0 oy
198 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,373 puan) tarafından
Bir ay kadar denedim ancak 7kilo verdim. Ama daha fazla devam ettiremeyeceğim. Çünkü sağlığımı etkilemeye başladı. Ama Dukan birasını tarçınlı sütlü kahvemi ,kayısı ,rezene+papatya çayımı,tarçınlı suyumu,tam tahıllı ekmeğimi ve bol suyu devam ettiricem. Tek fark abur cubur hariç her şeyden yiycem yani aç kalkmamaya çalışıcam sofradan .Tıka basa da doymıcam. Öbür türlü olmuyor ya . Tansiyon düşüyor . Başka bi nörolojik hastalığım var o tetikleniyo. Bakalım bu hafta böyle nasıl olacak olduğum kilom ile mi kalıcam alıcam mı . Almasam yeterli .

8 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ayy okurken yoruldum bosver kiz ye ic bidaha mi gelcez dunyaya 7 kg vermissin ywter
(5,132 puan) tarafından
Senin kilo sorunun yok herhalde, kilo iyi bişey değil ki  insanı mutlu etmiyor kısıtlıyor
(1,373 puan) tarafından
Ay başka yazılar gibi çok uzun da yazmadım bu daha kısa yazdığım bir şey ☺️
(1,373 puan) tarafından
Yani kilonun fazlası sağlığı da etkiliyor nefes almayı falan zorluyor. Aynen şimdilik 7 kilo Yeter bakalım bu şekilde nasıl olacak. Devam ettirmek istedim ama nasip
-Reklam-
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Canım ben veriyorum kilo aç kalmadan, yemek porsiyon ve kalori açıgı oluşturmak önemli
(1,373 puan) tarafından
Aynen ya işte ekmeği böyle az devam ettireceğim  artık ama aç kalkmayacağım ben bu kilo verdiğim zamanlarda porsiyon umu düşürdüm aç kaldım çoğunda
(5,132 puan) tarafından
Duşurup dengeli tabak yapman lazım hem tok olursun hem sağlıklı beslenmiş olursun
(1,373 puan) tarafından
Evet canım sen kalori hesabını da bana söylemiştin sanki yanlış hatırlamıyorsam ama beceremedim sanırım o işi
(5,132 puan) tarafından
Sana mı anlattım kız, yavaş yavaş verirsin
(1,373 puan) tarafından
Aynen ben oyym
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Irade onemli cnm sen bilirsin tabi
(1,373 puan) tarafından
Öyle tabii bu verdiğim kiloları iradeli olarak verdim ama işte sağlığımı etkileyince belli bir yerden sonra durmam gerekiyor bakalım bu hafta bu şekilde nasıl olacak
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Canm herşeyden tüket ama mesela sebze yemeği 10 kaşık ye pilav vs onlardan 4 kaşık ye kurubaklagiller 6 kaşık ye bu şekilde yap porsiyon fazla olmadıkça kg verirsin valla ben diyetisyene başvurdum bir ayda 7 kg verdim yemek porsiyon şeklim boleydi ama sık sık yiyordum ben bu şekilde nasıl kg vercem diyordum ama yemek yiyerek de zayiflaniyormus:)))
(1,373 puan) tarafından
Hmmm farklı farklı yöntemler var demekki . Bakalım böyle deneyelim bide inşallah almam da ☺️
0 oy
(119,581 puan) tarafından
bilemedim bazen ara vermekde iyi
(1,373 puan) tarafından
Yani ya yine hurra dalmıcam da . Akışına bırakıp aç kalmamaya çalışıcam.
0 oy
tarafından
Canim.yanlis kiste yapıyorsun diyetisyen yardımı almalısın. Dükkan birası surekli.yapmak.iyi değil değerlerini düşünüyorsun.. internetten online bir diyetisyen bulabilirsin.  Senin vücuduna göre beslenme liste hazırlıyorum.hem ac kalmıyorsun hemde vücudunu etkilemiyor 
(1,373 puan) tarafından
Ücretli işte onlarda ya nem maaş alıyor olsam belki olurdu da teknmaaşa düştük
(1,373 puan) tarafından
Dukan birasını 2hafta içip 1hafta ara veriyorum ama o şekilde de mi sıkıntı olur
tarafından
Canim devlet hastanesine git ücretsiz dr :)  
Zararlı canim . Diyetisyenler bile detoxlari her ay vermiuorlar çünkü sadece vücudu sadece suyu atarsın ve kilondan gitmez 3 verirsen ama.bir anda 5 10 kilo.birden alabilirsin
(1,373 puan) tarafından
Allah Allah. İlginç gerçekten. Anladım canım
0 oy
(21 puan) tarafından
bnm 5 kilo fazlam var cocuk emziriyorum bi turlu diyette başlayıp veremedim yaaa sütüm azalır diye korkuyorum diyet icin.. 
(1,373 puan) tarafından
Bebeğn çok küçükse boşver 5 kilo çok değil verirsin
(21 puan) tarafından
bebegim 8 aylık
(2,052 puan) tarafından
Ek gıdaya başlamışsındır bile diyete gir birsey olmaz
(21 puan) tarafından
bnde diyete girmek istiyorum ama bebegim diş cıkarıyo bişey yemiyor sadece emmek istiyor sütüm az zaten diyette girsem daha da azalacak dişini bir çıkarsa tekrar yemek yemeye başlasa diyete grcm :)))
(1,373 puan) tarafından
Hadi bakalım inşallah
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Madem sağlık problemlerin var bence bir uzman dan destek al öyle kafana göre yaparsan Allah muhafaza başka sorunlar doğurur. 
(1,373 puan) tarafından
Öyle canım bilemedim böyle olacağını

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 80 göst.
3 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 270 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde deryaaa15 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
5 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu