0 oy
449 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,217 puan) tarafından
Bazı bebeklere covid aşısı yapılmış ve yanlışlıkla deniyor üstelik makalede yayımlanacakmış yani milyonlarca bebeğe yapılmış olabilir nasıl bi şuursuzluktur

16 Cevaplar

+3 oy
(3,823 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Yalan olduğu yer yerdr söylendi doktor hakkında soruşturma başlatıldı inanmayın allah aşkına 

(3,823 puan) tarafından
Bak bunla ilgili resim ekliyorum doktor çok doğru demiş
(9,161 puan) tarafından
Devletin parmağının olmadığı ne malum ki bu konuda
Hiçbir şeye hiç kimseye güvenim kalmadı artık
tarafından
Yalan değil ağzıyla söyledi adam duydum sona çarpıtyor
(3,823 puan) tarafından
Kızlar aşı çıkalı 9 ay oldu olmadı ne ara bunu çocuklar üzerinde neyecekler allah aşkına akıl var mantık var bir deli taş atıyor kırk akıllı çıkaramıyor
Mafem bu kadar şüphecisiniz bakın hangi aşı yapılıyor çocuklarınıza ben baktım hemşire yanımda açtı bütün aşıları sizde baksaydınız
tarafından
canım ac izle aşı çıkali dokuz ay oldu nerde se dokuz ayda kaç bin çocuk asilanmiştir zaten duyduktan sona bizde bakarız merak etme ama hiç bir sağlık bakanı doğru demez
-Reklam-
+2 oy
tarafından
İyi ki hiçbir aşısını yaptırmadık 
tarafından
Bende yaptırmadim elhamdulillah.
tarafından
Hayır elhamdülillah Rabbime sığındık.
(1,096 puan) tarafından
Bundan sonra da olmaz insallah canım
(391 puan) tarafından
Aynen bende hiçbir aşısını yaptırmadım çok şükür
tarafından
Ben bunuda pek doğru bulmuyorum o aşılar benim gözümde çok önemli
+1 oy
tarafından
Koskoca ege ünv profesörü katıldığı bir canlı yayında söylüyor ve diyor ki bazen hastanelerde bu tarz şeylere denk geleblioruz flan. Sonra da buna diolar ki yalan haber bilmem ne Fahrettin koca açıklama yapsın

