+3 oy
498 göst.
Diğer kategorisinde (1,685 puan) tarafından
Kızlar şimdi açtım programı ama çok saçma ve korkunç bence ya hiç hoş gelmedi bana o kostümler falan aşırı korkunç hiç beğenmedim programı izleyen var mı 

17 Cevaplar

+6 oy
(5,132 puan) tarafından
Gayet güzel eğlenceli bir program, ruhumuz yaşlanmış sanki, rengarenk 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Gereksiz ve iğrenç ötesi zaten ben kanalı da ızlemiyorum televizyondan sildim kanalı 
+1 oy
(2,014 puan) tarafından
Bence gayet eğlenceli, ruhumuzu o kadar sömürmüşlerki mutlu olmayı eğlenmeyi unutmuşuz. 
+1 oy
(409 puan) tarafından
İzlemek mantıklı ya da mantıksız bulmak zevke göre değişir de, Allah aşkına neresi korkunç o maskelerin şarkı söylüyorlar, insan mı deşiyorlar ekranda :D sürü psikoloji ile yazdınız heralde :D küçük çocuğa göstersen güler geçer, biz yetişkinler ne çok abartıyoruz niyeyse
tarafından
Cidden neresi korkunç bende anlamadım ahshshs :D
(409 puan) tarafından
Ne bileyim ya, ben de izlemiyorum ama hangi maskeyi kim takmış merak ettiğim için elenen maskenin kim olduğuna bakıyorum sadece :D gayet eğlenceli ve ünlü isimler var maskelerin altında, hatta komik maskeler de var :D
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Saçmalığın daniskasi

0 oy
(7,664 puan) tarafından
sırf sanatçıları merak ediyorum göstermiyorlar diye izlemiyorum yoksa bence güzel 
(1,685 puan) tarafından
Belki güzeldir cnm program ya ilk defa açtım ama kostümler falan çok saçma geldi korktum zhxhsbxbzc
(7,664 puan) tarafından
Ayna kostumune bayiliyodum :D ama cok meraklı bir insanım herhalde onlar maskeyi açana kadar çatlıyorum  :D
0 oy
(7,874 puan) tarafından
Ayy çok saçma geldi bana cidden o ne yaa
0 oy
(1,777 puan) tarafından

Yüzlerini hemen gösterseler beğenirdim, ama maskenin altında kim var diye meraktan ölüyorum sonra internet adresinden bakıyorum bu kim diye dalıp gidiyorum :D geçen Ender Saraç çıktı hahah maskenin altından ben şook

tarafından
Aynen ya ben de bi tek o bölümü izledim ve gerçekten çok beğendim programi rengarenk evde sıkılıp o kadar bulanmışım ki nasil iyi geldi anlatamam
0 oy
tarafından
aksine çok eğlenceli. youtubeta önüme çıkınca izliyorum. sesi çok güzel bir adam vardı. örneğin ben yabancı sanmıştım ama meğerse doktormuş falan çok şaşırtmalı bir program. 
0 oy
tarafından
Yok yaa çok güzeldi bi kez izledim geçen hafta ama evde o kadar bulanmışım ki nasil iyi geldi anlatamam rengarenk kendimi bi an çocuk gibi hissettim o kostümler ışıklar şarkılar dedim keşke küçükken de böyle şeyler olsaydi tiyatro gidebilseydik:)
0 oy
tarafından
İnsanların canı sıkılıyor işte kendi kendilerine deli gibi ortada oynuyorlar :) 
0 oy
tarafından
Bi kaç defa izledim çok sacma geldi bana
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Izledim ama saçma az devamı gelmez biter yakinda
0 oy
tarafından
İnan bende korktum ya 
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Ben iki haftadır izliyorum keyifli geldi bana.
0 oy
(155 puan) tarafından
Mide bulandırıcı gereksiz bir yarışma !!!!
0 oy
tarafından
Bence guzeldi bu aksamki bolumu gorunce kapattim izlemedim her zaman izlerdim biraz korkunc  kuzgun 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 277 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 481 göst.
8 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
64 cevap 1,699 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,882 puan) tarafından soruldu

378,371 soru

11,325,634 cevap