0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (346 puan) tarafından
Kızlar bebeğim sekiz aylık makarnaya daha gecmedik ama alacak olursam bir kaç kişide gördüm bebek makarnasi getiriyorlar sağlıklı olduğu için ne düşünüyorsunuz bu fikirde olan var mi

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bilmiyorum canım bebek makarnasıda mi varmış ben bizim makarnadan veriyorum vallahi 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayatıma yeni bir buluş daha girdi elhamdülullah hahahah kız bebek makarnasida mi varmış 
0 oy
tarafından
Yakında bebek de satacaklar ona hiç şaşmam herşeyin hazırı var biraz da para tuzağı diyorum
(465 puan) tarafından
Satiyolardir kiz zaten
tarafından
Valla yazık günah ya
0 oy
tarafından
Evde kendinde yapabilirsin ya para vermeye gerek yok tam buğday unu alıp hamur kesip kurutarak maksat doğal olmasi ben ev eriştesi veriyorum 
0 oy
(1,363 puan) tarafından

Canom ben kizima normal makarna verdim ilk cok kabiz yapti sonra sirf sebze unundan yapilan makarnalarsan aldim cok sevsi uzun sure yedi. 

Fiyatı pahali gelebilir ama yiyecegi bi avuç  baya uzun gidiyor.  Potamya markasi guzeldir mesela
0 oy
(323 puan) tarafından
Ben bizim makarnadan veriyorum hep doktor üzerinde bebek yazan şeylerin hiçbirini alma hepsi aynı aslında kanma onlara demişti 
0 oy
(69 puan) tarafından
Oglum iki yasında hala bebek makarnası yer ebebegin makarnası tat olarakda güzel hem sebzeli vitaminli ve tam bugday unlu olduğu için daha saglıklı 
0 oy
tarafından
Bebek irmiği, bebek tarhanası falan bunları da almak gerekir mi, bende çok kararsızım. Normal irmik ve tarhana alsam ne olur ki 
(2,186 puan) tarafından
Hic bise olmaz ben kendi tarhanamizdan ve normal irmik veriyorum ki benim bebegim alerjisi de var . Iki uc gun dene ama bisey olcagni sanmiyorum salca koyma oh miss bol vitamin
tarafından
Ay canım ya içim rahatladı, dün sitelere baktım fiyatlar çok uçuk. Emin olamadım alsam mı almasam mı diye
(2,186 puan) tarafından
Hic gerek yok kuzum bse olmaz  aallahin izniyle
(346 puan) tarafından
Fiyatlar gayet makul canım çünkü çok uzun süre de gidiyor ben penolepe sitesinden aldım çok memnunum bebek tarhanasinin da bebek için uretildiginde hem acısız hem baharatsiz ya i çocuğa ağır gelmiyor tadı çok hoş en azından bir nebze olsun ilk başlarken dikkat edilmeli diye düşünüyorum
0 oy
(2,186 puan) tarafından
Benimki 7 aylik gecen sarimsakli yogurtu verdim ilk defa bide guzel yedi bence gerek yok ama sen bilin
0 oy
(547 puan) tarafından
Bebek makarnasini ilk defa duydum vallahi canım..ben ya normal makarna ya da marketlerde renkli sebzeli ****** şeklinde makarnalar oluyor,onları alırdım. Renkli olan makarnalar güzel sebzeli oluyor :)
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Bebek makarnası dediğiniz tam olarak ne bilmiyorum ama ben glutensiz baklagil makarnası vereceğim, kendim de şuan onlardan yiyorum.
(346 puan) tarafından
Nerden aliyorsunuz
(1,580 puan) tarafından
Henüz hamileyim ama Potamya veya Talya Food alırım alınca. Çevremdekiler de bu markaları kullanıyor, birinin gluten alerjisi var o Talya kullanıyor çünkü sıfır gluten, Potamya daha lezzetli sanırım ama eser miktarda gluten içerebilir yazıyor.

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 270 göst.
19 Ocak 2022 Aile kategorisinde Esra & (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
23 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umayyyy (3,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 450 göst.
24 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 659 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,293 soru

11,322,889 cevap

34,773 kullanıcı

...