Yahu adam kendisi söylüyor kendisi yalan haber olması için yazılı çizili bişi olması lazım az körü körüne inanmayı bırakın
tarafından
Şimdi okunan bişi olsa anlicam TV programında söylüyor hala yalan
 Bu kadar bağlılık sorgulamamazlk olmuyor şaşırıyorum. Birde tek korona için söylemiyor bu gibi durumlar flan oluyor diyor
(9,161 puan) tarafından
Aynen Kanal D'de canlı yayında açıklama yapmış ya Bir aylık bebeğe biontech yapıldı diye
tarafından
Allah'ım korusun yavrularımızı artık ne denir bilmiyorum
(9,161 puan) tarafından
Amin amin. Sırf bu korku yuzunden 2 yaş aşısını yaptırmaya gidemedim henüz
tarafından
Ben hiç aşı yaptırmadım 4 aya kadar yaptım sonra bıraktım
+1 oy
(120 puan) tarafından
Bu aşılar kimsenin kafasına göre yapılmaz bu iş o kadar basit değil o flakonu kafalarına göre açıp yapamazlar barkotlari okutulmak zorunda sayı ile gelip veriliyor kime yapıldığı sayilar vs hepsi sistemde olmak zorunda insanlari  galeyana getirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Sağlık bakanlığı öyle bı durumun olmayacağını acı ve net ifade etti ve soruşturma başlatıldı. Her habere inanmayın lütfen ağzı olan konuşuyor bu ülkede malesef 
(1,862 puan) tarafından
Bu prof neden hala tvde bu gerçek yaşandı diyor, görevden alınması lazım o zaman sonuçta bunların kayıtları vardır nasıl bu kadar inatla gerçekten oldu diyor 1 aylık bebek diyor
(120 puan) tarafından
Sağlık bakanlığı işleyişin nasıl yapıldığı Instagram'da paylaştı açıklamasını yaptı. Konuşsun ama kimsenin haberi olmadan o flakonlar kafalarına göre açılmaz. Her konuşan doğru söylüyor die bişey yok her haber doğru die bişey yok lütfen her konuşana inanmayın amaçları bu zaten. Prof die doğru söylüyor mu oluyor illa bizlerin bilmediği başka amaçlar vardir
(1,862 puan) tarafından
Başka amaç olduğu kesin, kötü amaçlar
(120 puan) tarafından
Aynen oyle
+1 oy
(565 puan) tarafından
Ilk soylediginde kızamık ve hepatit b aşıyla karıştırıp yapıldığını ve sonuçların gayet iyi oldugunu bununda paylasilcagini 1aylik bebekte 6aylik bebekte diye söylüyordu az once kanal d ye baglandi ve bir tane 1aylik bebege yanlışlıkla yapildigini yanlis anlasildigini soyledi hic inanmadim acikcasi ben. Yani bir cok bebege yapilmis ve bu konuya cok hakim bir sekilde anlatmisti ilk anlattiginda simdi de dil sürçmesi oldugunu söylüyor dil sürçmesi bir kelimede olur bu oyle bir sey izah edilecek bir sey değildi. Bilmiyorum inanmadim ve anlattıklarından tatmin de olmadim açıkçası programi sununlarda inanmadılar zaten. Insallah yoktur oyle bir sey soruşturma açılmış bakalim neler olacak. 
tarafından
Kız banada kızıma 9 aylıkken kızamık aşısı yoktu salgın var diye kızamık aşısı yaptılar aşı kartına yazmadilar güya 3 ay once
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Oyle bisey varsa hakkimi asla helal etmiyorum yapanlara yaptiranlara yaptiklari aşıları anlamıyoruz diye bizi ***** yerine koyuyorlar 
(1,217 puan) tarafından
Nasıl yanlışlıkla o aşı vuruluyor anlamış değilim üstünde ismi cismi var aşıların
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Dünden beri dilimde tüy bitti yalan haber diye hala durmadan post açılıyorsunuz bunu tek ilan edecek Fahrettin koca. Sosyal medya üzerinden ilan Yapılmaz böyle şeyler azıcık kafanız bassın 
tarafından
Ben iki aşımı da vurdum aşı karşıtı eminim sensin ben benim rizam olmasam benim çocuğuma gizli gizli aşı vurulmasini kabul etmiyorum sende bunu anlamıyorsun bu senin çocuğunun başında gelebilir üstelik az önce show haberde ailenin şikayetçi olduğunu dava actigini soyledi
(13,202 puan) tarafından
Haber izle laf yetiştireceğine biraz çoktan dava açıldı
tarafından
Bana mı dedin
(13,202 puan) tarafından
Yok kız sana ne dicem anlayan anladı
tarafından
Hem peki canım öyle iste amann
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Birazdan kanal d de canlı yayına bağlanacakmis 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Kanal d de anlatıyor şuan
0 oy
tarafından
Yok artık olabilecek bişey değil. Söylüyorlar ya şu verem aşısı bu karma aşı falan diye
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Adam anlatıyor 1 aylık bebeğe yapılmış yoğunluktan dolayı dedi
tarafından
Birde diyorlar yalan haber adam kendi dedj
(1,862 puan) tarafından
Kimse çıkıp yalan demiyor valla hani nerde devlet, adam hala bu gerçek diyor tvlere çıkıp
0 oy
(211 puan) tarafından
Doğruluk payı var mı bilmem ama anne baba rızası olmadan böyle birsey yapıldığını zannetmiyorum yanlışlıkla olacağını da düşünmüyorum sonuçta bebeklerin aşıları farkli covid asisi farkli hepsi ayni yerde karışık durmuyor ki
0 oy
(1,251 puan) tarafından

image

simdi de boyle diyor 

Allah bilir ne oldugunu

(2,826 puan) tarafından
Ne anlattı canım kaçırdım ben
(1,251 puan) tarafından
Yanlis anlasildim ben dedi
Sadece izmir de 1 aylik bebege yanlislikla biontech asisi yapılmış sonra saglik ocagi aileyi aramış anlatmis durumu ege universitesini bu hocaya yonlerdirmisler 1 hafta izlenimini yaptik bebekte hic bir sorun olmadi hala da bize kontrole gelir bebeğn kontrollerini yapariz dedi
Bunu anlatmamdaki amaç 1 aylik bebege bile birsey olmuyor aşının bi yan etkisi yok yaptirin diye insanlari ikna  etmekmis oyle anlattti
(2,826 puan) tarafından
Hmm anladım canım çok teşekkür ederim bence yanlışlıkla değil bilerek yapmışlar bebeklerin üzerinde ki etkisini görmek için
(1,251 puan) tarafından
İnşallah oyle degildir yazik günah  ya 1 aylik bebek:(
(2,826 puan) tarafından
Aynen hiç sorma sağlık bakanlığı soruşturma başlatmış sözde
0 oy
tarafından
Bilerek yapmıştır .........   Deney amacli
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Herşeye ne kadar çabuk inanıyor insanoğlu :) 
(9,161 puan) tarafından
Adam Koskoca Profesör Neden böyle bir şeyin sorumluluğunu alsın ki
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bir tane bebeğe deniyor soruşturma açılmış o doktora inş öyle bisi yoktur 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 659 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 157 göst.
30 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu