dip dibe değilsiniz neticede bu şekilde anlatabilirsin en çok etkilenen anne baba oluyor bu olaylardan hissediyorlar bi soğukluk olduğunu 
tarafından
Evet bende ondan bunu bekliyorum sonuçta hergün görüşmüyorlar benim ve ailemin hattı için katlanabilir
0 oy
tarafından
Esinz niye bu kadar inat etti ki anlamdim ya bnce eşin evde yokken çağır mesai kalms falan de onun nazinmi cekcksn
tarafından
Mesaiye kalmıyor ki canım kendi işi avukat istediği gibi ayarlayabiliyor işlerini öyle söyleyemem çok göze bayar saçma olur
tarafından
O zmn kavgada etse cagir sen cok çok iki gün küser milletin yannda birşey diyck degil ya
tarafından
Sabah konuscam ters tepki verirse dediğin gibi yapmayı düşünüyorum
0 oy
(383 puan) tarafından

benim eniştem gibi senin eşin de :) o da bizi pek istemez. ama ben hiç umursamam. eşin ne iş yapıyor canım genelde damarlar arasında iş bakımından oluyor kıskançlık 

tarafından
Eşim avukat kıskançlık değilde biraz ego var sanırım  sonradan böyle oldu ya
0 oy
tarafından
Bu erkekler neden sadece kendi ailesini düşünüyor ki mesela diyelim ki onun erkek kardeşi evlendi sen onu kardeşinin karısından mi kiskanacaksin tövbe yarabbim ne cins bu erkekler 
tarafından
Allah bana sabır versin artık ne diyim çok tuhaflar
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Zor bir durum. Allah yardımcın olsun canım. Ama bu erkekler laftan anlamaz. Boşuna nefesini tüketme. Sen git ailene. O gelmesin. Sorarlarsa da işleri yoğun falan de. Ailen bir de bunu düşünüp üzülmesin. İnanki bir gün aynı duruma o da düşecek. O gün geldiğinde aynı şeyleri yaşasın. Şimdilik kardeşini çağırmak için üsteleme. O çağıralım dese bile bu saatten sonra sen kabul etme. 
tarafından
Ama ben böyle yaparsam ona istediğini vermiş olcam gelmicekler desem zil takıp oynar kardeşim bir daha evime adım atmaz 1 ay sonra çocuğum doğacak yeğenini görmek için bile evime gelemicekse ben neden evliyim bu adamla.onun ailesini arkadaşlarını dört dörtlük ağırlıyorum bana hak mı bu durum :((
(1,060 puan) tarafından
Sen de onun ailesini ağırlamak için uğraşma o zaman. Gerekirse kardeşine anlat arada kalma kocan düşünsün. Arada kalıp için içini yer yoksa. Senlik bir durum olmadığını kardeşin anlayacaktır. Boşuna yıpratma kendini hamilesin.
tarafından
Haklisin canım stres yapıyorum çocuğum da etkileniyor ister istemez

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,263 göst.
+1 oy
17 cevap 857 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sv tht (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 189 göst.
0 oy
15 cevap 626 göst.